Dobrá správa pre reprezentáciu. Hrivík sa vrátil do akcie, spolupráca s Cehlárikom ihneď zafungovala

Slovenskí hokejoví legionári Peter Cehlárik a Marek Hrivík bodovo prispeli k výhre Leksandu v sobotňajšom dueli 47. kola švédskej ligy na ľade Skelleftey 2:1.

25.02.2023 21:38
Cehlárik Hrivík Foto:
Peter Cehlárik a Marek Hrivík v drese Leksandu.

Líder tabuľky viedol po góle Linusa Lindströma, o dve minúty na to sa však po asistencii Hrivíka, ktorý odohral len druhý zápas po návrate po zranení, gólovo presadil krídelník Cehlárik.

Krištof Čítajte viac Najskôr ukrajinský, potom ruský armádny dres. Fanúšikovia sa navážajú do slovenskej hviezdy

Gól obrancu hostí Olleho Alsinga na 2:1 zo 17. minúty sa napokon ukázal víťazný. Leksand figuruje na siedmom mieste tabuľky, od postupovej pozície do štvrťfinále play off ho delia dva body.

Hrivík s Cehlárikom by mali byť najväčšími hviezdami slovenskej reprezentácie na MS 2023. Šampionát v Lotyšsku a Fínsku sa začína 12. mája.

Viac na túto tému: #hokej #Švédsko #Marek Hrivík #Peter Cehlárik