3 : 2
(1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)
HK Poprad
Naposledy zmenené pred 2 mesiacmi

Michalovce vyhrávajú napokon až v predĺžení, strelcom gólu v predĺžení je Adam Drgoň. Celkovo sme sledovali veľmi vyrovnaný duel, Poprad nemal veru ďaleko od výhry, no Calof netrafil prázdnu bránu v predĺžení. Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok nedeľného večera.

64:44

Dukla Michalovce dala gól!
Je dobojované! Michalovce vyhrávajú strelou ADAMA DRGOŇA! Daugavinš nabil puk pre strelca gólu, ktorý strelou ako z dela trafia ľavý horný vinkeľ. Vay nemal žiadnu šancu túto delovku chytiť. Michalovce vyhrávajú dnešný duel.
Asistencie: Daugavinš.

64:32

Daugavinš vymyslel zaujímavú strelu, ktorá však trafila Vaya do masky. Vhadzovanie v útočnom pásme Michaloviec.

64:04

Coulter mohol rozhodnúť, no minul prázdnu bránu domácich!

63:10

Svedberg vyhral vhadzovanie a posiela to na bránu, kde bo Škorvánek. Ihneď po chytení puku bránu opúšťa.

63:04

Oddychový čas pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce.

63:04

Škorvánek bol odvolaný z brány domácich a Michalovčania to skúsia s prázdnou bránou.

63:03

Santos to zobral na seba a vypálil na bránu Vaya. Vay chytá.

62:48

Oddychový čas pre tím HK Poprad.

62:48

Vylúčenie v tíme HK Poprad:
Team penalty – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade.

62:24

Newton neuspel na vhadzovaní a Svedberg môže vyraziť dopredu.

62:20

Vay opäť zákrokom pri pravej tyči posunul bránu.

61:38

Michalovce vyhrali buly, no prihrávka pred bránu bola príliš vzduchom.

61:36

Zakázané uvoľnenie Popradu, Bates mal puk na dlhú hokejku. Drgoň si ako obranca svoje povinnosti splnil. Vhadzovanie pred Vayom.

60:50

Prečíslenie domácich. Newton nepochodil proti Vayovi.

60:23

Newton mal slušnú príležitosť, no pozorný Vay mu zabránil skórovať.

60:05

Úvodné buly do predĺženia vyhrali Popradčania.

60:01

Začalo sa predĺženie.

Po troch tretinách sa v riadnom hracom čase nerozhodlo, a tak bude o malú chvíľu nasledovať predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

58:41

Coulter to skúsil z ostrého uhla, no Suja dokázal vyraziť jeho pokus.

56:45

Ďalší zákrok Vaya ihneď po vhadzovaní Michaloviec v útočnom pásme. Bude sa opakovať.

56:42

Posunutá bránka Vaya. Hra je na malý okamih prerušená.

56:00

Newton obkľúčený, puk na hokejkách Popradu.

55:32

Wilkins si hodil puk na backhand, zakončil, no Adam Vay si vychutnal túto šancu hráča domácich.

53:00

Do konca tretej tretiny ostáva sedem minút. V hre sa nám na oboch stranách pritvrdzuje.

52:25

Hlavný arbiter Novák ruší trest, Vašaš mal výhľad na situáciu, vedel, že stret s protihráčom príde, preto nie je o čom hovoriť. Správne rozhodnutie arbitra.

52:25

Vašaš sa len ťažko zdvíha z ľadu, rozhodcovia si idú pozrieť situáciu na kameru. Uvidíme, ako to zhodnotia.

52:25

Hra prerušená, na ľadovej ploche ostáva ležať jeden z domácich hráčov.

51:00

Zaujímavý puk hľadajúci Dmowskeho pred bránou domácich, no z tejto šance nič napokon nebolo.

50:20

Štatistika striel na bránu je momentálne 23:18.

49:45

Bodákova strela nepresná, stečovaná na ochrannú sieť. Vhadzovanie pred Vayom.

49:15

Vašaš sa ocitol v tutovke, no zoči-voči brankárovi Vayovi neuspel. Vay ostáva silnou oporou svojho tímu!

