Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Dobré správy pre športových divákov. Formulu 1 budú šíriť viacerí vysielatelia

Skupina Slovak Telekom dnes oznámila, že sa dohodla na zaradení kanálov Nova Sport 5 a Nova Sport 6, ktoré vysielajú atraktívny šport vrátane formuly 1. V ponuke sa objavia už zajtra.

06.06.2024 18:16
Max Verstappen, VC Japonska Foto:
Preteky formuly 1 budú od tohto víkendu k dispozícii u viacerých vysielateľov.
debata

Neporovnateľne vyšší počet športových fanúšikov si tak bude môcť užívať už prenosy z víkendovej Veľkej ceny Kanady F1.

„Ešte pred letom Telekom poteší všetkých športových fanúšikov. Od 7. júna 2024 rozšíri programovú štruktúru o stanice Nova Sport 5 a Nova Sport 6. Tie prinesú preteky Formuly 1, prenosy MotoGP či UFC,“ potvrdil Telekom. Diváci budú môcť sledovať aj podujatia F2, F3 či ženskú sériu F1 Academy.

Doteraz Nova Sport 5 pridal do ponuky len Skylink. Šiesty okruh dokonca doteraz nešíril žiadny operátor. Obe stanice sa dajú sledovať v službe Voyo, ktorá však stojí bezmála 6 eur mesačne. Zatiaľ nie je známe, či táto možnosť skončí alebo bude v krátkom čase obmedzená.

Formula 1 Ferrari Čítajte viac Revolučné novinky vo formule 1. Monoposty "schudnú" o 30 kilogramov

Telekom spresnil, že kanály Nova Sport 5 a Nova Sport 6 budú dostupné pre zákazníkov Magio TV Sat XL a Magio TV cez internet XL. Pre klientov s Magio TV (IPTV) budú tiež v balíčku XL.

„Zároveň budú do 31. augusta 2024 obe stanice sprístupnené ako benefit aj pre zákazníkov Magio TV cez internet v balíku L,“ spresnil operátor. V Magio TV (IPTV) bude pridaný kanál Nova Sport 5 od balíčka „XL“. Do konca augusta bude tiež pre všetkých s balíčkom „L“.

10. Shiffrin a Kilde Čítajte viac Shiffrinová v plnej paráde. Tehličky na bruchu a vypracované svaly. Ukázala ich s Kildem na Veľkej cene Monaka

Digi TV pridá Nova Sport 5 do internetovej televízie do balíka Prémiový šport a Nova Sport 6 bude zaradený do základného balíka „L“.

„Pre zákazníkov Digi satelitnej televízie budú oba nové programy dostupné v balíku Platinum. V prípade káblovej televízie od Digi bude program Nova Sport 5 dostupný v extra balíku Prémiový šport,“ spresnil provider.

Do konca augusta budú pri internetovej televízii aj pre klientov s balíčkom „L“. Pri satelite aj pre klientov s balíkom Premium a v káblovke so základným balíkom L alebo Premium.

Fanúšikovia F1 pookrejú. Slávny okruh vtedy a dnes Fotogaléria - 15 fotiek Všetky fotky
Preteky formuly 1 sa na okruhu Reims-Gueux v...
debata chyba
Viac na túto tému: #formula 1