Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Nos ako Pinocchio. V hľadaní manžela mi nepomáhate, posťažovala sa poľská hviezda

Poľská tenisová hviezda a 20. hráčka svetového rebríčka Magda Linetteová sa obáva, že si nenájde manžela po tom, čo ju organizátori challengerového turnaja Poznaň Open vyobrazili na zosmiešňujúcej karikatúre.

24.06.2023 08:31
Magda Linetteová Foto:
Magda Linetteová na nedávno turnaji v Birminghame.
debata

31-ročná semifinalistka januárového Australian Open sa v posledných týždňoch pripravuje na slávny Wimbledon na trávnatých turnajoch vo Veľkej Británii.

No na tráve sa jej nedarí podľa predstáv. Minulý týždeň v Nottinghame nestačila v 2. kole na domácu Jodie Burrageovú 5:7, 3:6 a v stredu tiež už v 2. kole vypadla s Číňankou Zhu Lin 3:6, 0:6.

Miju Katová Čítajte viac Japonka prezradila zákulisie incidentu plačúcej zberačky. Parížski organizátori sa teda nevyznamenali

A aby toho nebolo málo, náladu jej určite nevylepšila ani spomínaná karikatúra. Linetteová na nej odohráva loptičku bekendom. A zatiaľ čo jej telo, ruky aj nohy sú proporčne rovnako, rozširuje sa jej krk a má veľkú hlavu.

A najvýraznejšie na kresbe pôsobí jej veľký nos, ktorý pripomína slávnu postavičku Pinocchia. Je dokonca väčší ako loptička a veľkosťou sa približuje k tenisovej rakete. Pozrite si obrázok:

Kresba, ktorej predlohou bolo jej úspešné ťaženie na Australian Open, sa objavila na podujatí ATP Challenger Tour v Poznani. „Poznaň Open mi nepomáha pri hľadaní manžela. Nepomáha,“ napísala Linetteová a pridala smejúci sa emoji.

Na jej obavy s hľadaním partnera zareagovali niektorí z jej 42-tisíc sledovateľov na Twitteri a vyjadrili jej podporu.

Emil Miške Čítajte viac Na Slovensku cítim priemernosť a počúvam, že sme len malý národ. Nie je tu nikto, kto chce byť najlepší. Češky sú iné

„Si veľmi roztomilá. Čoskoro nájdeš svoju spriaznenú dušu,“ napísal jeden z nich. „Si krásna a milá osoba. Nedávno som ťa stretol v Birminghame. Ďakujem za selfie, ktorá mi spríjemnila deň,“ pridal sa ďalší.

Linetteová sa už na budúci mesiac predstaví na dvorcoch v All England Clube v nádeji, že vylepší svoje doteraz najlepšie umiestnenie vo Wimbledone. Tým je účasť v 3. kole v rokoch 2019 a 2021.

Svetové tenistky v bikinách Fotogaléria - 30 fotiek Všetky fotky
Anna Bondarová - Maďarsko
debata chyba
Viac na túto tému: #wta tour #Magda Linetteová