Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

Láska víťazí nad všetkým. Nový pár zaľúbencov: Tsitsipas randí s bývalou dvojkou svetového rebríčka

Grafová - Agassi, Vavrinecová - Federer či Svitolinová - Monfils. To je len zopár zo známych tenisových párov. Okrem lásky k tenisu ich spojila aj láska k tomu druhému. A teraz k nim pribudla ďalšia hviezdna dvojica.

12.06.2023 09:40
tsitsidosa 1686418030 Foto:
Stefanos Tsitsipas a Paula Badosová.
debata

Štvrťfinalista grandslamového Roland Garros a finalista januárového Australian Open Stefanos Tsitsipas vyvolal spoločnými fotografiami so španielskou hviezdou Paulou Badosovou na sociálnych sieťach rozruch. Dvojica nimi potvrdila, že spolu chodí.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa @tsitsidosa

„Nula grandslamových titulov na fotke, ale hej, láska víťazí nad všetkým,“ napísala dvojica k fotografii. Tsitsipas a Badosová si pri tejto „oznamovacej“ príležitosti vytvorili spoločný instagramový účet s názvom Tsitsidosa.

Dvojica tak potvrdila vzťah po dňoch špekulácii. Fanúšikom prišlo najskôr podozrivé, že si dvojica vytvorila spoločný zoznam skladieb na Spotify.

Novak Djokovič - Casper Ruud Čítajte viac Majster Novak. Djokovič nedal Ruudovi šancu, má rekordný 23. grandslamový titul

V priebehu štvrťfinálového zápasu Tsitsipasa proti Carlosovi Alcarazovi bola Badosová v hráčskej lóži, čo len zvýšilo špekulácie o ich zaľúbenosti. No a spoločný účet na sociálnej sieti a fotografie z krátkej dovolenky v Dubaji dali definitívu.

Španielka bola nútená odstúpiť z Roland Garros pre zranenie, ale jej prítomnosť v meste pod Eiffelovou vežou neušla pozornosti médií a fanúšikov.

1. Kasatkina Čítajte viac Prešla rukami známych Slovákov, prieči sa Putinovi. Nebojácna Ruska s dievčenskou tvárou miluje olympioničku

Badosová bola ešte pred rokom druhou hráčkou svetového rebríčka a na Roland Garros to v roku 2021 dotiahla až do štvrťfinále. Následkom viacerých zranení sa v rebríčku prepadla a aktuálne jej patrí 29. pozícia.

Reakcie na rekordný titul Novaka Djokoviča Fotogaléria - 16 fotiek Všetky fotky
Blic: Novak Djokovič je najlepší tenista, aký...
debata chyba
Viac na túto tému: #tenis #Stefanos Tsitsipas #Paula Badosová