Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

Súťaž o lístky na exhibíciu Tennis Champions 2015

Yannick Noah, Mats Wilander, Pat Cash, Mansour Bahrami, Anna Karolína Schmiedlová a Petra Kvitová. To je šesť tenisových hviezd minulosti i súčasnosti, ktoré sa predstavia na 8. ročníku jedinečnej exhibície Tennis Champions. Uskutoční sa 1. decembra 2015 od 18:00 v bratislavskom NTC. Lístky sa dajú zakúpiť na webe www.predpredaj.sk.

Tenis exhibícia

Zápasový program vyše trojhodinovej šou odštartuje singlový duel medzi Švédom Matsom Wilanderom (8-násobný grandslamový víťaz) a Austrálčanom Patom Cashom (víťaz Wimbledonu 1987), potom sa na dvorci NTC predvedú vo dvojhre dámy – Petra Kvitová a slovenská tenisová ženská jednotka Anna Karolína Schmiedlová. Exhibíciu uzavrie zábavne ladený mix, v ktorom má nastúpiť Noah (víťaz Roland Garros 1983) so Schmiedlovou proti dvojici Kvitová/Bahrami. Do zápasu štvorhry sa, samozrejme, originálnym spôsobom ešte zapoja aj Wilander s Cashom.

Rodený šoumen Bahrami odohrá bratislavskú exhibíciu už rekordný štvrtýkrát po rokoch 2009, 2011 a 2014. „Organizácia exhibície je každý rok o tom, aby sme pritiahli aj nové a zároveň známe tváre z tenisu a potom sa zostava dolaďuje. Za posledné roky sa nám osvedčilo, že neoslovujeme ako prvých úplne tých najmladších, aj keď nevylučujem, že do budúcnosti niečo také nevymyslíme. Skupina ľudí, ktorí poznajú McEnroa, Borga, Lendla či Samprasa, to je to, čo podľa nás pritiahne ľudí na šou a preto sme zvolili tohtoročnú zostavu, ktorá je kombináciou zaujímavých legiend i grandslamových víťazov,“ povedal Roman Šmotlák, generálny riaditeľ spoločnosti B&D s.r.o., organizátora akcie.

„Sme radi, že sa nám podarilo získať Yannicka Noaha, o ktorého sme sa pokúšali viac rokov. S Bahramim máme skvelé vzťahy, je to exkluzívny šoumen. Jednoduché nebolo získať ani Wilandera, ktorý exhibície nehráva často. Práve on pozitívne reagoval na zostavu spolu s Noahom a Bahramim. K nim sme pozvali aj wimbledonského víťaza Pata Casha,“ pokračoval Šmotlák.

Aké by to bolo, keby pánsku zostavu šampiónov nedoplnili svojou prítomnosťou sympatické dámy a stále aktívne hráčky na okruhu WTA, konkrétne Anna Karolína Schmiedlová a Petra Kvitová. „Peťa bola veľmi blízko postu svetovej jednotky a najmä triumfovala aj vo Wimbledone. Exhibície často nehráva, ale na Slovensko to má blízko. Kaja bola z ponuky šťastná, o našom podujatí veľa počula aj ho videla. Je hráčkou, ktorá bude určite čoskoro atakovať Top 20 rebríčka WTA,“ dodal Šmotlák.

Obe dvojhry aj štvorhra sa budú hrať na jeden set, za prípadného stavu 6:6 bude nasledovať klasický tajbrejk. Program by mal trvať maximálne tri a pol hodiny.

Pravda.sk pripravila pre svojich čitateľov súťaž o 3×2 lístky na túto exhibíciu. Stačí, ak do piatka 27. novembra do 12.00 správne odpoviete na súťažnú otázku a budete mať šťastie v žrebovaní. Výhercov budeme kontaktovať telefonicky.

Výhercovia

Richard Kopál, Piešťany, Barbora Píšová, Bratislava, Dan Mikenda, Bratislava

OUR MEDIA SR a. s., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava, IČO: 51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.