4 : 3
(2:2, 2:0, 0:1)
HKM Zvolen
Naposledy zmenené pred mesiacom

Domáci hokejisti vyhrávajú dnešný parádny zápas 4:3. Dnešnému zápasu naozaj nechýbalo nič. Dnešný zápas môžeme označiť za Play off zápas. Ja sa lúčim a prajem ešte pekný večer.

59:02

Začala posledná minúta tretej tretiny.

58:33

Rauhauser pálil z ľavého kruhu. Jeho pokus Rabčan vyrazil.

57:58

Domáci vyhadzujú puk cez všetky čiary. Píska sa icing.

56:47

Zvolen dal gól! Hostia odvolali brankára a po tlaku sa im podarilo znížiť! RADOVAN BONDRA tečoval strelu od modrej čiary. Jeho teč preloboval Rabčana a padol do brány. Črtá sa nám ešte dráma. Asistencie: S: Hain, M. Hults.

56:33

Zuzin bol rýchlejší ako puk. Píska sa ofsajd.

55:28

Bíreš potiahol akciu do útočnej tretiny a získava dôležité sekundy.

54:22

Hostia sú v útočnej tretine, ale puk je stále len v rohoch.

52:17

Dnes sa hrá výborný zápas.

51:02

Zuzin sa výborne presadil na pravom krídle a vypálil. Rabčan podáva veľmi dobrý výkon.

50:34

Zvolen zviera svojho súpera v pásme!

49:31

Vylúčenie v tíme HC´ 05 Banská Bystrica:
Frank Hora – 2 min., podrazenie.

49:21

Hostia sa opäť nedostali cez stredné pásmo. Domáci to hrajú v týchto chvíľach výborne.

48:03

Lukosevicius si výborne nakorčuloval pred Rabčana, ale domáci brankár predviedol výborný zákrok a chytil šancu hosťujúceho útočníka.

47:48

Domáci držia puk za svojou bránou a zbierajú cenné sekundy.

46:03

Následuje reklamná prestávka.

45:11

Domáci hráči si dobre bránia svoju modrú čiaru a držia svoj gólový náskok.

44:28

Turnbull nahadzoval puk na Kupskeho. Jeho pokus bol zablokovaný.

43:22

Domáci vyhadzujú puk cez všetky čiary. Icing.

42:10

Bíreš ťahal akciu po pravom krídle, ale výborne ho telom odstavil Hain.

41:05

Hostia sa hneď na začiatku tretiny dostali do šance. Hults však z tesnej blízkosti Rabčana neprekonal.

40:01

Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine dominovali domáci hokejisti. Po druhej tretine máme stav 4:2. Uvidíme čo nám prinesie tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:02

Začala posledná minúta druhej tretiny.

38:55

Marcinek nabil Csányimu a parádny zákrok predviedol Rabčan!

38:13

Rabčan výborne vyrazil strelu Hecla. Domáci vyrážajú do protiútoku.

37:11

Langkow pálil spoza hráča. Jeho pokus bol nepresný.

36:25

Zuzin našiel parádnou prihrávkou Hecla, ktorý vypálil, ale nemieril presne.

35:19

Carter Turnbull – 2 min., držanie hokejky.

35:15

Vylúčenie v tíme HKM Zvolen:
Jozef Sládok – 2 min., sekanie.

34:37

Domáci sú v tejto tretine jasne lepším mužstvom.

33:32

Matej Kašlík zostáva po náraze pri mantineli ležať na zemi. Uvidíme či bude v zápase pokračovať.

33:06

32:28

Hecl pálil z pravého krídla. Rabčan jeho pokus chytil a prerušil hru.

31:48

Tlak domácich pokračuje! Hostia sa bránia zubami nechtami!

31:16

Banská Bystrica dala gól! Domáci využívajú aj štvrtú presilovú hru v zápase! MATHEW WILKINS si puk pekne potiahol na na stred a parádnou strelou prekonal Kupskeho. Asistencie: F. Hora, C. Turnbull.

28:33

Domáci sú v druhej tretine jasne lepším mužstvom. Hostia nevedia kam skôr skočiť.

26:54

Banská Bystrica dala gól! Domáci využívajú aj tretiu presilovú hru a idú do vedenia! FRANK HORA napriahol od modrej čiary a jeho bomba skončila až za chrbtom Kupskeho. Asistencie: A. Výhonský, A. Bíreš.

26:52

Hostia sa zatiaľ bránia veľmi dobre.

26:07

Faith dobre zakončoval hneď po buly. Kupsky bol pripravený.

25:42

Dávid Mudrák – 2 min., podrazenie.

24:33

Lužovu bombu vyrazil Kupsky betónom.

24:05

Zuzin sa dostal do zakončenia, ale dobrým zákrokom sa uviedol Rabčan.

23:22

Barani pokračujú v tlaku. Bírešove zakončenie opäť vyrazil výborný Kupsky.

22:45

Carter Turnbull to spravil parádne. Kupsky sa hodil do prázdnej brány a doslova vychytal domáceho kanoniera.

22:10

Domáci sú aktívni. Bačík pálil od modrej čiary! Jeho pokus zablokoval telom Mudrák.

