5 : 7
(2:3, 1:2, 2:2)
HC SLOVAN Bratislava
Naposledy zmenené pred 4 mesiacmi

Hostia vyhrávajú dnešný divoký zápas 7:5. Sledovali sme, ale veľmi zaujímavý a dobrý hokej. Ja sa lúčim a prajem ešte pekný večer.

59:23

Slovan Bratislava dal gól! Hostia sa ubránili veľkému tlaku domáceho mužstva. Napokon sa k puku dostal SAMUEL TAKÁČ, ktorý poslal puk do odkrytej brány.

59:02

Začala posledná minúta tretej tretiny. Domáci sú nasťahovaní v útočnej tretine.

58:24

Domáci hrajú v šestici!

58:02

Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:16

Maier vyhadzuje puk do tretiny domácich a šiel striedať. Domácim ubiehajú sekundy extrémne rýchlo.

56:41

Vela zachytil prihrávku. Zakončoval z ľavého kruhu, ale jeho strela nebola presná.

55:12

Následuje reklamná prestávka.

54:51

Banská Bystrica dala gól! Domáci po štvrtom góle okamžite vyrazili do útoku. Pred Godlom vznikla ďaľšia mela v ktorej sa najlepšie zorientoval TOMÁŠ MATOUŠEK a doslova prestrčil puk za chrbát brankára hostí.

54:34

Banská Bystrica dala gól! Domáci znižujú stav zápasu a vracajú sa tak ešte do zápasu! CARTER TURNBULL vybojoval puk pred bránou a prudkou strelou prekonáva Godlu v bráne hostí!

53:49

Žitný vybojoval puk a vyrazil do útoku. Jeho zakončenie míňa domácu bránu.

52:33

51:27

V tretej tretine je hra príliš kúskovaná.

50:44

Turnbull vo veľkej šanci nedokázal prepáliť Godlu! Brankár hostí chytá dnes výborne!

49:55

Domáci majú obrovský tlak! Bíreš nedokázal upratať puk do prázdnej brány!

48:55

Vylúčenie v tíme HC SLOVAN Bratislava:
Samson Mahbod – 2 min., hákovanie.

47:55

Hora pálil od modrej čiary. Godla chytá a prerušuje hru.

46:59

Gašpar pálil z ľavého kruhu. Godla jeho pokus vyrazil.

46:48

Hostia sa zatiaľ výborne bránia. Korenčík vyhadzuje puk cez všetky čiary.

45:40

Tomáš Török – DKZ, nedovolené bránenie.

44:33

Bíreš dostával prihrávku do brejku, ale nedokázal si puk spracovať.

43:10

Pecararo pálil z pravého kruhu. Belányi jeho pokus vyrazil. Hostia zostávajú v útočnom pásme.

42:10

41:44

Hostia hrajú presilovú hru, ale domáce mužstvo sa bráni bez väčších problémov.

40:38

Slovan Bratislava dal gól! Hostia pridávajú šiesty gól v zápase. EMILE POIRIER potiahol akciu až do útočnej tretiny. Vypálil, ktorú Belányi vyrazil, ale na následnú dorážku už nemal nárok. Asistencie: S. Takáč.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Aj po druhej tretine vedú hostia z Bratislavy. Priebežný výsledok je zatiaľ 3:5. Sledujeme naozaj výborný zápas. Uvidíme čo nám prinesie tretia tretina.

38:33

Bačík hľadal prihrávkou Wilkinsa, ale ten jeho prihrávku nezachytil. Píska sa icing.

37:33

Petriska sa výborne natlačil pred Godlu, ale prekonať ho nedokázal.

37:07

Slovan Bratislava dal gól! Hostia pridávajú piaty gól v zápase! EMILE POIRIER doviezol puk do útočnej tretiny. Obtočil sa okolo Ďatelinku a presnou strelou prepálil domáceho brankára. Asistencie: L. Pecararo, P. Maier.

