Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Súťaže na Slovensku


Hádzaná, WHIL - ženy 2008/2009

WHIL - ženy 2005/2006

WHIL - ženy 2006/2007

WHIL - ženy 2007/2008

Majsterkami Slovenska sa stali hráčky ŠKP

národné play-off o titul majstra SR - finále (hrá sa na 3 víťazstvá)

4. zápas:
ŠKP Bratislava - Iuventa Michalovce 29:23 (13:14) - konečný stav série 3:1

3. zápas:
ŠKP Bratislava - Iuventa Michalovce 28:21 (12:11) - stav série 2:1

2. zápas:
Iuventa Michalovce - ŠKP Bratislava 25:28 (13:16) - stav série 1:1

1. zápas:
Iuventa Bratislava - ŠKP Bratislava 26:21 (17:7) - stav série 1:0

o 3. miesto (na 3 víťazstvá)

3. zápas:
HK Štart Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa 27:30 (15:15) - konečný stav série 0:3, Šaľa obsadila 3. miesto

2. zápas:
HK Slovan Duslo Šaľa - HK Štart Trenčín 27:24 - stav série 2:0

1. zápas:
HK Slovan Duslo Šaľa - HK Štart Trenčín 40:30 (19:13) - stav série 1:0

národné play-off o titul majstra SR - semifinále (hrá sa na 3 víťazstvá)

5. zápas:
ŠKP Bratislava - HK Slovan Duslo Šaľa 22:18 (10:9) - konečný stav série 3:2, do finále postupuje ŠKP

4. zápas:
HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava 26:25 (12:12) - stav série 2:2

3. zápasy:
HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava 21:20 (11:11) - stav série 1:2
HK Štart Trenčín - Iuventa Michalovce 27:33 (13:17) - konečný stav série 0:3

2. zápasy:
Iuventa Michalovce - HK Štart Trenčín 33:27 (14:13) - stav série 2:0
ŠKP Bratislava - HK Slovan Duslo Šaľa 29:18 (16:10) - stav série 2:0

1. zápasy:
Iuventa Michalovce - HK Štart Trenčín 29:28 (16:17) - stav série 1:0
ŠKP Bratislava - HK Slovan Duslo Šaľa 22:21 (8:9) – stav série 1:0

Tabuľka:
1. Michalovce 17 28
2. Veselí 17 26
3. ŠKP BA 17 24
4. Olomouc 17 20
5. Slavia 17 20
6. Šaľa 17 20
7. Trenčín 18 18
8. Písek 16 10
9. HC Zlín 18 10
10. J. Hradec 17 8
11. Partizánske 17 4

POZNÁMKA: Banská Bystrica vystúpila zo súťaže.

21. kolo:
HK Štart Trenčín - TJ Házená Jindřichov Hradec 30:23 (11:11)
ŠKP Bratislava - Iuventa Michalovce 25:21 (12:11)
Casta Sokol Písek - HK Slávia Partizánske 32:22 (17:10)
HC Britterm Veselí nad Moravou - HK Slovan Duslo Šaľa 26:23 (15:9)
HC Zlín - DHK Zora Olomouc 29:35 (13:15)

19. kolo:
HC Zlín - HK Slávia Partizánske 36:22 (20:10)
ŠKP Bratislava - TJ Házená Jindřichov Hradec 34:21 (20:11)
HK Štart Trenčín - DHK Zora Olomouc 31:35 (15:16)
Iuventa Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa 28:27 (13:14)

18. kolo:
TJ Házená Jindřichov Hradec - Iuventa Michalovce 17:26 (9:16)
DHK Zora Olomouc - HC Britterm Veselí nad Moravou 27:23 (8:9)
Casta Sokol Písek - HK Štart Trenčín 35:27 (18:12)
HK Slávia Partizánske - HK Slovan Duslo Šaľa 19:36 (13:14)
HC Zlín - DHC Slavia Praha 20:27 (9:15)

