Hľadať
Denný / nočný režim
Newsletter Notifikácie
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky Newsletter newsletter
                                             Súťaže na Slovensku

Basketbal, extraliga mužov 2008/2009

extraliga mužov 2005/2006

extraliga mužov 2006/2007

extraliga mužov 2007/2008

Majstrami SR sa stali hráči AX SPU Nitra

Finále (hrá sa na tri víťazné zápasy)

5. zápas:
AB Cosmetics Pezinok - AX SPU Nitra 93:97 (15:20, 28:21, 23:24, 27:32) - konečný výsledok série: 2:3

4. zápas:
AX SPU Nitra - AB Cosmetics Pezinok 88:69 (25:18, 29:17, 14:16, 20:18) - stav série: 2:2

3. zápas:
AB Cosmetics Pezinok - AX SPU Nitra 99:86 (17:28, 24:13, 31:19, 27:26) - stav série 2:1

2. zápas:
AX SPU Nitra - AB Cosmetics Pezinok 78:80 (16:23, 17:21, 28:24, 17:12) - stav série 1:1

1. zápas:
AB Cosmetics Pezinok - BK AX SPU Nitra 77:85 (15:24, 20:18, 25:20, 17:23) - stav série: 0:1

o 3. miesto (hrá sa na 3 víťazstvá)

5. zápas:
HBK Prievidza - 04 AC LB Spišská Nová Ves 92:74 (16:16, 25:21, 30:16, 21:21) - konečný výsledok série: 3:2

4. zápas:
04 AC LB Spišská Nová Ves - HBK Prievdza 73:63 (20:12, 22:16, 18:23, 13:12) - stav série: 2:2

3. zápas:
HBK Prievidza - 04 AC LB Spišská Nová Ves 74:84 (12:18, 16:16, 30:22, 16:28) - stav série: 2:1

2. zápas:
04 AC LB Spišská Nová Ves - HBK Prievidza 63:64 (16:15, 18:9, 11:23, 18:17) - stav série 0:2

1. zápas:
HBK Prievidza - 04 AC LB Spišská Nová Ves 79:75 (24:20, 19:17, 18:18, 18:20) - stav série 1:0

Semifinále (hralo sa na tri víťazné zápasy)

4. zápasy:
HBK Prievidza - AX SPU Nitra 71:72 (25:23, 11:22, 13:19, 22:8) - konečný výsledok série 1:3
04 AC LB Spišská Nová Ves - AB Cosmetics Pezinok 78:85 (18:22, 13:23, 14:23, 33:17) - konečný výsledok série: 1:3

3. zápasy:
AB Cosmetics Pezinok - 04 AC LB Spišská Nová Ves 77:86 (17:24, 24:27, 22:17, 14:18) - stav série 2:1
BK AX SPU Nitra - HBK Prievidza 93:66 (24:14, 23:11, 20:18, 26:23) - stav série 2:1

2. zápasy:
04 AC LB Spišská Nová Ves - AB Cosmetics Pezinok 75:76 (16:25, 23:10, 15:27, 21:14) - stav série: 0:2 
HBK Prievidza - BK AX SPU Nitra 59:76 (11:19, 21:18, 13:19, 14:20) - stav série 1:1

1. zápasy:
AB Cosmetics Pezinok - 04 AC LB Spišská Nová Ves 91:53 (19:14, 23:6, 25:12, 24:21) - stav série 1:0
BK AX SPU Nitra - HBK Prievidza 67:71 (19:20, 21:13, 18:18, 9:20) - stav série 0:1

Štvťfinále (hralo sa na tri víťazné zápasy)

5. zápasy:
AB Cosmetics Pezinok - Chemosvit Poprad 82:68 (32:20, 14:10, 19:11, 17:27) - konečný výsledok série: 3:2
BK AX SPU Nitra - MBK Rieker Komárno 84:55 (23:11, 18:13, 19:17, 24:14) - konečný výsledok série: 3:2

4. zápasy:
Chemosvit Poprad - AB Cosmetics Pezinok 91:80 (26:14, 18:20, 26:27, 21:19) - stav série 2:2
MBK Rieker Komárno - BK AX SPU Nitra 92:83 (19:25, 21:25, 29:14, 23:19) - stav série 2:2

