Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Súťaže na Slovensku

Volejbal, extraliga mužov 2008/2009


extraliga mužov 2005/2006

extraliga mužov 2006/2007

extraliga mužov 2007/2008

Majstrami Slovenska sa stali hráči VKP Bratislava

FINÁLE (na štyri víťazné zápasy)

7. zápas:
VK Chemes Humenné - VKP Bratislava 2:3 (20, -24, -24, 19, -8) - konečný stav série 3:4, VKP sa stal slovenským majstrom sezóny 2008/09

6. zápas:
VKP Bratislava – VK Chemes Humenné 2:3 (24, 20, -29, -15, -9) - stav série 3:3

5. zápas:
VK Chemes Humenné - VKP Bratislava 3:1 (19, 22, -21, 18) - stav série: 2:3

4. zápas:
VKP Bratislava - VK Chemes Humenné 3:2 (-18, 18, -22, 23, 10) - stav série 3:1

3. zápas:
VKP Bratislava - VK Chemes Humenné 3:1 (22, -20, 18, 18) - stav série 2:1

2. zápas:
VK Chemes Humenné - VKP Bratislava 3:2 (21, -21, 16, -21, 11) - stav série 1:1

1. zápas:
VK Chemes Humenné - VKP Bratislava 0:3 (-18, -17, -17) - stav série 0:1

O 3. MIESTO (na tri víťazné zápasy)

1. zápas:
VK Nové Mesto nad Váhom - VK Ekonóm SPU Nitra 3:1 (-20, 13, 20, 12) - stav série: 1:0

SEMIFINÁLE (na tri víťazné zápasy)

4. zápas:
VK Nové Mesto nad Váhom - VKP Bratislava 1:3 (-23, 22, -28, -20) - konečný stav série 1:3

3. zápasy:
VKP Bratislava - VK Nové Mesto nad Váhom 3:0 (21, 22, 14) - stav série 2:1
VK Chemes Humenné - VK Ekonóm SPU Nitra 3:0 (24, 18, 10) - konečný stav série 3:0

2. zápasy:
VK Ekonóm SPU Nitra - VK Chemes Humenné 0:3 (-24, -21, -19) - stav série 0:2
VK Nové Mesto nad Váhom - VKP Bratislava 3:0 (18, 23, 21) - stav série 1:1

1. zápasy:
VKP Bratislava - VK Nové Mesto nad Váhom 3:0 (11, 20, 17), stav série 1:0
VK Chemes Humenné - VK Ekonóm SPU Nitra 3:0 (12, 15, 15), stav série 1:0

o 5. - 8. miesto (hrá sa na 2 zápasy pohárovým spôsobom doma - vonku):

VŠK Púchov - TJ Slávia Svidník 3:1 (21, -18, 16, 19) - prvý zápas 0:3, Svidník bude hrať o 5. miesto
VO TJ Strojár Malacky - MVK VAV Lokomotíva Zvolen 0:3 (-16, -20, -29) - prvý zápas 3:1, Zvolen bude hrať o 5. miesto

ŠTVRŤFINÁLE (na tri víťazné zápasy)

5. zápasy:
VK Ekonóm SPU Nitra - MVK VAV Lokomotíva Zvolen (18.00) - stav série 2:2

4. zápasy:
TJ Slávia Svidník - VK Nové Mesto nad Váhom 0:3 (-18, -17, -26) - konečný stav série: 1:3
MVK VAV Lokomotíva Zvolen - VK Ekonóm SPU Nitra 2:3 (24, -22, -22, 21, -16) - stav série: 2:2

3. zápasy:
VK Chemes Humenné - VO TJ Strojár Malacky 3:1 (-20, 13, 15, 20) - konečný výsledok série 3:0 , Humenné postúpilo do semifinále
VK Ekonóm SPU Nitra - MVK VAV Lokomotíva Zvolen 3:2 (25, -21, -23, 19, 13) - stav série 1:2
VK Nové Mesto nad Váhom - TJ Slávia Svidník 3:1 (16, 23, -20, 21) - stav série 2:1
VKP Bratislava - VŠK Púchov 3:0 (10, 20, 23) - konečný výsledok série: 3:0, VKP Bratislava postúpil do semifinále

2. zápasy:
VO TJ Strojár Malacky - VK Chemes Humenné 0:3 (-17, -11, -18) - stav série: 0:2
VŠK Púchov - VKP Bratislava 0:3 (-17, -11, -19) - stav série: 0:2
TJ Slávia Svidník - VK Nové Mesto nad Váhom 3:2 (-19, -23, 34, 18, 13) - stav série 1:1 
MVK VAV Lokomotíva Zvolen - VK Ekonóm SPU Nitra 3:1 (22, 18, -23, 20) - stav série 2:0

