Slováci strelili aj tretí gól. Rozhodcovia ho neuznali

Slovenskí hokejisti do 20 rokov prehrali vo svojom prvom zápase na MSJ 2022 v Kanade s favorizovaným výberom USA 2:3.

27.12.2021 07:58
World Juniors Slovakia United States kňažko Foto: ,
Tyler Kleven a Samuel Kňažko počas zápasu.
debata (17)

Slováci prehrávali po dvoch tretinách 0:3, ale v záverečnej časti hry zatlačili súpera, čo ho výsledkom boli dva góly Martina Chromiaka.

Do americkej siete skóroval aj Dalibor Dvorský.

Mladý center, top prospekt NHL draftu 2023, bol blízko k tomu, aby strelil prvý kariérny gól na MS U20.

APTOPIX World Juniors Šimon Latkóczy Čítajte viac Predĺženie bolo na dosah. Slováci trápili favorizovaných Američanov

Šestnásťročný supertalent šikovne tečoval strelu Maxima Štrbáka, ale rozhodcovia po tom, ako si pozreli video, neuznali gól pre vysokú hokejku slovenského útočníka.

Pozrite si sporný moment na videu (od 03:40 min), ako aj najlepšie akcie zápasu: