Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

Súťaž: Prekonaj sám seba na Red Bull 400

Red Bull 400 - nepoužívať

Ako lepšie zavŕšiť letnú sezónu než zážitkom na celý život? Ako mediálny partner pretekov Red Bull 400 vám dávame jedinečnú možnosť zúčastniť sa skvelého podujatia – legendárnych pretekov, či skôr výbehu na stále rovnako strmý Skokanský mostík na Štrbskom plese. Prekonať tak budete môcť nie len seba, ale aj známe tváre slovenského športu či šoubiznisu, ktoré budete môcť dokonca aj vyzvať na súboj. Koho si trúfnete na trati poraziť?

Ak máte väčšie odhodlanie ako výdrž, nezúfajte! Prihlásiť sa totiž môžete aj ako štafeta a zúčastniť sa tak pretekov ako štvorčlenný tím. Vidíme sa už túto sobotu, 10. septembra, na štartovacej čiare piateho ročníka legendárnych pretekov Red Bull 400.

Chcete vyhrať štartovné?

Napíšte nám do nižšie uvedeného formulára, čo je vašou motiváciu pri prekonávaní samých seba a kedy ste sa naposledy museli prekonať. Len to stačí, aby ste sa zapojili do hry o balíček, ktorý okrem štartovného obsahuje aj množstvo skvelých darčekov a energiu na celý mesiac:

1 × štartovné (v kategórii ženy alebo muži) + darčeky od Red Bull a Pravdy

Svoje odpovede posielajte do utorka 6. septembra do 23.59 h. V stredu v doobedných hodinách vyžrebujeme výhercu, ktorý sa už 10. septembra pokúsi zdolať 400-metrový beh na skokanský mostík na Štrbskom plese. Ste pripravení?

Ak sa chcete dozvedieť viac informácii o Red Bull 400, či chcete staviť na istotu a chytiť si fleka na štartovacej čiare ešte dnes, navštívte stránku Red Bull.

Výhercovia

Víťazom je Jozef K. Námestovo. Srdečne gratulujeme! Budeme vás kontaktovať ohľadom prevzatia výhry.

OUR MEDIA SR a. s., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava, IČO: 51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.