35:41

Lukošík pálil z pravého kruhu. Belányi jeho pokus chytá lapačkou a prerušuje hru.

34:52

Petriska výborne vypálil z otočky. Godla jeho pokus vyrazil na zadný mantinel.

33:12

Hostia sa ubránili a sú v plnom počte.

32:25

Tlak domáceho tímu pokračuje. Hostia sa v oslabení statočne bránia.

31:44

Hora pálil od modrej čiary! Godla jeho pokus chytá a prerušuje hru!

31:12

Adam Lukošík – 2 min., nedovolené bránenie.

31:02

Roman Žitný pálil z pravého kruhu. Belányi jeho pokus kryje a prerušuje hru. Následuje reklamná prestávka.

30:21

Bačík vo veľkej šanci! Godla mal s jeho strelou čo robiť. Napokon to zvládol.

29:23

Sledujeme teraz viacero nepresností v rozohrávke na oboch stranách.

28:17

Hostia sú v plnom počte.

28:04

Wilkins pálil z ľavého kruhu. Godla jeho pokus vyráža betónom.

27:23

Sersen vyhadzuje puk cez všetky čiary.

26:44

Šenkeřík pálil od modrej čiary, ale tento pokus skončil len na bočnej sieti.

26:17

Ladislav Romančík – 2 min., hákovanie.

25:37

Hora pálil od modrej čiary. Turnbull jeho pokus tečoval, ale Godla si s týmto pokusom poradil.

24:44

Výhonský zakončoval z ľavého kruhu. Ten jeho pokus chytá a prerušuje hru.

23:35

Banská Bystrica dala gól! Domáci sa vracajú do zápasu! Zmätky pred Denisom Godlom využíva domáci center MARCUS VELA, ktorý sa dostal k puku a poslal ho do odkrytej brány.

22:22

Slovan Bratislava dal gól! Hostia pridávajú štvrtý gól v zápase. TIMOTEJ ŠILLE dostal prihrávku pred domácu bránu a prudkou strelou prepálil Belányiho v bráne. Asistencie: S. Mahbod, S. Takáč.

22:01

Matoušek pálil z osi ihriska. Jeho pokus Godla vyrážať nemusel.

21:04

Turnbull dostal prihrávku na útočnú modrú čiaru, ale výborne ho zablokoval Maier.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine vedú hostia z Bratislavy 3:2. Sledujeme naozaj výborný hokej. Hráči Banskej Bystrice viedli už 2:0, ale hostia dokázali ešte v prvej tretine stav otočiť.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:01

Začala posledná minúta prvej tretiny.

17:43

Slovan Bratislava dal gól! Hostia otáčajú stav zápasu! Domáci brankár Belányi púšťa strelu od modrej čiary, ktorú vyslal ROMAN ŽITNÝ! Tento gól bol veľmi lacný. Asistencie: T. Šille

17:00

Zakázané uvoľnenie.

16:44

Petrika pálil z ľavého kruhu. Godla jeho strelu kryje a prerušuje hru.

15:56

Slovan Bratislava dal gól! Hostia vyrovnávajú stav stretnutia! LIAM PECARARO opäť predviedol svoje majstrovstvo. Krásne sa zbavil domáceho obrancu a sám pred Belányim úspel. Asistencie: B. Ranford.

15:27

Slovan Bratislava dal gól! Hostia nehrali presilovú hru dobre. Napokon sa však dostal k puku z pravej strany LIAM PECARARO a krásnou strelou prekonáva Belányiho v domácej bráne. Asistencie: B: Ranford, S. Mahbod.

14:19

Frank Hora – 2 min., podrazenie.

13:27

Korenčík nahadzoval puk na bránu, ale jeho pokus zrazil Hora. Hostia zostávajú v útočnom pásme.

12:34

11:54

Tlak Bystrice pokračuje. Bačíkova strela bola zblokovaná na ochrannú sieť.

10:22

Domáci hrajú zatiaľ výborne. Velovu strelu musel Godla vyraziť bezónom.

