Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov MS v hokeji Výsledky výsledky

FOTO: Mrazy v Pjongčangu ju netrápia. Krásna Bouchardová fotila na pláži

Druhý rok za sebou sa tenistka Eugenie Bouchardová predstavila v prestížnej "plavkovej" edícii magazínu Sports Illustrated.

20.02.2018 16:39
debata

Okrem atraktívnej Kanaďanky v čísle SI Swimsuit Issue objavili aj tenistka Sloane Stephensová, gymnastka Aly Raismanová, parasnoubordistka Brenna Huckabyová a golfistka Paige Spiranacová.

„Bol to ľahšie ako vlani, určite som bola menej nervózna. Skúsenosť z prvého fotenia mi dodala sebadôveru. Cítila som sa komfortne, fotografa som povzbudzovala, nech urobí čo najviac záberov,“ vravela Bouchardová.

Pozrite sa, ako to jej i zvyšnej štvorici svedčalo pred objektívom.

@si_swimsuit 2018

Príspevok, ktorý zdieľa Genie Bouchard (@geniebouchard),

Different women feel empowered in different ways. After this experience, I’ve never felt so comfortable and confident in my own skin. I feel empowered. The goal is for women (and men) to love themselves and love the body they are in. And that journey to self love will be unique to each and every individual, so we should not judge or be critical of their path to get there but show support since it can be a hard and emotional journey. I want women to feel empowered, sexy, and strong. And if that’s sitting on a motorcycle in a bikini, great! Or if you feel more confident in another way then great! It’s about showing love and support to everyone, however they decide to live their life❤️ Today let’s reach out to someone you don’t know and give them a compliment! #bekind #loveyourself #loveothers #siswim @si_swimsuit

Príspevok, ktorý zdieľa Paige Spiranac (@_paige.renee),

A little Caribbean breeze

Príspevok, ktorý zdieľa Sloane Stephens (@sloanestephens),

A R U B A #SISwim

Príspevok, ktorý zdieľa Sloane Stephens (@sloanestephens),

@jamesmacari @si_swimsuit

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Raisman (@alyraisman),

debata chyba
Viac na túto tému: #Sports Illustrated Swimsuit Issue #Eugenie Bouchardová