Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Rasistka? Toto sa musí skončiť! Verstappen žiada fanúšikov, aby prestali s útokmi na jeho partnerku

Fenomén súčasnej Formuly 1 Max Verstappen sa zastal svojej partnerky Kelly Piquetovej. Tá sa na Instagrame ohradila voči obvineniam, ktoré sa nakopili počas posledných mesiacov.

13.06.2024 09:30
Kelly Piquetová, Max Verstappen Foto:
Kelly Piquetová s Maxom Verstappenom.
debata (1)

35-ročná modelka, ktorá je dcérou bývalého brazílskeho pretekára Nelsona Piqueta, tvrdí, že „nenávistné“ príspevky od užívateľov sa podpísali na jej mentálnom zdraví.

"Už viac ako tri roky žijem s obvineniami, fámami, vymyslenými situáciami, falošnými svedectvami, upravenými screenshotmi.

Celý ten čas sme mlčali a nesúhlasili sme s týmito smiešnymi tvrdeniami. Obvinenia, ktoré boli vznesené najmä v posledných mesiacoch, dosiahli ďalší stupeň ohovárania.

Max Verstappen Čítajte viac Verstappen mal v Taliansku namále, triumf pred dobiedzajúcim Norrisom uhájil o niekoľko desatín

Mám ďaleko od dokonalosti, ale som hrdá na svoje hodnoty, morálku a spôsoby," uviedla na sociálnej sieti.

Piquetová, ktorá tvorí s holandským suverénom pár od roku 2020, uviedla, že už nemôže mlčať.

"Online svet môže byť úžasným miestom z rôznych dôvodov, ale môže byť aj veľmi strašidelným miestom, keď sa okolo neho šíria nepravdivé informácie a lži.

Nie som si istá, ako sa vysporiadať s nenávisťou, ktorá pochádza z neprávd. Preto som sa rozhodla reagovať."

Aj keď nekonkretizovala, ktoré fámy jej strpčujú život, faktom je, že u nemalej časti fanúšikov F1 je veľmi neobľúbenou osobou a cez sociálne siete jej to dávajú pravidelne pocítiť.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa KELLY PIQUET (@kellypiquet)

Okrem iného ju roky označujú za rasistku. Keď jej otec v jednom zo starších rozhovorov označil hviezdneho Lewisa Hamiltona hanlivým pomenovaním „ne*er“, Piquetová bránila svojho rodiča.

Obviňujú ju aj z toho, že sa snaží upútať pozornosť cez fotografie svojho dieťaťa, ktoré má z predchádzajúceho vzťahu s ruským jazdcom F1 Daniilom Kvyatom.

Bývalá manželka belgického pretekára Jérômeho d'Ambrosia sa nechala počuť, že za rozpadom ich zväzku stála práve brazílska modelka, ktorá mala mať aféru s jej vtedajším manželom.

Verstappen svoju partnerku obhajuje. "Toto musí prestať. Tieto falošné obvinenia určitých ľudí na Instagrame a TikToku sú šialené a smiešne zároveň.

Nenávisť nemá v tomto svete miesto. Vieme pravdu o našej rodine a všetci sme spolu veľmi šťastní. Ľúbim ťa," napísal pod príspevok Piquetovej.

Shiffrinová a Kilde na formule 1 v Monaku Fotogaléria - 12 fotiek Všetky fotky
Hviezdny lyžiarsky párik Mikaela Shiffrinová a...
1 debata chyba
Viac na túto tému: #formula 1 #sociálne siete #F1 #Max Verstappen #Nelson Piquet #Kelly Piquetová