3. zápasy:
AB Cosmetics Pezinok - Chemosvit Poprad 94:74 (28:15, 18:19, 20:18, 28:22) - stav série: 2:1
BK AX SPU Nitra - MBK Rieker Komárno 74:65 (17:24, 13:13, 19:11, 25:17) - stav série 2:1
HBK Prievidza - ŠKP Banská Bystrica 88:74 (24:23, 17:13, 29:15, 18:23) - konečný výsledok série 3:0, Prievidza postúpila do semifinále
04 AC LB Spišská Nová Ves - Astrum Levice 81:70 (22:16, 21:15, 17:22, 21:17) - stav série: 2:1

2. zápasy:
Chemosvit Poprad - AB Cosmetics Pezinok 77:80 (19:21, 23:20, 16:15, 19:24) - stav série 1:1
MBK Rieker Komárno - BK AX SPU Nitra 93:95 po dvojnásobnom predĺžení (15:23, 16:13, 13:14, 27:21 - 9:9, 13:15) - stav série 1:1

1. zápasy:
HBK Prievidza - ŠKP Banská Bystrica 86:62 (28:17, 11:18, 30:8, 17:19) - stav série: 1:0
04 AC LB Spišská Nová Ves - Astrum Levice 75:66 po predĺžení (12:13, 18:18, 10:16, 19:12 - 16:7) - stav série: 1:0
AB Cosmetics Pezinok - Chemosvit Poprad 83:89 (30:26, 16:26, 18:13, 19:24) - stav série: 0:1
BK AX SPU Nitra - MBK Rieker Komárno 71:73 (21:21, 14:16, 15:11, 21:25) - stav série: 0:1

Skupina o 1. - 6. miesto:


Tabuľka:
1. AB Cosmetics Pezinok 30 52
2. AX SPU Nitra 30 52
3. HBK Prievidza 30 50
4. 04 AC LB SNV 30 46
5. Astrum Levice 30 45
6. ŠKP Banská Bystrica 30 45

10. kolo, celkovo 32.:
04 AC LB Spišská Nová Ves - BK AX SPU Nitra 78:70 (17:10, 23:17, 23:22, 15:21)
HBK Prievidza - ŠKP Banská Bystrica 70:72 (17:17, 14:13, 21:22, 18:20)
AB Cosmetics Pezinok - Astrum Levice 86:75 (33:22, 11:11, 19:24, 23:18)

9. kolo, celkovo 31.:
Astrum Levice - 04 AC LB Spišská Nová Ves 76:70 (25:16, 11:20, 20:22, 20:12)
ŠKP Banská Bystrica - AB Cosmetics Pezinok 82:91 (25:15, 24:24, 24:32, 9:20)
BX AX SPU Nitra - HBK Prievidza 94:77 (20:27, 23:14, 17:18, 34:18)

8. kolo, celkovo 30.:
04 AC LB Spišská Nová Ves - HBK Prievidza 68:60 (16:13, 17:20, 23:8, 12:19)
AB Cosmetics Pezinok - BK AX SPU Nitra 105:71 (42:19, 18:23, 20:11, 25:18)
Astrum Levice - ŠKP Banská Bystrica 76:66 (26:17, 15:14, 16:16, 19:19)

7. kolo, celkovo 29.:
HBK Prievidza - AB Cosmetics Pezinok 79:92 (19:25, 21:27, 15:17, 24:23)
ŠKP Banská Bystrica - 04 AC LB Spišská Nová Ves 65:70 (21:17, 15:22, 11:11, 18:20)
BK AX SPU Nitra - Astrum Levice 87:64 (22:15, 23:5, 21:21, 21:23)

6. kolo, celkovo 28.:
04 AC LB Spišská Nová Ves - AB Cosmetics Pezinok 80:74 (21:20, 23:17, 17:22, 19:15)
Astrum Levice - HBK Prievidza 81:70 (19:23, 15:7, 29:24, 18:16)
ŠKP Banská Bystrica - BK AX SPU Nitra 76:80 (20:23, 15:25, 17:15, 24:17)

5. kolo, celkovo 27.:
BK AX SPU Nitra - 04 AC LB Spišská Nová Ves 88:82 (22:16, 21:20, 20:24, 25:22) 
Astrum Levice - AB Cosmetics Pezinok 80:82 (18:21, 27:19, 19:21, 16:21) 
ŠKP Banská Bystrica - HBK Prievidza 89:52 (24:14, 18:9, 29:16, 18:13)

