Tsitsipasova reakcia na prehru s Medvedevom: Typické ruské kraviny

Duel 1. kola na turnaji ATP v Miami medzi Daniilom Medvedevom a Stefanosom Tsitsipasom bola hra nervov a nie úplne podľa pravidiel fair play. Tenisoví mladíci si nič nedarovali, robili si prieky a provokovali sa.

23.03.2018 10:14
TENNIS medvedev Foto: ,
Daniil Medvedev v akcii.

Po tom, ako 22-ročný Rus vyhral druhý set a vyrovnal na 1:1, sa vybral na návštevu toalety. Jeho o tri roky mladšieho súpera nahneval fakt, že pauza trvala až sedem minút. Tretí set patril Medvedevovi a na ceste za víťazstvom ho nerozhodil ani fakt, že na toaletu sa vypýtal aj grécky tínedžer.

K podaniu rúk síce prišlo, ale Tsitsipas si pri sieti neodpustil poznámku: „Typické ruské kraviny“. Medvedeva jeho slová rozhnevali.

„Toto je normálne? Ak máš problém, môžeme si to medzi sebou rozdať. Ale ty sa na mňa ani nepozrieš. Si ako malé dieťa, ktoré nevie prehrávať,“ čertil sa Rus, ktorého musel krotiť aj hlavný rozhodca .