Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov MS v hokeji Výsledky výsledky

Hrunčáková hladko prehrala v semifinále v Hertogenboschi s Kudermetovovou

Slovenská tenistka Viktória Hrunčáková sa neprebojovala do finále dvojhry na turnaji WTA v holandskom Hertogenboschi. V sobotnom semifinále prehrala s najvyššie nasadenou Veronikou Kudermetovovou z Ruska v dvoch setoch 3:6, 2:6.

17.06.2023 14:28
Viktória Hrunčáková Foto:
Viktória Hrunčáková na turnaji v Hertogenboschi.
debata

Kudermetovová v prvom sete dvakrát zobrala Slovenke podanie a za stavu 5:3 využila pri svojom servise hneď prvý setbal. V úvode druhého mala Hrunčáková šancu na brejk, ale nevyužila ju.

Ruska potom spresnila hru, opäť získala brejk a doviedla duel do víťazného konca. Kudermetovová nastúpi v boji o titul proti štvrtej nasadenej krajanke Jekaterine Alexandrovovej.

Hrunčáková sa spolu s krajankou Terezou Mihalíkovou predstaví v Hertogenboschi ešte vo finále štvorhry, ktoré bolo na programe v sobotu po 14.30 h. Slovenky v ňom čakalo japonské duo Ena Šibaharová, Šuko Aojamová.

Veronika Kudermetovová (Rus.-1) – Viktória HRUNČÁKOVÁ (SR) 6:3, 6:2, Jekaterina Alexandrovová (Rus.-4) – Alexandra Sasnovičová (Biel.-7) 6:1, 7:6 (1)

O pár hodín hrala Hrunčáková finále štvorhry. Jej partnerkou bola Slovenka Tereza Mihalíková. V boji o titul však podľahli tretej nasadenej japonskej dvojici Ena Šibaharová, Šuko Aojamová 3:6, 3:6.

Ena Šibaharová, Šuko Aojamová (Jap.-3) – Viktória HRUNČÁKOVÁ, Tereza MIHALÍKOVÁ (SR) 6:3, 6:3

Novak Djokovič a  Marián Vajda Čítajte viac Prezident Djokovič? Bude to jednomyseľná voľba - ako za totality. Vajdu mal v Paríži pozvať do čestnej lóže
debata chyba
Viac na túto tému: #Viktória Hrunčáková