4. kolo, celkovo 26.:
AB Cosmetics Pezinok - ŠKP Banská Bystrica 69:64 (19:17, 17:13, 16:22, 17:12)
04 AC LB Spišská Nová Ves - Astrum Levice 99:68 (17:15, 27:14, 25:14, 30:25)
HBK Prievidza - Casta SPU Nitra 66:77 (22:18, 9:20, 17:16, 18:23)

3. kolo, celkovo 25.:
HBK Prievidza - 04 AC LB Spišská Nová Ves 66:59 (10:13, 19:11, 22:15, 15:20)
Casta SPU Nitra - AB Cosmetics Pezinok 104:87 (24:27, 30:20, 19:24, 31:16)
ŠKP Banská Bystrica - Astrum Levice 83:71 (21:16, 13:17, 24:16, 25:22)

2. kolo, celkovo 24.:
AB Cosmetics Pezinok - HBK Prievidza 94:97 (26:22, 19:19, 11:26, 38:30)
strum Levice - Casta SPU Nitra 91:75 (25:27, 26:12, 19:19, 21:17)
04 AC LB Spišská Nová Ves - ŠKP Banská Bystrica 74:61 (21:11, 17:24, 19:11 ,17:15)

1. kolo, celkovo 23.:
AB Cosmetics Pezinok - 04 AC LB Spišská Nová Ves 85:67 (35:12, 18:13, 14:22, 18:20)
HBK Prievidza - Astrum Levice 82:68 (28:19, 13:17, 23:17, 18:15)
Casta SPU Nitra - ŠKP Banská Bystrica 74:53 (15:13, 24:18, 13:9, 22:13)

Skupina o 7. - 12. miesto:


Tabuľka:
7. MBK Rieker Komárno 30 47
8. Chemosvit Poprad 30 46
9. Inter Bratislava 30 44
10. MBK Handlová 30 41
11. Dolný Kubín 30 36
12. Slávia TU Košice 30 36

11. kolo, celkovo 33.:
Inter Bratislava - BK Dolný Kubín 72:59 (17:18, 12:13, 19:15, 24:13)
MBK Handlová - Slávia TU Košice 110:82 (20:17, 30:20, 34:18, 26:27)

10. kolo, celkovo 32.:
BK Dolný Kubín - Inter Bratislava 95:85 (24:22, 17:18, 29:19, 25:26)
Chemosvit Poprad - MBK Handlová 80:88 (15:24, 19:28, 24:11, 22:25)
MBK Rieker Komárno - Slávia TU Košice 100:61 (22:13, 21:16, 30:3, 27:29)

9. kolo, celkovo 31.:
Slávia TU Košice - BK Dolný Kubín 75:73 (21:20, 17:22, 19:14, 18:17)
MBK Handlová - MBK Rieker Komárno 90:93 (18:21, 27:26, 22:23, 23:23)
Inter Bratislava - Chemosvit Poprad 81:86 (18:10, 19:29, 18:28, 26:19)

8. kolo, celkovo 30.:
MBK Rieker Komárno - Inter Bratislava 75:72 (19:22, 11:16, 23:13, 22:21)
Slávia TU Košice - MBK Handlová 83:76 (19:18, 20:17, 22:24, 22:17)
BK Dolný Kubín - Chemosvit Poprad 75:78 (28:25, 19:16, 17:19, 11:18)

7. kolo, celkovo 29.:
Chemosvit Poprad - MBK Rieker Komárno 76:85 (20:23, 26:17, 15:21, 15:24)
Inter Bratislava - Slávia TU Košice 97:61 (22:22, 24:20, 26:10, 25:9)
MBK Handlová - BK Dolný Kubín 82:73 (33:19, 14:15, 18:22, 17:17)

6. kolo, celkovo 28.:
Slávia TU Košice - Chemosvit Poprad 64:84 (19:16, 15:11, 22:23, 8:34)
MBK Handlová - Inter Bratislava 102:86 (34:17, 19:20, 20:21, 29:28)
BK Dolný Kubín - MBK Rieker Komárno 78:90 (16:23, 19:25, 22:25, 21:17)

5. kolo, celkovo 27.:
Inter Bratislava - BK Dolný Kubín 76:71 (21:17, 22:13, 13:25, 20:16)
MBK Handlová - Chemosvit Poprad 75:86 (23:17, 18:24, 15:19, 19:26) 
Slávia TU Košice - MBK Rieker Komárno 76:96 (22:18, 21:23, 21:19, 12:36)