21:02

Wilkins skúšal šťastie z pravého kruhu. Kupsky jeho pokus chytil lapačkou a prerušil hru.

20:01

Striedanie v tíme HC´ 05 Banská Bystrica:
z ihriska odchádza Krošelj, prichádza Rabčan.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Prvá tretina skončila remízou 2:2. Sledujeme naozaj parádny objostranný hokej. Uvidíme čo nám prinesie druhá tretina.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:08

Domáci sú v plnom počte.

18:33

Hostia majú obrovský tlak! Rauhauserovu strelu vyrazil Krošejl betónom.

17:08

Andrew Nielsen – 2 min., podrazenie.

16:58

Banská Bystrica dala gól! Domáci využívajú druhú presilovú hru v zápase a vyrovnávajú tak stav stretnutia. CARTER TURNBULL ukázal svoje majstrovstvo. Výborne sa dostal medzi troch hráčov Zvolena a presnou strelou prekonal Kupskeho. Asistencie: M. Vela, F. Hora.

16:44

Velovu strelu vyrazil Kupsky so šťastím betónom.

16:10

Prvá formácia domácich zviera v presilovke súpera. Hostia sa zatiaľ bránia zubami nechtami.

15:26

David Mudrák – 2 min., podrazenie.

14:44

Turnbull sa dostával do zakončenia z pravej strany, ale výborne ho zastavil telom Mudrák.

13:40

Zvolen dal gól! Hostia využívajú presilovú hru a idú opäť do vedenia v tomto zápase! Hults našiel prihrávkou JARIDA LUKOSEVICIUSA, ktorý zodvihol hlavu a krásnou strelou nedal Krošeljovi v domácej bráne žiadnu šancu. Asistencie: C: Hults, M. Hecl.

13:29

Ivan Ďatelinka – 2 min., nedovolené bránenie.

12:31

Opäť Výhonský v akcii. Pokazil však finálnu prihrávku na Bíreša.

11:41

Bíreš potiahol akciu. Prihrával Výhonskému, ktorý z prvej pálil. Jeho strelu Kupsky vyrazil.

10:35

Wilkins našiel opäť parádnou prihrávkou pred bránou Velu, ale tento krát Kupskeho neprekonal.

09:52

Sledovali sme teraz viacero nepresností v rozohrávke na oboch stranách.

08:44

Marcinek sa natlačil pred Krošelja, ale zakončil nedokázal.

07:22

06:11

Banská Bystrica dala gól! Domáci využívajú presilovú hru a vyrovnávajú stav stretnutia! Wilkins našiel perfektnou prihrávkou pred bránou MARCUSA VELU a ten už nemal problém dopraviť puk do brány. Asistencie: M. Wilkins, C. Turnbull.

05:22

Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary a idú striedať.

04:52

Výhonský pálil. Jeho pokus bol zablokovaný. Domáci majú veľký tlak!

04:17

Samuel Hain – 2 min., podrazenie.

03:47

Hostia sú naďalej veľmi aktívni. Šiška zakončil z otočky. Jeho strela minula domácu bránu.

02:33

Zuzin sa dostal do zakončenia z ľavého kruhu. Jeho bombu Krošelj chytil a prerušil hru.

00:33

Zvolen dal gól! Hostia idú bleskovo do vedenia! PETER MARCINEK sa presúval pred domácu bránu a veľmi šikovne tečoval strelu od modrej čiary a prekvapil tak Krošelja. Asistencie: C. Hults, J. Šiška.

00:01

Úvodné buly získali domáci hokejisti.

00:01

Úvodné zostavy:

HC´ 05 Banská Bystrica: Krošelj (Rabčan) – Bačík, Luža, D. Stránsky, Hora, Ďatelinka, Nielsen, Žabka – Wilkins, Vela, Turnbull – Matoušek, Bíreš, Výhonský – Faith, Langkow, Gašpar – Štrauch, Petriska, Macek
Tréner: Raimo Helminen

HKM Zvolen: Kupsky (Trenčan) – C. Hults, Mudrák, Rauhauser, Gachulinec, Andersson, Hain, Sládok – Hecl, M. Hults, Lukosevicius – Kašlík, Fortin, Bondra – Zuzin, Šiška, Marcinek – Csányi, Kolenič
Tréner: James Russel

Rozhodca: Snášel, Štefík – Durmis, Bogdaň.

HC 05 Banská Bystrica

Banskobystričania bojujú veľmi tuho o prvú šestku zaručujúcu priamy postup do Play off. Dnes majú proti sebe priameho konkurenta zo Zvolena. Domáci získali v doterajšom priebehu sezóny 70 bodov a majú negatívne skóre 140:160. Baranom patrí aktuálne siedma pozícia.

HKM Zvolen

Hostia zo Zvolena sú na tom o trochu lepšie ako ich dnešný súper. HKM majú na svojom konte 72 bodov čiže o dva viac ako domáci hokejisti. Majú pozitívne skóre 154:148 a patrí im šiesta priečka. Dnes sa odohrá teda veľmi dôležitý duel. Uvidíme kto ho lepšie zvládne.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.