Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Stačilo! Becker žaluje exmanželku majstra sveta vo futbale

Legendárny tenista Boris Becker podal žalobu na influencerku Cathy Hummelsovú, exmanželku majstra sveta vo futbale z roku 2014 Matsa Hummelsa, za ohováranie.

04.01.2023 06:45
Cathy Hummelsová Foto: ,
Cathy Hummelsová na archívnej snímke.
debata (7)

Nemca niekoľko dní pred Vianocami prepustili z britskej väznice Wandsworth, v ktorej strávil osem mesiacov za nepriznanie všetkého majetku po vyhlásení osobného bankrotu v roku 2017.

Podanie žaloby potvrdil Beckerov právnik Samy Hammad. „Každý, kto bude v budúcnosti verejne očierňovať môjho klienta, musí očakávať tvrdú reakciu z jeho, ako aj mojej strany. Stačilo!“ citovala Hammada agentra dpa.

745815857 Čítajte viac Prvé slová Beckera po prepustení: Nevolal som sa Boris, bol som len číslo

Tridsaťštyriročná Hummelsová vo svojej podcaste s názvom sHitstorms použila ostré slová na Beckerovu adresu v súvislosti s jeho trestom odňatia slobody.

„Mrzí ma, že to musím povedať, ale nie je v poriadku, že ho pustili tak skoro. Len preto, že ste slávny, nemali by sa k vám správať v rukavičkách. Podviedol a oklamal veľa ľudí. To jednoducho nie je správne,“ uviedla Hummelsová.

Podľa nej mal byť vo väzení oveľa dlhšie. „A to myslím naozaj vážne. Povedzme si to jasne – dopustil sa vážneho zločinu a mal zostať v base ako ktokoľvek iný, kto sa niečoho takého dopustil, no akurát nie je slávnou osobnosťou,“ dodala.

Najúspešnejší tenisti histórie Fotogaléria - 10 fotiek Všetky fotky
10. Boris Becker - Nemecko
76,91 percent
713...

Nahnevalo ju aj exkluzívny rozhovor s Beckerom po prepustení z väzenia pre televíznu stanicu Sat.1, ktorá zaň údajne slávnemu Nemcovi zaplatila pol milióna eur.

Becker privítal Nový rok na súostroví Svätý Tomáš a Princov ostrov.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Boris Becker (@borisbeckerofficial)

7 debata chyba
Viac na túto tému: #Boris Becker #Cathy Hummelsová