17. kolo:
HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Házená Jindřichov Hradec 28:19 (13:9)
HK Štart Trenčín - HC Zlín 41:26 (24:13)
ŠKP Bratislava - DHK Zora Olomouc 30:24 (14:8)
HC Britterm Veselí nad Moravou - Casta Sokol Písek 31:20 (14:8)
DHC Slavia Praha - HK Slávia Partizánske 34:22 (18:12)

16. kolo:
HK Slávia Partizánske - TJ Házená Jindřichov Hradec 25:24 (15:13)
Casta Sokol Písek - ŠKP Bratislava 22:32 (11:15)
DHK Zora Olomouc - Iuventa Michalovce 31:20 (17:11)
HC Zlín - HC Britterm Veselí nad Moravou 26:28 (15:11)
DHC Slavia Praha - HK Štart Trenčín 28:27 (17:12)

15. kolo:
HC Zlín - ŠKP Bratislava 27:30 (13:16)
HK Štart Trenčín - HK Slávia Partizánske 33:22 (16:11)
Slovan Duslo Šaľa - DHK Zora Olomouc 22:15 (9:7)
Casta Sokol Písek - Iuventa Michalovce 20:29 (12:14)
HC Britterm Veselí nad Moravou - DHC Slavia Praha 28:22 (12:8)

14. kolo:
HK Štart Trenčín - HC Britterm Veselí nad Moravou 20:23 (11:12)
Casta Sokol Písek - Slovan Duslo Šaľa 36:27 (20:13)
DHK Zora Olomouc - TJ Házená Jindřichov Hradec 31:22 (15:10)
DHC Slavia Praha - ŠKP Bratislava 35:25 (18:13)
HC Zlín - Iuventa Michalovce 16:37 (5:16)

13. kolo:
Casta Sokol Písek - TJ Házená Jindřichov Hradec 25:20 (9:9)
ŠKP Bratislava - HK Štart Trenčín 31:28 (19:13)
Iuventa Michalovce - DHC Slavia Praha 26:25 (13:17)
Slovan Duslo Šaľa - HC Zlín 32:24 (17:7)
HC Britterm Veselí nad Moravou  – HK Slávia Partizánske 30:14 (14:6)

12. kolo:
HK Štart Trenčín - Iuventa Michalovce 20:26 (7:11)
HK Slávia Partizánske - DHK Zora Olomouc 22:24 (12:11)
HC Zlín - TJ Házená Jindřichov Hradec 25:22 (16:13)
HC Britterm Veselí nad Moravou - ŠKP Bratislava 23:18 (11:9)
DHC Slavia Praha - Slovan Duslo Šaľa 23:18 (8:6)

11. kolo:
HK Štart Trenčín - Slovan Duslo Šaľa 27:20 (13:14)
DHC Slavia Praha - TJ Házená Jindřichov Hradec 19:20 (9:10)
Casta Sokol Písek - DHK Zora Olomouc 28:25 (15:15)
HC Britterm Veselí nad Moravou - Iuventa Michalovce 25:22 (17:10)
ŠKP Bratislava - HK Slávia Partizánske 41:22 (25:11)

10. kolo:
HK Slávia Partizánske - Casta Sokol Písek 34:27 (14:16)
Slovan Duslo Šaľa - HC Britterm Veselí nad Moravou 26:26 (16:11)
Iuventa Michalovce - ŠKP Bratislava 31:22 (17:14)
DHK Zora Olomouc - HC Zlín 35:23 (17:10)
TJ Házená Jindřichov Hradec - HK Štart Trenčín 29:31 (14:16)

9. kolo:
ŠKP Bratislava - Slovan Duslo Šaľa 33:28 (19:16)
Iuventa Michalovce - HK Slávia Partizánske 27:17 (12:8)
HC Zlín - Casta Sokol Písek 28:25 (12:10)
HC Britterm Veselí nad Moravou - TJ Házená Jindřichov Hradec 24:20 (13:7)
DHC Slavia Praha - DHK Zora Olomouc 30:27 (16:16) 