1. zápasy:
VKP Bratislava - VŠK Púchov 3:0 (20, 24, 16) - stav série 1:0
VK Nové Mesto nad Váhom - TJ Slávia Svidník 3:0 (17, 16, 22) - stav série 1:0
VK Ekonóm SPU Nitra - MVK VAV Lokomotíva Zvolen 1:3 (19, -23, -22, -19) - stav série 0:1
VK Chemes Humenné - VO TJ Strojár Malacky 3:0 (12, 14, 22) - stav série: 1:0

SKUPINA O 1. - 4. MIESTO


Tabuľka skupiny o 1. - 4. miesto:
1. Humenné 6 4 2 16:7 10
2. Bratislava 6 4 2 14:10 10
3. Nové Mesto nad Váhom 6 4 2 13:10 10
4. Nitra 6 0 6 2:18 6

6. kolo:
VKP Bratislava - VK Nové Mesto nad Váhom 3:1 (14, -23, 19, 16)
VK Ekonóm SPU Nitra - VK Chemes Humenné 0:3 (-23, -19, -21)

5. kolo:
VK Chemes Humenné – VKP Bratislava 3:1 (-21, 17, 15, 23)
VK Nové Mesto nad Váhom - VK Ekonóm SPU Nitra 3:1 (-23, 8, 23, 19)

4. kolo:
VK Nové Mesto nad Váhom - VK Chemes Humenné 3:2 (-26, 21, -23, 23, 12)
VK Ekonóm SPU Nitra - VKP Bratislava 1:3 (21, -22, -14, -17)

3. kolo:
VK Nové Mesto nad Váhom - VKP Bratislava 3:1 (21, -23, 21, 22)
VK Chemes Humenné - VK Ekonóm SPU Nitra 3:0 (15, 18, 12)

2. kolo:
VK Ekonóm SPU Nitra - VK Nové Mesto nad Váhom 0:3 (-18, -9, -24)
VKP Bratislava - VK Chemes Humenné 3:2 (20, -20, -18, 19, 11)

1. kolo:
VKP Bratislava - VK Ekonóm SPU Nitra 3:0 (9, 25, 22 )
VK Chemes Humenné - VK Nové Mesto nad Váhom 3:0 (18, 19, 16)


SKUPINA O 5. - 10. MIESTO


Tabuľka skupiny o 5. - 10. miesto:
5. Zvolen 26 17 9 58:43 43
6. Svidník 26 14 12 51:48 40
7. Púchov 26 11 15 41:52 37
8. Malacky 26 10 16 43:57 36
9. Hriňová 26 10 16 39:56 36
10. Martin 26 2 24 21:74 28

10. kolo:
TJ Neografia Martin - VK Hydrex Hriňová 1:3 (-22, 20, -23, -25)
TJ Slávia Svidník - VO TJ Strojár Malacky 3:2 (-21, 17, 19, -18, 12)
MVK VAV Lokomotíva Zvolen - VŠK Púchov 3:2 (23, -20, 20, -20, 5)

9. kolo:
VŠK Púchov - TJ Neografia Martin 3:0 (22, 14, 23)
VO TJ Strojár Malacky - MVK VAV Lokomotíva Zvolen 1:3 (24, -17, -24, -21)
VK Hydrex Hriňová - TJ Slávia Svidník 3:0 (19, 18, 18)

8. kolo:
MVK VAV Lokomotíva Zvolen - VK Hydrex Hriňová 3:0 (24, 26, 15)
TJ Neografia Martin - TJ Slávia Svidník 2:3 (-26, 20, 23, -22, -8)
VŠK Púchov - VO TJ Strojár Malacky 3:1 (30, -23, 19, 17)

7. kolo:
VO TJ Strojár Malacky - TJ Neografia Martin 3:0 (11, 26, 12)
VK Hydrex Hriňová - VŠK Púchov 3:2 (-19, -19, 25, 18, 9)
TJ Slávia Svidník - MVK VAV Lokomotíva Zvolen 3:1 (18, 22, -20, 17)

6. kolo:
VŠK Púchov - TJ Slávia Svidník 3:0 (19, 21, 17) 
TJ Neografia Martin - MVK VAV Lokomotíva Zvolen 1:3 (-24, -21, 21, -24)
VO TJ Strojár Malacky - VK Hydrex Hriňová 3:2 (22, -23, 18, -23, 15)

5. kolo:
VK Hydrex Hriňová - TJ Neografia Martin 3:2 (-27, 16, -21, 16, 13)
VO TJ Strojár Malacky - TJ Slávia Svidník 3:2 (19, -21, 28, -21, 13)
VŠK Púchov - MVK VAV Lokomotíva Zvolen 3:2 (19, -21, -19, 16, 8)

