Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Konflikt v rodine? Brat Petry Vlhovej nepozval rodičov na vlastnú svadbu

Brat elitnej slovenskej lyžiarky Petry Vlhovej sa v piatok oženil. Boris Vlha si zobral dlhoročnú partnerku Simonu Jágerskú.

16.06.2024 07:45
vlhová vlha Foto: ,
Boris Vlha bol dlhé roky súčasťou tímu Petry Vlhovej ako asistent trénera.
debata (13)

Dvojica spoločne vychováva onedlho už päťročnú dcérku Lujzu. Ako informoval portál sport24.pluska.sk zvláštnosťou svadobného obradu bola skutočnosť, že sa životného kroku syna nezúčastnili jeho rodičia.

Boris a Simona plánovali svadbu už minulý rok, no kvôli prácam na bistre v centre Liptovského Mikuláša, s ktorými v tom čase finišovali, ju preložili na neskôr.

„So Simou sme vyrastali na jednom sídlisku. Dokonca sme prežili spolu aj dvojtýždňovú detskú lásku. Keď mala sedemnásť, odišla na niekoľko rokov do Talianska, aby sme sa po jej návrate stretli a dali sa dokopy. Pochádza zo športovej rodiny, mamina svojho času lyžovala, otec hral hokej za Košice,“ prezradil o svojej životnej láske starší brat našej fenomenálnej lyžiarky.

Snimka obrazovky 2024-05-11 131637 Čítajte viac Mám kváskovať alebo lyžovať? Gazdiná Vlhová sa v kuchyni vie obracať, s mamou upiekli chlieb aj múčnik

Svadba tak prišla opäť na pretras v uplynulých týždňoch a od piatkového popoludnia sú zaľúbenci, ktorí spolu žili viac ako šesť rokov, už aj oficiálne svoji.

Na vyjadrenia však boli obaja skúpi. „Dohodli sme sa, že nebudeme dávať ohľadom nášho svadobného dňa žiadne vyjadrenia,“ skonštatovali čerství novomanželia, ktorí o tom, že si povedia áno, informovali svojich fanúšikov prostredníctvom postov na sociálnych sieťach.

Čudné je, že na obrade neboli prítomní ženíchovi rodičia Igor a Zuzana Vlhovci, ktorí sa pozvánky nedočkali. Prečo chýbali pri tak dôležitom kroku v živote syna?

Petra Vlhová Čítajte viac Povinný rituál pred pretekmi, veľká zvieracia fóbia či obľúbený seriál. Vlhová odpovedala na otázky fanúšikov

„Aj napriek tomu, že máme s Borisom na niektoré oblasti rozdielne názory a nie vždy sa stotožňujeme so všetkými jeho krokmi, plne rešpektujeme cestu, po ktorej sa rozhodol ísť a vždy, keď to bude potrebovať, budeme na jeho strane,“ vyjadril sa pre sport24.pluska.sk Igor Vlha.

Hoci Boris Vlha svojich rodičov na svadbu nepozval, tí naňho absolútne nezanevreli. „Je to náš jediný syn a aj keď nebudeme mať možnosť byť súčasťou jeho svadobného dňa, prajeme mu len to najlepšie, a samozrejme, veľa lásky a šťastia,“ dodal Igor Vlha.

Vlhová vs. Shiffrinová ako ich nepoznáte Fotogaléria - 18 fotiek Všetky fotky
Osemnásťročná Mikaela Shiffrinová na tlačovke...
13 debata chyba
Viac na túto tému: #Petra Vlhová #Boris Vlha #Igor Vlha