49:01

Ponuka pre Svitanu, no strelu zápästím si dokonale vychutnal Škovránek. Vhadzovanie v obrannom pásme Michaloviec.

48:03

Michalovčania pretečovali puk do stredného pásma, no Brejčák vošiel do pásma prirýchlo a bol v postavení mimo hry.

47:48

Rana Daniela Brejčáka nebola presnou, Popradčania ostávajú v útočnom pásme.

47:00

Santos ponúkol puk Newtonovi, ktorý sa rútil na Vaya, no zoči-voči maďarskému gólmanovi v službách Popradu neuspel!

46:10

Zaujímavý puk pred bránu hostí, Vay nechcel situáciu podceniť, a necháva puk vo svojej lapačke.

45:24

Michalovce vystrelili puk z vlastného obranného pásma, ktorý sledoval až na brankára Vaya.

45:17

Jendek páli po chybe defenzívy Michaloviec, no Škovránek chytá puk do svojej moci.

44:37

Dmowski dokázal natiahnuť hokejku a dokonca aj zakončiť pri ľavej tyči brány Škovránka, ktorý však ostáva pozorný.

44:01

Hostia v plnom počte.

43:55

Domáci v plnom počte.

43:30

Kukuča páli, Škovránek kryje pravým betónom. Domáci trocha pasívne pred vlastnou bránou, Poprad z toho môže ťažiť.

42:40

Santosovi nevyšla zadovka na Bindulisa, Michalovčania stratili útočné pásmo.

42:01

Calof – 2 min., hákovanie.

42:01

Presilová hra Popradu však netrvala dlho, Calof si počíňal nedovoleným spôsobom.

41:55

Vylúčenie v tíme HK DUKLA Ingema Michalovce:
Cibák – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

41:45

Svedberg hľadal čepel hokejky Brincka, no márne.

41:21

Nepresná prihrávka Popradu, Cibák po naskočení zo striedačky uchmatol puk pre seba.

40:15

Je vyrovnané. Využitá presilová hra Michaloviec! MATHEW SANTOS sa predsa len dvadsiateho gólu v sezóne dočkal. Strelec gólu si nakorčuľoval do pravého kruhu odkiaľ vyslal strelu zápästím, ktorá letela priamo do ľavého horného rohu brány. Vay ostal bezmocný. Stav je vyrovnaný – 2:2.
Asistencie: Buc, Drgoň.

40:05

Úvodné buly do tretej tretiny vyhrali Michalovčania.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Druhá tretina sa skončila. Jediný gól zaznamenal Poprad, keď sa presadil Kukuča a poslal tak svoj tím do vedenia. V druhej tretine sme videli veľa streleckých šancí, no iba jeden gól. O to bude záverečná tretina zaujímavejšia, začne sa približne o 17:24.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:39

Strela Daugavinša, no mimo brány Vaya. Michalovčania už nezachytili puk v útočnom pásme.

39:07

Dmowski – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

38:57

Vašašova ponuka na teč pred bránu, nikto z jeho spoluhráčov sa však k puku nedostal.

38:34

Hra prerušená, bol tam teč, ktorý signalizoval jeden z čiarových rozhodcov. Vhadzovanie v útočnom pásme domácich.

37:41

Santosova prihrávka na os ihriska, no výborne sa vrátil Mlynarovič.

36:37

Záborský s ďalším pokusom z blízkej vzdialenosti, no s rovnakým rezultátom. Vhadzovať sa bude opäť v obrannom pásme Michaloviec.

36:13

Dobré zakončenie od Batesa, Popradčania aj naďalej v útočnom pásme.

35:55

Mlynarovič márne čakal na puk v strede útočného pásma, Brejčák mu prihrávku nedokázal adresovať.

35:18

Štatistika striel na bránu je v tomto momente 19:14.

35:00

Zakázané uvoľnenie domácich, vhadzovať sa tak bude pred bránou Škovráneka.

35:00

Zakončenie Záborského, Škovránek pozorný.