4. kolo, celkovo 26.:
MBK Rieker Komárno - MBK Handlová 101:64 (27:19, 18:13, 30:14, 26:18)
BK Dolný Kubín - Slávia TU Košice 100:60 (21:13, 21:15, 23:14, 35:18)
Chemosvit Poprad - Inter Bratislava 107:97 (37:27, 24:28, 28:24, 18:18)

3. kolo, celkovo 25.:
Chemosvit Poprad - BK Dolný Kubín 93:39 (23:10, 24:9, 24:13, 22:7)
Inter Bratislava - MBK Rieker Komárno 76:68 (21:14, 17:25, 14:15, 24:14)
MBK Handlová - Slávia TU Košice 91:64 (19:18, 26:15, 27:15, 19:16)

2. kolo, celkovo 24.:
Slávia TU Košice - Inter Bratislava 75:94 (18:26, 26:18, 10:27, 21:23)
BK Dolný Kubín - MBK Handlová 75:54 (21:13, 23:15, 12:17, 19:9)
MBK Rieker Komárno - Chemosvit Poprad 95:64 (19:21, 24:17, 30:15, 22:11)

1. kolo, celkovo 23.:
MBK Rieker Komárno - BK Dolný Kubín 94:63 (25:8, 29:16, 21:14, 19:25)
Inter Bratislava - MBK Handlová 92:72 (23:13, 20:21, 28:20, 21:18)
Chemosvit Poprad - Slávia TU Košice 92:72 (24:19, 28:15, 15:14, 25:24)

Základná časť

Tabuľka:
1. AB Cosmetics Pezinok 22 39
2. HBK Prievidza 22 39
3. AX SPU Nitra 22 38
4. ŠKP Banská Bystrica 22 35
5. Astrum Levice 22 34
6. 04 AC LB SNV 22 33
7. MBK Rieker Komárno 22 32
8. Chemosvit Poprad 22 32
9. Inter Bratislava 22 31
10. MBK Handlová 22 30
11. Slávia TU Košice 22 27
12. Dolný Kubín 22 26

22. kolo:
Astrum Levice - AX SPU Nitra 76:78 (20:19, 17:24, 22:13, 17:22)
Slávia TU Košice - HBK Prievidza 64:92 (17:22, 16:22, 15:27, 16:21)
MBK Handlová - 04 AC LB Spišská Nová Ves 85:75 (25:24, 22:16, 16:14, 22:21)
Inter Bratislava - BK Dolný Kubín 87:85 (35:27, 22:17, 11:23, 19:18)
AB Cosmetics Pezinok - ŠKP Banská Bystrica 99:65 (29:21, 19:16, 29:17, 22:11)
Chemosvit Poprad - MBK Rieker Komárno 84:73 (24:15, 16:23, 11:22, 33:13)

21. kolo:
04 AC LB Spišská Nová Ves - Inter Bratislava 70:85 (20:13, 14:21, 18:26, 18:25)
MBK Rieker Komárno - Astrum Levice 80:61 (14:23, 33:7, 23:10, 10:21)
HBK Prievidza - MBK Handlová 94:65 (24:18, 28:15, 20:15, 22:17)
ŠKP Banská Bystrica - Chemosvit Poprad 74:72 (19:16, 19:23, 22:15, 14:18)
BK Dolný Kubín - AB Cosmetics Pezinok 80:84 (12:31, 25:22, 20:13, 23:18)
AX SPU Nitra - Slávia TU Košice 103:82 (25:26, 23:18, 23:26, 32:12)

20 kolo:
Astrum Levice - Slávia TU Košice 108:79 (28:10, 23:29, 24:18, 33:22)
MBK Handlová - AX SPU Nitra 88:62 (18:6, 23:20, 19:16, 28:20)
Inter Bratislava - HBK Prievidza 72:84 (24:14, 14:18, 15:27, 19:25)
AB Cosmetics Pezinok - 04 AC LB Spišská Nová Ves 98:79 (32:14, 25:20, 20:22, 21:23)
Chemosvit Poprad - BK Dolný Kubín 72:60 (16:13, 17:16, 20:15, 19:16)
MBK Rieker Komárno - ŠKP Banská Bystrica 84:61 (34:21, 13:19, 21:11, 16:10)