09:28

Banská Bystrica dala gól! Domáci pridávajú druhý gól v zápase! Frank Hora nahadzoval puk na bránu Slovana a výborne tečoval puk ADNREJ BÍREŠ a pridáva tak druhý gól svojho tímu. Asistencie: F. Hora, R. Gašpar.

08:31

Mathew Wilkins – 2 min., hrubosť.

08:31

Adam Lukošík – 2 min., hrubosť.

Banská Bystrica dala gól!

08:22

Vela unikol po ľavej strane. Godla jeho pokus vyrazil. Následne dorážal Výhonský, ale ani tento pokus nebol úspešný.

08:10

Pri striedačke Slovana sa strhla potyčka. Bude sa vylučovať na oboch stranách.

07:22

Domáci sú jasne aktívnejší. Stránsky sa snažil prekabátiť spoza brány Godlu, ale ten jeho úmysel vystihol.

06:44

Dve dobré šance hostí! Lukošík výborne vypálil. Belányi predviedol dobrý zákrok. Následne dorážal Preisinger, ale ani jeho pokus nebol úspešný.

05:23

Tlak domáceho tímu pokračuje. Bíreš pálil z osi ihriska. Godla jeho pokus schoval v lapačke a prerušil hru.

04:30

Banská Bystrica dala gól! Domáci majú od začiatku obrovský tlak! PATRIK LUŽA dostal prihrávku na modrú čiaru. Bombou prepálil všetko čo mu stálo v ceste. Zaslúžené vedenie domáceho tímu. Asistencie: I. Ďatelinka, T. Matoušek.

04:13

Wilkins pálil z tesnej blízkosti! Jeho pokus končí na tyči Godlovej brány!

03:18

03:01

Hora pálil od modrej čiary! Jeho pokus Godla vyráža.

02:16

Hostia sa dobre bránia. Sersen vyhodil puk cez všetky čiary.

01:41

Obrovská chyba Belányiho, ktorý stratil puk, ale Preisinger ani na dva krát nedokázal dostať puk do siete.

01:18

Andrej Golian – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

00:43

Domáci sa okamžite usadili v útočnom pásme. Turnbull chcel zakončovať z pravého kruhu, ale výborne ho zablokoval Beňo.

00:01

Úvodné zostavy:

HC´ 05 Banská Bystrica: Belányi (Bernát) – Bačík, Šenkeřík, Wilkins, Vela, Turnbull – Hora, D. Stránsky, Gašpar, Bíreš, Matoušek – Ďatelinka, Luža, Petriska, Faith, Výhonský – Žabka, Macek, A. Stránsky, Plančár
Tréner: Raimo Helminen

HC SLOVAN Bratislava: Godla (Baroš) – Beňo, Korenčík, Ranford, Findlay, Pecararo – Golian, Romančík, Takáč, Poirier, Mahbod – Sersen, Maier, Žitný, Šille, Fominykh – Lukoší, Preisinger, Török
Tréner: Peter Oremus

Rozhodca: Kalina, Žák – Knižka, Bogdaň.

HC´ 05 Banská Bystrica: Belányi (Bernát) – Bačík, Šenkeřík, Wilkins, Vela, Turnbull – Hora, Stránsky, Gašpar, Bíreš, Matoušek – Ďatelinka, Luža, Petriska, Faith, Výhonský – Žabka, Macek, Stránsky, Plančár

HC 05 Banská Bystrica

Domáci hokejisti majú zatiaľ výbornú sezónu. V doterajšom priebehu získali 55 bodov a majú negatívne skóre 103:115. Nachádzajú sa na šiestej pozícii, ktorá zaručuje priamy postup do Play off. Dnes sú domáci favoritom.

Hostia z Bratislavy jasne ožili po príchode Petra Oremusa. V doterajšom priebehu sezóny získali len 47 bodov a nachádzajú sa na desiatej pozícii. Dnes to budú mať hostia opäť veľmi náročné. Uvidíme ako si poradia.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.