34:10

Coulter vyslal backhandovú prihrávku pred bránou domácich, mal tam Dmowskeho, no k nemu už tá prihrávka neprešla.

33:45

Santos sa rútil do zakončenia, opäť Vay s úspešným zákrokom.

33:00

Kabáč bol pred bránou pripravený tečovať, no puk len preletel pred bránou Vaya. Michalovčania sú dobre rozostavení v obrannom pásme Popradu.

32:02

Hra je prerušená pre zakázané uvoľnenie. Vhadzovať sa bude pred bránou Popradu.

31:39

Nebezpečný puk pred bránou Popradu, kde sa nachádzal Paločko, no Vay stále ostáva oporou svojho tímu.

31:10

Daugavinšova kľučka a následne zakončenie. Vay vytiahol slušný zákrok. Následne Bindulisov pokus zblokovaný.

30:20

Poprad dal gól!
Popradčania idú do jednogólového vedenia! Využitá presilová hra. ANDREJ KUKUČA dostal ideálnu prihrávku od svojho spoluhráča, mal priveľa priestoru a času na zakončenie, a tak z pozície pri ľavom kruhu vyslal nebezpečný projektil smerom na bránu Škovránka. Stav je 1:2.
Asistencie: Svitana, Betker.

30:05

Škovránek dostal ranu do masky, preto je hra na chvíľu prerušená. Vhadzovanie pred bránou domácich.

28:43

Cibák – 2 min., krosček.

26:33

Dmowski sa ocitol sám pred Škovránkom po chybe defenzívy Michaloviec, no proti Škovránkovi nepochodil.

25:53

Betker nahodil puk pred bránu Škovránka, ktorého vyrážačka je pripravená.

25:10

Daugavinš už nedokázal prihrať na pripraveného Newtona na druhej strane ľadovej plochy. Michalovce však aj naďalej ostávajú v útočnom pásme.

24:10

Santos vypálil z palebnej pozície, no netrafia priestor troch žrdí brány Vaya.

23:53

Nepresná prihrávka Popradčanov, po ktorej sa píska zakázané uvoľnenie. Vhadzovať sa bude pred očami Vaya.

23:22

Drgoň to skúšal z nevýhodného uhla na bránu Vaya, no nepochodil.

22:10

Strela od modrej čiary v podaní Popradu. Popradčania aj naďalej bojujú o puk v útočnom pásme, no napokon ho predsa len stratia.

21:45

Newton šikovne vložil hokejku do strely Daugavinša, no napokon z tejto šance nič nebolo.

21:15

Posunutá brána Vaya po strete Brejčáka s Wilkinsom.

20:12

Úvodné buly do druhej tretiny vyhrali Popradčania. Ihneď odskúšali lapačku Škovránka, ktorá zatiaľ stále funguje dobre.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Stav po prvej tretine je nerozhodný – 1:1. Ako prví išli do vedenia Michalovčania prostredníctvom Newtona, ktorý využil presilovú hru a v 10. minúte prepálil všetko, čo mu stálo v ceste. O necelých 5 minút neskôr Popradčania dokázali vyrovnať, keď si pred bránou našiel puk Suchý a nekompromisne zakončil do pravého horného rohu. Brankár Škovránek nemal šancu zasiahnuť. Ku koncu prvého polčasu došlo k potyčke medzi dvoma hráčmi oboch celkov, čo znamená, že nervozita pomaly stúpa ako aj to, že nás čaká ešte veľmi zaujímavý zápas. Uvidíme, čo nám prinesie druhá tretina, ktorá sa začne približne o 16:32.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:12

Bindulisov pokus z ľavého kruhu, Adam Vay si musel dať veľký pozor na túto strelu.

18:29

18:21

Popradčania vyčistili priestor pred vlastnou bránou a vyzerá to tak, že sa v tejto oslabovke ubránia.

17:58

Vay s ďalším zákrokom po tom, čo to vyskúšal Valach. Vhadzovanie v útočnom pásme domácich.

17:46

Daugavinš páli od modrej nebezpečnú ranu, Vay potvrdil svoje kvality a chytá.

