Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov MS v hokeji Výsledky výsledky

Vyhrajte VIP vstupenky na Festival bojových umení BUDOSTAN

Predposledný októbrový týždeň sa môžu fanúšikovia tešiť na Dvojdňový festival bojových športov a umení s otvorenými tréningami, názornými ukážkami a galavečerom bojových umení. Festival sa uskutoční od 22. – 24. 10. 2021 vo festivalovom stane v hoteli Barok v Bratislave.

My vám v spolupráci s našim partnerom prinášame možnosť byť na tomto podujatí tiež.

Zúčastnite sa našej súťaže a vyhrajte vstupy na festival so športovcami, ktorí predvedú to najlepšie z bojových umení: MUAY THAI, BOX, JUDO, KARATE, TAEKWONDO, AIKIDO, KRAV MAGA, MDS, TAI CHI, ÚČINNÁ SEBEOBRANA ŽIEN, KUNG FU, WING CHUN, KICKBOX.

Festival bojových umení v Bratislave - BUDOSTAN
BUDOSTAN SS 2200x967 Festival bojových umení v Bratislave - BUDOSTAN

Výhercovia VIP vstupeniek, ale aj bežných vstupeniek na festival, si môžu na vlastnej koži vyskúšať všetky bojové umenia na otvorených tréningoch. Okrem toho bude počas celého festivalu súbežne prebiehať aj odborný seminár, ktorý poskytne návštevníkom informácie o tom, čo je všetko potrebné pri tréningu bojových umení, ako sa pripraviť na dôležité podujatia, ale aj to, ako pracovať s deťmi či dorastom. Seminár bude zameraný aj na fyzioterapiu, poskytne návštevníkom rady, čo robiť po tréningoch a ako regenerovať telo.

VIP Platinová vstupenka zahŕňa prístup na všetky podujatia, benefičnú večeru, galavečer

V rámci VIP vstupu výherca získa aj vstup na benefičnú VEČERU LEGIEND s Olympijskými legendami bojových športov. Tento večer sa uskutoční 22. 10. a okrem predsedu Slovenského Olympijského a Športového Výboru, p. Antona Siekela, sa benefičnej večere zúčastnia všetci žijúci slovenskí olympionici, ktorí svoju medailu vybojovali na žinenke alebo v ringu: Ján Zachar, Ján Franek, Jozef Lohyňa, Jozef Krnáč, Daniel Karabin. Výťažok z benefičnej večere putuje na podporu mládežníckeho športu. Výherca súťaže sa môže tešiť aj na 4-chodovú večeru, ktorú pripraví známy šéfkuchár Peter Slačka.

Vyhrať môžu až 4 z vás

Zažite celý víkend bojových umení na vlastnej koži.

  • hlavná výhra: 2× VIP vstup na festival, ktorý záhŕňa všetky semináre, galavečer aj so slávnostnou benefičnou večerou s olympionikmi. V prípade potreby bude pre výhercu zabezpečené aj ubytovanie v hoteli Barok.
  • 2 vstupenky na festival

Odpovedzte správne na súťažnú otázku:

Koľko žijúcich slovenských olympionikov, ktorí vybojovali medailu v bojových umeniach sa zúčastní na benefičnom galavečere?

  1. 5
  2. 1

Výhercovia súťaže: 1× hlavná výhra 2× VIP vstup – Martin P. 3× 2 vstupenky na festival Emília B., Tatiana B., Mária H.

Výhercom srdečne gratulujeme.

Odpoveď zašlite formou SMS na číslo 6663 v tvare: Pravda (medzera) správna odpoveď A alebo B (medzera) vaše meno a priezvisko. Súťaž končí v nedeľu 17. októbra o 23:59. Lístky pre výhercov budú k dispozícii na recepcii vydavateľstva OURMEDIA SR na Trnavskej ceste 39/A v Bratislave. Výhercu budeme kontaktovať telefonicky a jeho meno zverejníme v tejto súťaži. Cena spätnej SMS je 1,00 € s DPH. Službu technicky zabezpečuje A SMS, s. r. o.

Súťaž bola ukončená. Výhercov budeme kontaktovať.