19. kolo:
Slávia TU Košice - MBK Handlová 77:66 (20:22, 24:11, 11:18, 22:15)
ŠKP Banská Bystrica - Astrum Levice 84:73 (24:19, 21:9, 19:16, 20:29)
HBK Prievidza - AB Cosmetics Pezinok 66:78 (21:20, 18:20, 13:16, 14:22)
BK Dolný Kubín - MBK Rieker Komárno 62:69 (23:13, 16:16, 14:20, 9:20)
04 AC LB Spišská Nová Ves - Chemosvit Poprad 72:60 (19:17, 16:15, 18:23, 19:5)
AX SPU Nitra - Inter Bratislava 96:82 (18:17, 22:23, 27:18, 29:24)

18. kolo:
ŠKP Banská Bystrica - BK Dolný Kubín 78:57 (14:7, 19:18, 22:21, 23:11)
MBK Rieker Komárno - 04 AC LB Spišská Nová Ves 80:90 (16:19, 19:21, 19:19, 26:31)
Astrum Levice - MBK Handlová 84:78 (33:19, 15:12, 20:26, 16:21)
AB Cosmetics Pezinok - AX SPU Nitra 101:105 (25:23, 28:32, 35:24, 13:26)
Chemosvit Poprad - HBK Prievidza 67:50 (22:16, 21:12, 15:14, 9:8)
Inter Bratislava - Slávia TU Košice 82:67 (18:20, 21:11, 25:12, 18:24)

17. kolo:
Slávia TU Košice - AB Cosmetics Pezinok 95:98 po predĺžení (28:15, 14:21, 17:24, 26:25 - 10:13)
HBK Prievidza - MBK Rieker Komárno 75:67 (21:22, 18:7, 17:19, 19:19)
BK Dolný Kubín - Astrum Levice 77:68 (19:24, 20:11, 20:18, 18:15)
MBK Handlová - Inter Bratislava 98:72 (23:15, 26:18, 27:24, 22:15)
04 AC LB Spišská Nová Ves - ŠKP Banská Bystrica 61:59 (24:15, 16:18, 8:11, 13:15)

16. kolo:
AB Cosmetics Pezinok - MBK Handlová 104:96 (31:20, 29:23, 28 :21, 16:32)
Chemosvit Poprad - Slávia TU Košice 93:49 (26:16, 18:15, 26:14, 23:4)
MBK Rieker Komárno - AX SPU Nitra 95:101 po predĺžení (24:21, 19:26, 26:24, 20:18 - 6:12)
ŠKP Banská Bystrica - HBK Prievidza 68:66 (9:20, 23:12, 22:22, 14:12)
BK Dolný Kubín - 04 AC LB Spišská Nová Ves 76:71 (11:15, 18:18, 24:23, 23:15)
Inter Bratislava - Astrum Levice 97:90 (26:25, 30:22, 17:23, 24:20)

15. kolo extraligy mužov:
Inter Bratislava - AB Cosmetics Pezinok 87:111 (20:29, 22:28, 31:26, 14:28)
HBK Prievidza - BK Dolný Kubín 103:72 (24:14, 25:19, 25:19, 29:20)
04 AC LB Spišská Nová Ves - Astrum Levice 91:82 (24:17, 19:16, 21:22, 27:27)
AX SPU Nitra - ŠKP Banská Bystrica 94:70 (29:15, 25:13, 28:23, 12:19)
MBK Handlová - Chemosvit Poprad 96:103 (28:23, 18:23, 23:29, 27:28)
Slávia TU Košice - MBK Rieker Komárno 78:66 (15:13, 14:28, 22:11, 27:14)

14. kolo:
Astrum Levice - AB Cosmetics Pezinok 85:72 (25:19, 21:9, 23:16, 16:28)
MBK Rieker Komárno - MBK Handlová 80:66 (27:13, 14:16, 16:18, 23:19)
ŠKP Banská Bystrica - Slávia TU Košice 96:77 (21:16, 26:20, 25:17, 24:24)
BK Dolný Kubín - AX SPU Nitra 84:78 (15:13, 27:19, 16:26, 26:20)
04 AC LB Spišská Nová Ves - HBK Prievidza 79:82 (21:20, 22:15, 25:26, 11:21)
Chemosvit Poprad - Inter Bratislava 73:82 (16:19, 12:16, 31:19, 14:28)

