Mešárov krásny nájazd zdvihol divákov zo sedačiek. Regenda skóroval proti Kelemenovi

Filip Mešár strelil 16. gól v drese Kitcheneru v zámorskej OHL.

15.02.2023 08:56

Slovenský hokejista sa efektne presadil z trestného strieľania v zápase proti Londonu Knights. V druhej tretine zvýšil na 2:1, no jeho tím napokon vedenie neudržal a prehral 3:4 po predĺžení.

Video zverejnil aj profil ligy na twitteri a na sociálnej sieti sa objavil záber spod strechy. Mešár má v aktuálnej sezóne na konte 35 bodov z rovnakého počtu stretnutí.

Bodovali aj jeho krajania v AHL. Pavol Regenda zo San Diega skóroval do prázdnej bránky v súboji Slovákov proti Milošovi Kelemenovi, ktorý si v drese Tusconu pripísal asistenciu. San Diego triumfovalo 5:1.

Regenda si v 31. stretnutí pripísal 11. zásah a 19. bod, Klemenova bilancia je 11+12 v 47 zá­pasoch.

Prihrávku zaznamenal aj Samuel Kňažko, ktorého Cleveland zdolal Rochester 2:1.

Hokejista a trénerka: manželský pár Ščerbakovcov Fotogaléria - 15 fotiek Všetky fotky
Nikita Ščerbak a Laurie Ščerbaková. Toto je...
Viac na túto tému: #Miloš Kelemen #Filip Mešár #Pavol Regenda