Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Zomrel brat zo železa. Mal po operácii, kulturistu našli mŕtveho v byte. Mal len 31 rokov

Vo veku 31 rokov zomrel nemecký kulturista Kevin Gebhardt. Svojmu športu sa venoval 17 rokov, v poslednej dobe najmä ako tréner.

29.05.2024 11:07
Kevin Gebhardt Foto:
Kevin Gebhardt bol naposledy aktívny na sociálnej sieti 26. apríla.
debata (4)

Gebhardt sa zúčastnil aj viacerých profesionálnych súťaží. Príčina jeho smrti nebola zverejnená. Ako informoval britský The Mirror, nedávno sa podrobil náročnej operácii kolena. Len niekoľko týždňov potom ho našli bez známok života v jeho byte.

Na sociálnych sieťach bol kulturista naposledy aktívny 26. apríla – to zdieľal správu, že sa doma zotavuje z náročnej operácie pretrhnutej šľachy v kolene a priložil fotku zachytávajúcu, ako sedí na invalidnom vozíku a na pravom kolene má ortézu. „Čas zahojí všetky zlomeniny,“ napísal v príspevku.

Grayson Murray Čítajte viac Zomrel známy golfista, mal len 30 rokov. Deň pred smrťou odstúpil z turnaja

Gebhardt začal s kulturistikou, keď mal 14 rokov a k športu ho priviedol strýko. V roku 2018 vyhral kvalifikáciu na podujatí EVLS Prague Qualifiers.

Na niekoľkých ďalších súťažiach, vrátane Yamamoto Cup Pro 2021, Egypt Pro 2021 či EVLS Prague Pro 2021 sa zakaždým umiestnil v najlepšej desiatke.

Tréner Miloš Šarčev, ktorý bol jeho blízkym priateľom, na Instagrame zverejnil k tragédii dojemný príspevok.

Andrej Blaško Čítajte viac Smutná správa z Považskej Bystrice. Zomrel talentovaný basketbalista, mal iba 18 rokov

"Stratili sme ďalšieho brata zo železa, príliš skoro. Včera večer mi bolo oznámené, že Kevin Gebhardt bol nájdený mŕtvy vo svojom byte v Nemecku, napísal Šarčev.

Kulturistu poznal od roku 2018, keď bol ešte amatér. „Viedol som ho na niekoľkých profesionálnych súťažiach. Úprimnú sústrasť jeho rodine a blízkym. Bol to milý človek, vášnivý a veľmi pracovitý kulturista,“ uviedol tréner a dodal, že je správou veľmi zasiahnutý.

4 debata chyba
Viac na túto tému: #kulturistika #Kevin Gebhardt