12. kolo:
HBK Prievidza - AX SPU Nitra 74:71 (15:15, 19:28, 18:17, 22:11)
Astrum Levice - Chemosvit Poprad 87:88 (14:24, 28:14, 29:19, 16:31)
MBK Rieker Komárno - AB Cosmetics Pezinok 96:98 po predĺžení (18:17, 28:22, 26:24, 15:24 - 9:11)
ŠKP Banská Bystrica - Inter Bratislava 86:84 (29:20, 17:16, 15:27, 25:21)
BK Dolný Kubín - MBK Handlová 63:75 (19:17, 12:20, 14:24, 18:14)
AC LB 04 Spišská Nová Ves - Slávia TU Košice 79:66 (23:12, 21:24, 17:20, 18:10)

11. kolo:
HBK Prievidza - Slávia TU Košice 112:86 (27:31, 20:24, 33:22, 32:9)
AX SPU Nitra - Astrum Levice 86:59 (26:15, 21:14, 14:13, 25:17)
MBK Rieker Komárno - Chemosvit Poprad 88:76 (28:18, 24:10, 16:21, 20:27)
ŠKP Banská Bystrica - AB Cosmetics Pezinok 96:90 (28:26, 23:20, 20:14, 25:30)
BK Dolný Kubín - Inter Bratislava 79:97 (28:20, 19:23, 18:26, 14:28)
04 AC LB Spišská Nová Ves - MBK Handlová 74:67 (24:11, 17:17, 18:13, 15:26)

10. kolo:
Astrum Levice - MBK Rieker Komárno 98:83 (28:18,19:13, 26:19, 25:33)
Chemosvit Poprad - ŠKP Banská Bystrica 82:71 (28:22, 18:14, 16:19, 20:16)
AB Cosmetics Pezinok - BK Dolný Kubín 102:82 (30:21, 26:20, 29:21, 17:20)
Inter Bratislava - 04 AC LB Spišská Nová Ves 82:93 (22:18, 21:23, 18:32, 21:20)
MBK Handlová - HBK Prievidza 69:74 (15:20, 17:20, 14:16, 23:18)
Slávia TU Košice - AX SPU Nitra 72:97 (13:28, 20:25, 14:20, 25:24)

9. kolo:
BK Dolný Kubín - Chemosvit Poprad 87:84 (17:23, 18:16, 24:22, 28:23)
ŠKP Banská Bystrica - MBK Rieker Komárno 78:88 (25:25, 18:11, 14:24, 21:28)
Slávia TU Košice - Astrum Levice 75:87 (16:24, 12:20, 20:24, 27:19)
HBK Prievidza - Inter Bratislava 97:72 (18:24, 16:11, 27:17, 36:20)
AX SPU Nitra - MBK Handlová 87:72 (22:20, 16:19, 25:11, 24:22)
04 AC LB Spišská Nová Ves - AB Cosmetics Pezinok 79:73 (23:15, 20:16, 10:21, 26:21)

8. kolo:
Chemosvit Poprad - 04 AC LB Spišská Nová Ves 81:78 (25:24, 15:18, 23:14, 18:22)
Astrum Levice - ŠKP Banská Bystrica 72:57 (15:24, 18:17, 15:7, 24:9)
MBK Rieker Komárno - BK Dolný Kubín 87:59 (21:16, 16:13, 19:18, 31:12)
AB Cosmetics Pezinok - HBK Prievidza 91:50 (23:9, 18:22, 28:13, 22:6)
Inter Bratislava - AX SPU Nitra 89:99 (23:30, 24:24, 19:26, 23:19)
MBK Handlová - Slávia TU Košice 86:61 (19:7, 23:29, 22:11, 22:14)

7. kolo:
Slávia TU Košice - Inter Bratislava 92:77 (15:22, 25:16, 21:20, 31:19)
BK Dolný Kubín - ŠKP Banská Bystrica 93:97 po trojnásobnom predĺžení (24:16, 13:19, 20:13, 14:23 - 22:26)
AX SPU Nitra - AB Cosmetics Pezinok 68:83 (29:13, 15:25, 14:21, 10:24)
HBK Prievidza - Chemosvit Poprad 72:69 (19:16, 15:16, 14:24, 24:13)
MBK Handlová - Astrum Levice 66:84 (14:18, 19:23, 13:26, 20:17)
04 AC LB Spišská Nová Ves - MBK Rieker Komárno 67:62 (17:12, 16:18, 16:13, 18:19)

