Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

Súťaž: Vyhrajte 2x 2 vstupenky na Kings on Ice - Králi ľadu

King of Ice

Už 29. novembra 2016 si na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave budú môcť fanúšikovia užiť energickú krasokorčuliarsku šou Jevgenija Pľuščenka Kings on Ice – Králi ľadu. Šou Kings on Ice vznikla v roku 2006 – po víťazstve ruského krasokorčuliara Jevgenija Pľuščenka na zimných olympijských hrách v Turíne. S maďarským hudobným skladateľom a huslistom Edvinom Martonom priniesli fanúšikom krasokorčuliarsku exhibíciu, v ktorej účinkujú bývalí i súčasní šampióni. Na rozdiel od iných šou je šou Kings on Ice založená na výkonoch najlepších krasokorčuliarov posledného obdobia, ktorí majú pripravené najlepšie čísla. Medzi nimi nechýbajú ani štvorité skoky mužov.

Nežná Adelina i miláčik Amodio

V Bratislave sa medzi kráľmi ľadu zaskvie olympijská víťazka zo Soči 2014 Adelina Sotnikovová, ďalej bývalí majstri Európy Brian Joubert či Florent Amodio. Jeho nedávna rozlúčka s aktívnou kariérou patrila k najemotívnejším momentom januárových majstrovstiev Európy v krasokorčuľovaní. „Naozaj mám veľkú radosť, že sa v rámci šou Kings on Ice môžem opäť stretnúť so slovenským publikom. Na Slovensku som korčuľoval niekoľkokrát, v januári som si užil šampionát, ktorý potvrdil, že záujem fanúšikov o krasokorčuľovanie je u vás naozaj veľký. Aj preto sa na všetkých v novembri teším,“ uzatvára Tomáš Verner, majster Európy z roku 2008.

Pravda.sk vám prináša jedinečnú možnosť získať 2× 2 vstupenky na túto energickú krasokorčuliarsku šou. Stačí sa zapojiť do súťaže a odpovedať správne na otázku:

Kde sa tento rok v januári konali Majstrovstvá Európy v krasokorčuľo­vaní?

A) Zimný štadión Ondreja Nepelu v Bratislave

B) O2 Aréna v Prahe

C) Zimný štadión Alberta Schultza vo Viedni

Správnu odpoveď zasielajte do nedele 27. novembra 2016 do 23:59 na číslo 6663 v tvare:

PRAVDA(medzera)va­ša odpoveď(medze­ra)meno priezvisko

kde za:
vaša odpoveď dosadíte vami tipovanú odpoveď v tvare A alebo B
meno priezvisko dosadíte vaše meno a priezvisko

Žrebovať budeme zo všetkých SMS so správnou odpoveďou v pondelok 28. novembra 2016 dopoludnia. Výhercov budeme kontaktovať telefonicky. Cena odpovednej SMS je 0,50 € s DPH. Službu technicky zabezpečuje A SMS, s. r. o.

Vstupenky budú pripravené pre výhercov priamo vo vydavateľstve.

Výhercovia

H. Dobrotková, Nová Baňa; M. Machálková, Šaľa