17:24

Brejčák preveril Škovránka aj v oslabení, Michalovčania zatiaľ na Vaya výraznejšie nezakončili.

16:40

Michalovčania stratili útočné pásmo. Zahrá si aj brankár Škovránek.

16:29

Mlynarovič – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

16:29

Škovránek opúšťa svoju bránu, Popradčania pôjdu do štyroch.

15:37

Veľmi riskantne to teraz zahral Brincko v predbránkovom území. Michalovce to takmer postrestali. Popradčania si musia dávať väčší pozor.

14:49

Popradčania vyrovnávajú skóre ešte v prvom polčase! Získaný puk v súboji za bránou. Následnú prihrávku pred bránku si prebral MARKUS SUCHÝ, ktorý vyslal strelu ako z dela do pravého horného rohu, brankár Škovránek ostal bez šance. Stav je 1:1.
Asistencie: Kundrik, Šotek.

14:34

Coulter sa perfektne prekorčuľoval až pred bránu Michaloviec. Následná prihrávka na Svitanu, ktorý sa nachádzal v ideálnej pozícií. Brankár Škovránek však aj naďalej ostáva pevnou oporou svojho tímu a puk chytá.

14:06

V tomto momente je štatistika striel na bránu 4:7.

13:25

Puk popred bránu domácich, kde sa nachádzal Mlynarovič. Toho si však domáca defenzíva postrážila.

13:00

Prechod do útočného pásma v podaní domácich nebol v rámci pravidiel. Pískaný ofsajd. Vhadzovanie v strednom pásme.

12:30

Kabáč vymyslel zaujímavú strelu, brankár Vay na chvíľu nevedel, kde puk skončil. Skončil pred jeho bránou, a práve tam si museli Popradčania dať pozor.

11:58

Prihrávka rukou znamená prerušenie hry. Vhadzovať sa bude v strednom pásme.

11:34

Teraz sa mohla vydariť strela Daugavinšovi, z dobrej pozície však nedokázal trafiť puk ideálne.

10:55

Vašaš – 2 min., hrubosť.

Brejčák – 2 min., hrubosť.

09:51

Využitá presilová hra a domáci strieľajú prvý gól zápasu. MAXWELL NEWTON dokázal perfektne načasovať strelu z ľavého kruhu. Trafil to presne do pravého horného rohu, hosťujúci brankár Vay tak ostal doslova bezmocný. Stav je 1:0.
Asistencie: Drgoň.

09:36

Brejčák naskakuje v tejto chvíli na ľad, no stále pokračuje presilová hra Michaloviec.

09:19

Vay – 2 min., zdržiavanie hry / posunutá bránka.

09:19

Suja mohol zakončiť z ideálnej palebnej pozície, no Vay posunul svoju bránu pri zákroku, a tak získavajú Michalovčania ďalšiu početnú prevahu.

08:39

Popradčania hrajú oslabovku veľmi pasívne, no zatiaľ sa im darí úspešne brániť. Puk bol stečovaný na ochrannú sieť a nasleduje vhadzovanie v útočnom pásme domácich.

08:07

Buc sa presúval do prebránkového priestoru, jeho ľahký teč prešiel okolo ľavej žrde brány Vaya.

07:36

Michalovčania si zahrajú tiež presilovú hru po faule Brejčáka. Navyše majú vhadzovanie rovno pred očami Vaya.

07:36

Brejčák – 2 min., držanie.

07:17

07:08

Michalovce vyhadzujú puk mimo nebezpečenstvo a vyzerá to tak, že sa predsa len domáci ubránia.

06:45

Mlynarovič to posielal pred bránu, Kamzíci sa stále nevedia presadiť.

06:28

Záborského rana z ostrého uhla. Brankár domácich Škovránek má však situáciu pod kontrolou. Vhadzovanie v obrannom pásme Michaloviec.

06:05

Svedberg vypálil nebezpečnú ranu, ktorú Škovránek kryje.

05:40

Popradčania zatiaľ bez strely na Škovráneka. Zatiaľ si len trpezlivo posielajú puk medzi sebou.