8. kolo:
Casta Sokol Písek - DHC Slavia Praha 31:33 (11:17)
DHK Zora Olomouc - HK Štart Trenčín 26:27 (12:12)
TJ Házená Jindřichov Hradec - ŠKP Bratislava 21:29 (11:15)
HK Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce 27:22 (11:9)
HK Slávia Partizánske - HC Zlín 18:24 (11:11)
ŠKP HK Banská Bystrica - HC Britterm Veselí nad Moravou 28:37 (18:17)

7. kolo:
Iuventa Michalovce - TJ Házená Jindřichov Hradec 35:17 (18:7)
H ŠKP Bratislava - ŠKP HK Banská Bystrica 31:23 (14:11)
HC Britterm Veselí nad Moravou - DHK Zora Olomouc 23:23 (11:13)
Slávia Partizánske 30:14 (18:7)
HK Štart Trenčín - Casta Sokol Písek 30:29 (16:13)
DHC Slavia Praha - HC Zlín 43:23 (22:9)

6. kolo:
HK Slávia Partizánske - DHC Slavia Praha 30:31 (13:12)
Casta Sokol Písek - HC Britterm Veselí nad Moravou 25:29 (10:15)
DHK Zora Olomouc - ŠKP Bratislava 26:24 (13:12)
TJ Házená Jindřichov Hradec - HK Slovan Duslo Šaľa 25:25 (10:11)
ŠKP HK Banská Bystrica - Iuventa Michalovce 23:33 (13:16)
HC Zlín - HK Štart Trenčín 25:30 (10:13)

5. kolo:
TJ Házená Jindřichov Hradec - HK Slávia Partizánske 25:23 (13:12)
ŠKP Bratislava - Casta Sokol Písek 38:26 (18:16)
HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP HK Banská Bystrica 40:27 (21:13)
Iuventa Michalovce - DHK Zora Olomouc 24:21 (13:10)
HC Britterm Veselí nad Moravou - HC Zlín 25:26 (9:12)
HK Štart Trenčín - DHC Slavia Praha 26:27 (9:13)

4. kolo:
HK Slávia Partizánske - HK Štart Trenčín 22:26 (9:16)
ŠKP Bratislava - HC Zlín 32:18 (18:13)
Iuventa Michalovce - Casta Sokol Písek 30:22 (16:8)
ŠKP HK Banská Bystrica - TJ Házená Jindřichov Hradec 34:27 (17:11)
DHK Zora Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa 29:21 (15:13)
DHC Slavia Praha - HC Britterm Veselí nad Moravou 20:24 (9:12)

3. kolo:
ŠKP Bratislava - DHC Slavia Praha 27:24 (12:12)
HK Slovan Duslo Šaľa - Casta Sokol Písek 30:23 (14:13)
Iuventa Michalovce - HC Zlín 33:23 (17:8)
TJ Házená Jindřichov Hradec - DHK Zora Olomouc 20:20 (9:10)
HC Britterm Veselí nad Moravou - HK Štart Trenčín 27:22 (13:12)
ŠKP HK Banská Bystrica - HK Slávia Partizánske 30:21 (16:14)

2. kolo:
HC Zlín - HK Slovan Duslo Šaľa 29:33 (15:18)
HK Slávia Partizánske - HC Britterm Veselí nad Moravou 27:28 (14:13)
DHK Zora Olomouc - ŠKP HK Banská Bystrica 34:28 (19:11)
TJ Házená Jindřichov Hradec - Casta Sokol Písek 20:23 (9:8)
DHC Slavia Praha - Iuventa Michalovce 25:26 (13:12)
HK Štart Trenčín - ŠKP Bratislava 25:24 (13:13)

1. kolo:
ŠKP Bratislava - HC Britterm Veselí nad Moravou 28:23 (14:11)
ŠKP HK Banská Bystrica - Casta Sokol Písek 45:40 (22:20)
HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Slavia Praha 24:20 (14:9)
Iuventa Michalovce - HK Štart Trenčín 28:27 (14:13)
DHK Zora Olomouc - HK Slávia Partizánske 32:18 (18:8)
TJ Házená Jindřichov Hradec - HC Zlín 30:23 (15:10)