Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

Ťažký život lesbičky v Rusku. Tenisová hviezda priznala orientáciu

Aktuálne dvanásta hráčka svetového rebríčka Daria Kasatkinová prehovorila pred kamerou, že má vzťah s osobou rovnakého pohlavia.

19.07.2022 07:30
Daria Kasatkinová Foto: ,
Daria Kasatkinová.
debata (54)

Jedna z najlepších ruských tenistiek prezradila, že je lesbička. Urobila tak v rozhovore pre blogera Viťa Kravčenka.

„Verím, že keď niekto ako ja, športovec a známejší človek, verejne povie, že je lesba, pomôže to snáď každému, kto sa s tým stretne,“ povedala Kasatkinová.

Uviedla, že už ďalej nemohla počúvať špekulácie a dohady okolo jej sexuálnej orientácie. „Na tomto svete nie je nič jednoduchšie, ako byť si rovný. Myslíte si, že sa niekto rozhodol stať sa lesbou a sťažiť si život? Najmä, ak žijete v Rusku,“ uviedla tenistka.

SAE Tenis ATP Dubaj Muži Dvojhra 2.kolo Čítajte viac Djokovič do USA nemôže. Na svojej strane má už vplyvných republikánov

Na otázku či si myslí, že ľudia rovnakého pohlavia budú môcť niekedy chodiť v Rusku držiac sa za ruky mala jednoznačnú odpoveď: „Nie! To sa nikdy nestane. Aspoň nie za súčasnej situácie.“ Dodala, že nakrátko nastal v tejto veci pokrok počas majstrovstiev sveta vo futbale pred štyrmi rokmi.

V rozhovore prezradila, že má priateľku a odovzdala aj odkaz fanúšikom. „Život v skrýši nie je vôbec jednoduchý. Najmä keď to musíte robiť dlho a neustále na to myslieť. Žiť v mieri so sebou samým je jediná vec na ktorej záleží a s..ť na všetkých ostatných,“ dodala Ruska.

šport fb šablóna Dávame do pozornosti Aktuality, diskusie, komentáre... Pridajte sa k nám a sledujte našu FB stránku Šport.Pravda.sk

© Autorské práva vyhradené

54 debata chyba
Viac na túto tému: #tenis #lesba #Daria Kasatkinová