4. kolo:
TJ Neografia Martin - VŠK Púchov 0:3 (-23, -15, -17)
MVK VAV Lokomotíva Zvolen - VO TJ Strojár Malacky 3:1 (17, 28, -21, 26)
TJ Slávia Svidník - VK Hydrex Hriňová 3:1 (24, 21, -21, 16)

3. kolo:
TJ Slávia Svidník - TJ Neografia Martin 3:0 (22, 22, 18)
VO TJ Strojár Malacky - VŠK Púchov 0:3 (-23, -17, -19)

2. kolo:
VŠK Púchov - VK Hydrex Hriňová 3:0 (20, 23, 22)
TJ Neografia Martin - VO TJ Strojár Malacky 1:3 (-21, 18, -17, -20)
MVK VAV Lokomotíva Zvolen - TJ Slávia Svidník 3:1 (-23, 19, 21, 18)

1. kolo:
VK Hydrex Hriňová - VO TJ Strojár Malacky 0:3 (-21, -22, -17)
TJ Slávia Svidník - VŠK Púchov 3:1 (16, 21, -23, 19)
MVK VAV Lokomotíva Zvolen - TJ Neografia Martin 3:0 (10, 26, 22)

Tabuľka:
1. VKP 16 15 1 45:8 31
2. Nové Mesto 16 15 3 44:15 29
3. Nitra 16 10 6 33:22 26
4. Zvolen 16 9 7 31:31 25
5. Svidník 16 8 8 30:29 24
6. Hriňová 16 6 10 24:33 22
7. Malacky 16 5 11 23:37 21
8. Púchov 16 4 12 15:40 20
9. Martin 16 2 14 14:44 18

17. kolo:
VK Hydrex Hriňová - VŠK Púchov 3:0 (21, 9, 20)
VK Ekonóm SPU Nitra - TJ Strojár Malacky 3:0 (19, 23, 26)
TJ Slávia Svidník - TJ Neografia Martin 3:1 (-24, 21, 20, 18)
MVK VAV Lokomotíva Zvolen - VK Nové mesto nad Váhom 1:3 (-17, -19 ,17, -18)

16. kolo:
TJ Neografia Martin - MVK VAV Lokomotíva Zvolen 0:3 (-14, -13, -23)
VO TJ Strojár Malacky - TJ Slávia Svidník 3:1 (-22, 14, 23, 26)
VŠK Púchov - VK Ekonóm SPU Nitra 0:3 (-13, -31, -23)
VKP Bratislava - VK Hydrex Hriňová 3:0 (15, 18, 16)

15. kolo:
VK Ekonóm SPU Nitra - VKP Bratislava 0:3 (-18, -18, -13)
TJ Slávia Svidník - VŠK Púchov 3:0 (20, 17, 19)
MVK VAV Lokomotíva Zvolen - VO TJ Strojár Malacky 3:2 (-23, 18, -22, 21, 11)
VK Nové Mesto nad Váhom - TJ Neografia Martin 3:0 (13, 15, 18)

14. kolo:
VŠK Púchov - MVK VAV Lokomotíva Zvolen 0:3 (-21, -20, -9)
VKP Bratislava - TJ Slávia Svidník 3:0 (15, 16, 20)
VK Hydrex Hriňová - VK Ekonóm SPU Nitra 1:3 (-19, -20, 23, -14)
VO TJ Strojár Malacky - VK Nové Mesto nad Váhom 0:3 (-15, -19, -13)

13. kolo:
MVK VAV Lokomotíva Zvolen - VKP Bratislava 0:3 (-17, -21, -23)
VK Nové Mesto nad Váhom - VŠK Púchov 3:0 (21, 21, 15)
TJ Neografia Martin - VO TJ Strojár Malacky 3:1 (-29, 23, 19, 20)
TJ Slávia Svidník - VK Hydrex Hriňová 3:0 (23, 17, 12)

12. kolo:
VK Hydrex Hriňová - MVK VAV Lokomotíva Zvolen 2:3 (-23, -21, 18, 20, -11)
VŠK Púchov - TJ Neografia Martin 1:3 (23, -22, -16, -19)
VK Nové Mesto nad Váhom - VKP Bratislava 3:0 (25, 18, 24)
VK Ekonóm SPU Nitra - TJ Slávia Svidník 3:0 (17, 19, 17)

11. kolo:
VO TJ Strojár Malacky - VŠK Púchov 3:1 (-23, 26, 23, 22)
TJ Neografia Martin - VKP Bratislava 0:3 (-22, -20, -17)
VK Nové Mesto nad Váhom - VK Hydrex Hriňová 3:0 (20, 14, 21)
MVK VAV Zvolen - VK Ekonóm SPU Nitra 3:1 (14, -20, 22, 22)

