Hľadať
Denný / nočný režim
Newsletter Notifikácie
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky Newsletter newsletter

Och, iný Paríž! Vtipná reklama na olympiádu. Odpis pre dedičku impéria

Americká televízna stanica NBC spustila propagáciu budúcoročných olympijských hier v Paríži zábavným spotom v hlavnej úlohe s podnikateľkou a dedičkou hotelového impéria Paris Hiltonovou.

16.01.2023 11:15
Paris Hiltonová Foto:
Paris Hiltonová.
debata

Reklama bola po prvýkrát vysielaná počas víkendového súboja o play off ligy amerického futbalu NFL medzi Los Angeles Chargers a Jacksonville Jaguars (30:31).

20-sekundové promo začína pohľadom na siluetu ženy, ktorá prechádza cez luxusnú miestnosť a otvára dvere na terasu. Hlas v reklame hovorí: „Budúce leto budú oči sveta upreté na…“. Žena sa otočí a povie: „Paris.“ Tou ženou nie je nikto iný, ako známa celebrita Paris Hiltonová.

Nasleduje rýchla akčná sekvencia s olympijskými športovcami a ikonickými parížskymi pamiatkami. Reklama končí tým, že Hiltonová s kyslou tvárou oznamuje, že ide o olympijské hry a nie o ňu. Pozrite si vtipnú upútavku na OH 2024:

„Som nadšená, že môžem spolupracovať s NBC pri odhaľovaní loga pre parížske olympijské hry," cituje portál Inside The Games Paris Hiltonovú, pravnučku Conrada Hiltona, zakladateľa Hilton Hotels.

„Olympiáda je ikonická udalosť. A Paríž je, samozrejme, jedným z mojich najobľúbenejších miest. Takže bolo výnimočné, že som sa toho mohla zúčastniť,“ doplnila podnikateľka.

gina.maria schumacher fan 1598772887 Čítajte viac Akoby mu z oka vypadla. Schumacherova dcéra sa pochválila darom

NBC vlastní americké televízne práva na zimné a letné olympijské hry do roku 2032, pričom v roku 2014 podpísala predĺženie zmluvy na roky 2021–2032 v hodnote vyše siedmich miliárd eur.

„Sme nadšení, že kampaň začíname partnerstvom s Paris Hiltonovou, v ktorej spájame zábavu a šport, aby sme začali budovať očakávanie fanúšikov na olympijské hry v jednom z najdynamickejších miest na svete," povedala Jenny Stormsová, marketingová riaditeľka pre zábavu a šport v NBC Universal.

Svetové tenistky v bikinách Fotogaléria - 30 fotiek Všetky fotky
Anna Bondarová - Maďarsko
Miesto dovolenky:...
šport fb šablóna Dávame do pozornosti Aktuality, diskusie, komentáre... Pridajte sa k nám a sledujte našu FB stránku Šport.Pravda.sk

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Paris Hilton #Olympijské hry #OH 2024 v Paríži