6. kolo:
MBK Rieker Komárno - HBK Prievidza 73:84 (27:22, 17:18, 14:18, 15:26)
Chemosvit Poprad - AX SPU Nitra 77:95 (23:25, 11:26, 20:21, 23:23)
Astrum Levice - BK Dolný Kubín 98:72 (25:15, 16:24, 32:14, 25:19)
Inter Bratislava - MBK Handlová 98:91 (18:15, 23:31, 30:16, 27:29)
AB Cosmetics Pezinok - Slávia TU Košice 98:75 (34:15, 23:23, 18:19, 23:18)
ŠKP Banská Bystrica - 04 AC LB Spišská Nová Ves 68:67 (18:17, 21:17, 12:15, 17:18)

5. kolo:
HBK Prievidza - ŠKP Banská Bystrica 86:77 (19:15, 20:20, 32:15, 15:27)
AX SPU Nitra - MBK Rieker Komárno 103:71 (25:21, 20:23, 28:11, 30:16)
Slávia TU Košice - Chemosvit Poprad 72:83 (22:23, 7:19, 21:25, 22:16)
Astrum Levice - Inter Bratislava 101:73 (31:17, 22:16, 24:18, 24:22)
MBK Handlová - AB Cosmetics Pezinok 89:84 (26:28, 19:14, 18:25, 26:17)
04 AC LB Spišská Nová Ves - BK Dolný Kubín 85:77 (16:15, 28:29, 18:13, 23:20)

4. kolo:
BK Dolný Kubín - HBK Prievidza 83:95 (29:24, 23:25, 10:27, 21:19)
Astrum Levice - 04 AC LB Spišská Nová Ves 94:68 (26:17, 19:13, 23:14, 26:24)
MBK Rieker Komárno - Slávia TU Košice 116:51 (29:6, 27:15, 28:21, 32:9)
AB Cosmetics Pezinok - Inter Bratislava 113:73 (28:20, 26:22, 25:17, 34:14)
ŠKP Banská Bystrica - BK AX SPU Nitra 85:80 (27:18, 17:23, 23:28, 18:11)
Chemosvit Poprad - MBK Handlová 83:82 (12:22, 26:9, 22:29, 23:22)

3. kolo:
HBK Prievidza - 04 AC LB Spišská Nová Ves 81:78 (22:18, 18:26, 28:18, 13:16)
AB Cosmetics Pezinok - Astrum Levice 95:71 (25:18, 25:14, 27:18, 18:21)
Inter Bratislava - Chemosvit Poprad 99:81 (33:23, 18:21, 24:11, 24:26)
MBK Handlová - MBK Rieker Komárno 92:99 (32:23, 18:28, 27:21, 15:27)
BK AX SPU Nitra - BK Dolný Kubín 95:80 (26:17, 24:18, 27:16, 18:29)
Slávia TU Košice - ŠKP Banská Bystrica 64:78 (11:21, 14:18, 17:23, 22:16)

2. kolo:
ŠKP Banská Bystrica - MBK Handlová 93:83 (20:21, 23:12, 26:30, 24:20)
Astrum Levice - HBK Prievidza 69:66 (23:21, 24:22, 12:12, 10:11)
04 AC LB Spišská Nová Ves - BK AX SPU Nitra 84:93 (23:27, 23:21, 21:15, 17:30)
BK Dolný Kubín - Slávia TU Košice 79:81 (12:24, 24:18, 25:20, 18:19)
MBK Rieker Komárno - Inter Bratislava 91:81 (17:22, 29:14, 24:17, 21:28)
Chemosvit Poprad - AB Cosmetics Pezinok 88:90 (21:29, 19:18, 25:19, 23:24)

1. kolo:
BK AX SPU Nitra - HBK Prievidza 79:84 (23:27, 22:11, 16:27, 18:19)
Inter Bratislava - ŠKP Banská Bystrica 78:80 (20:22, 20:21, 22:17, 16:20)
Chemosvit Poprad - Astrum Levice 78:87 (12:22, 22:17, 18:19, 26:29)
AB Cosmetics Pezinok - MBK Rieker Komárno 99:78 (21:25, 32:15, 24:17, 22:21)
MBK Handlová - BK Dolný Kubín 92:66 (16:13, 25:19, 32:16, 19:18)
Slávia TU Košice - AC 04 LB Spišská Nová Ves 70:82 (18:17, 17:19, 11:23, 24:23)