Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Schumacherova rodina čelila gangu vydieračov. Za všetkým stála jej blízka osoba

Rodina legendárneho pilota formuly 1 Michaela Schumachera nemá pokoj ani 11 rokov po jeho tragickom páde na lyžiach.

06.07.2024 10:30
schumacher Foto:
Michael Schumacher je 7-násobný šampión F1.
debata

Yilmaz T. a jeho syn sa rozhodli, že budú vydierať rodinu slávneho pretekára a jeho životom ťažko skúšaných blízkych. Nakoniec ich však polícia chytila. Teraz uzrelo svetlo sveta šokujúce zistenie.

Dvojica zločincov chcela po Schumacherovej rodine 15 miliónov eur výmenou za to, že nezverejnia citlivé informácie v súvislosti so zdravotným stavom sedemnásobného majstra sveta F1.

Michael Schumacher Čítajte viac Fiktívny rozhovor so Schumacherom vyjde bulvár draho, rodina vysúdila mastné odškodné

Prišlo sa však na to, že dvojica nebola na vrchole zločineckej pyramídy. Podľa Daily Mail polícia najnovšie zatkla aj strojcu celého ohavného zločinu. Znepokojujúci je fakt, o koho presne sa jedná.

Zástupcovia štátneho zastupiteľstva uviedli, že ide o 52-ročného muža, ktorý v minulosti pracoval ako člen ochranky Schumacherovej rodiny.

Michael Schumacher Čítajte viac Na toto čakali milióny fanúšikov 10 rokov: Schumacher sa má po prvýkrát ukázať na verejnosti

Polícia ho dopadla v meste Wülfrath na západe Nemecka. Bývalý strážca mal získať lukratívnu províziu za to, že mal premeniť súkromné fotky slávnej rodiny do digitálnej podoby, aby ich následne odovzdal zločineckej dvojici.

Nemeckí vyšetrovatelia dostali tip na vydieračský plán od úradov vo Švajčiarsku, kde sa o Schumachera od tragickej nehody na lyžiach starajú v rodinnom dome. Pokiaľ sa páchateľom dokáže vina, môžu ísť do väzenia až na päť rokov.

Kto mal Schumachera rád a kto ho zasa nemusel? Fotogaléria - 16 fotiek Všetky fotky
Michael Schumacher, sedemnásobný majster sveta...
debata chyba
Viac na túto tému: #formula 1 #Michael Schumacher