Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

Slováci už poznajú výsledky testov. Musia zostať v izolácii

Slovenská hokejová reprezentácia v nedeľu absolvovala prvé testy na koronavírus, všetkých 44 členov výpravy bolo negatívnych.

17.05.2021 14:07
Craig Ramsay Foto: ,
Craig Ramsay a slovenskí hokejisti v kempe pred MS v Rige.
debata (9)

Napriek tomu všetci zostávajú v izolácii v hotelových izbách. V pondelok absolvujú druhé kolo, ak budú utorkové výsledky negatívne, môžu začať s prípravou na ľade.

Hráči sa musia počas karantény vyrovnať s nedostatkom pohybu, na druhej strane však musia odolať pokušeniu. Hotelový personál ich totiž výdatne zásobuje potravou. "Jedla je požehnane. Máme toho veľa na výber.

Ramsay Dávame do pozornosti Program, výsledky, zaujímavosti. Všetko o MS v hokeji 2021

Sú tam koláče, dezerty a je ťažko povedať nie, keď to máte pred sebou. Budem si na to musieť dávať pozor," povedal pre portál hockeyslovakia.sk obranca Mário Grman. O problém menej má jeho kolega z defenzívy Martin Gernát: „Ja môžem zjesť koľko chcem, aj tak sa mi ťažko priberá.“

Pre pandemické opatrenia si slovenskí reprezentanti nebudú môcť pozrieť Rigu ani po skočení izolácie. Zostáva im len výhľad z okna. "Výhľad mám celkom slušný. Je to staré mesto. Určite je škoda, že sa nemôžeme ísť pozrieť, ale Riga vyzerá byť veľmi pekné mesto,“ dodal Gernát.

Craig Ramsay Čítajte viac NÁZOR: Ramsayho deti
9 debata chyba
Viac na túto tému: #Martin Gernát #Mário Grman #MS 2021 v hokeji