10. kolo:
VK Hydrex Hriňová - TJ Neografia Martin 3:1 (-26, 15, 14, 20)
VKP Bratislava - VO TJ Strojár Malacky 3:0 (20, 18, 18)
VK Ekonóm SPU Nitra - VK Nové Mesto nad Váhom 3:1 (26, -13, 20, 18)
TJ Slávia Svidník - MVK VAV Lokomotíva Zvolen 3:0 (15, 24, 19)

9. kolo:
VKP Bratislava - VŠC Púchov 3:0 (20, 16, 18)
TJ Slávia Svidník - VK Nové Mesto nad Váhom 2:3 (-20, -23, 25, 10, -12)
VK Ekonóm SPU Nitra - TJ Neografia Martin 3:0 (12, 19, 21)
VK Hydrex Hriňová - VO TJ Strojár Malacky 3:1 (18, -19, 19, 23)

8. kolo:
VŠK Púchov - VK Hydrex Hriňová 0:3 (-20, -23, -22)
TJ Neografia Martin - TJ Slávia Svidník 0:3 (-8, -21, -23)
VK Nové Mesto nad Váhom - MVK VAV Lokomotíva Zvolen 3:0 (16, 15, 19)
VO TJ Strojár Malacky - VK Ekonóm SPU Nitra 3:1 (-11, 15, 22, 20)

7. kolo:
VK Hydrex Hriňová - VKP Bratislava 0:3 (-23, -19, -21)
MVK VAV Lokomotíva Zvolen - TJ Neografia Martin 3:1 (21, 21, -24, 15)
TJ Slávia Svidník - VO TJ Strojár Malacky 3:1 (17, 24, -23, 17)
VK Ekonóm SPU Nitra - VŠK Púchov 3:0 (19, 24, 21)

6. kolo:
VŠK Púchov - TJ Slávia Svidník 3:1 (-22, 21, 20, 23)
VKP Bratislava - VK Ekonóm SPU Nitra 3:0 (27, 24, 23)
VO TJ Strojár Malacky - MVK VAV Lokomotíva Zvolen 2:3 (-21, -21, 26, 18, -13)
TJ Neografia Martin - VK Nové Mesto nad Váhom 2:3 (-24, -14, 16, 22, -6)

5. kolo:
VK Nové Mesto nad Váhom - VO TJ Strojár Malacky 3:1 (14, 18, -22, 22)
MVK VAV Zvolen - VŠK Púchov 3:0 (24, 17, 20)
TJ Slávia Svidník - VKP Bratislava 1:3 (23, -23, -13, -18)
VK Ekonóm SPU Nitra - VK Hydrex Hriňová 3:0 (14, 16, 21)

4. kolo:
ŠK Púchov - VK Nové Mesto nad Váhom 3:2 (24, -22, -18, 33, 12)
VO TJ Strojár Malacky - TJ Neografia Martin 3:0 (14, 19, 25)
VK Hydrex Hriňová - TJ Slávia Svidník 3:1 (-20, 16, 20, 15)
VKP Bratislava - MVK VAV Zvolen 3:1 (17, -24, 12, 15)

3. kolo:
VKP Bratislava - VK Nové Mesto nad Váhom 3:2 (16, - 23, - 26, 18, 12)
TJ Neografia Martin - VŠK Púchov 1:3 (-15, 20, -20, -18)
MVK VAV Lokomotíva Zvolen - VK Hydrex Hriňová 3:2 (-23, 14, 24, -22, 12)
TJ Slávia Svidník - VK Ekonóm SPU Nitra 3:1 (19, -21, 21, 28)

2. kolo:
VŠK Púchov - VO TJ Strojár Malacky 3:0 (21, 22, 22)
VK Ekonóm SPU Nitra - MVK VAV Lokomotíva Zvolen 3:0 (20, 21, 26)
VK Hydrex Hriňová - VK Nové Mesto nad Váhom 0:3 (-17, -28, -18)
VKP Bratislava - TJ Neografia Martin 3:0 (13, 14, 11)

1. kolo:
VO TJ Strojár Malacky - VKP Bratislava 0:3 (-18, -22, -20)
TJ Neografia Martin - VK Hydrex Hriňová 0:3 (-22, -20, -26)
VK Nové Mesto nad Váhom - VK Ekonóm SPU Nitra 3:0 (28, 21, 14)
MVK VAV Lokomotíva Zvolen - TJ Slávia Svidník 2:3 (-22, 21, 21, -24, -14)