Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov MS v hokeji Výsledky výsledky

Vypila asi 700 drinkov, prečo je ešte tu? Diváčka z Wimbledonu urobila rázny krok

Diváčka Anna Palusová zažalovala austrálskeho tenistu Nicka Kyrgiosa za to, že počas finálového duelu dvojhry mužov na tohtoročnom Wimbledone sa na ňu sťažoval empajrovej rozhodkyni Mariji Cicakwillovej.

23.08.2022 17:56
Nick Kyrgios Foto: ,
Emócie Nicka Kyrgiosa vo finále Wimbledonu.
debata (2)

Palusovú na základe obvinenia tenistu vyviedli u hľadiska (neskôr sa mohla vrátiť), čo Palusová považuje ako „bezohľadné a úplne nepodložené“.

Kyrgios počas výmeny strán sa empajrovej rozhodkyni posťažoval, že pri servise ho úmyselne ruší diváčka, ktorá je podľa neho opitá. „Zbláznila sa. Hovorí mi pri každej loptičke. Skoro ma to stálo hru, prečo je ešte stále tu?“ vravel vtedy.

Nick Kyrgios, Serena Williamsová Čítajte viac Vážim si ťa, Serena, ale hráš otrasne. Po Kyrgiosových slovách zavládlo ticho

Identifikoval ju ako ženu, ktorá „vypila asi 700 drinkov“. Diváčka sa teraz rozhodla bojovať o očistenie svojho mena.

"Počas finále Nick Kyrgios vzniesol proti mne neuvážené a úplne nepodložené obvinenie.

Spôsobilo to značnú škodu v ten deň, keďže ma vyhostili z arény, ale nepravdivé obvinenie pána Kyrgiosa bolo videli v televízii a čítali milióny ľudí po celom svete, čo mne a mojej rodine spôsobilo značné škody," citujú Palusovej vyjadrenie jej právnici.

Fanúšička sa rozhodla podniknúť právne kroky, aby dosiahla ospravedlnenie a zabránila opakovaniu obvinení. V prípade úspechu pred súdom plánuje všetky získané prostriedky venovať na charitatívne účely.

"Dúfam, že sa pán Kyrgios zamyslí nad škodou, ktorú spôsobil mne aj mojej rodine.

A ponúkne rýchle riešenie tejto záležitosti. Ak to však nebude ochotný urobiť, som odhodlaná získať ospravedlnenie na najvyššom súde," uviedla 32-ročná právnička Palusová.

706393139 Čítajte aj Toto v televízii nebolo. Demonštrant vyrušil Djokoviča, letel dole schodmi

Uvedený incident sa udial v treťom sete finálového duelu, v ktorom Austrálčan podľahol Srbovi Novakovi Djokovičovi 6:4, 3:6, 4:6, 6:7 (3). Pre Kyrgiosa to bolo premiérové grandslamové finále v kariére.

šport fb šablóna Dávame do pozornosti Aktuality, diskusie, komentáre... Pridajte sa k nám a sledujte našu FB stránku Šport.Pravda.sk

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #wimbledon #Nick Kyrgios #Anna Palusová