Mešár zaujal prihrávkami, ktoré mali oči. Magický pas bol hitom večera

Dvomi parádnymi prihrávkami prispel k natiahnutiu víťaznej série. Filip Mešár v noci opäť zažiaril v OHL.

09.12.2022 08:09

Slovenský útočník sa do zostavy Kitcheneru vrátil vo výbornej forme. Aj vďaka nemu dokázali Rangers zvíťaziť na ľade Peterborough Petes 4:3.

Prvá asistencia Filipa Mešára v zápase

Mešár najskôr pripravil úvodný gól zápasu, keď v tretej minúte v početnej výhode našiel Carsona Rehkopfa.

V 16. minúte to už bolo 3:0 pre hostí, keď Mešár ustál tvrdý zákrok a navyše poslal do šance Romana Schmidta.

V šestnástom zápase sezóny tak Mešár zaokrúhlil svoje bodové konto na dvadsať – za osem gólov a dvanásť asistencií.

Vedenie ligy na svojom webe označilo druhú prihrávku slovenského mladíka za najkrajšiu akciu štvrtkových zápasov s titulkom: „Mešárov magický pas“.

Osemnásťročný útočník má pred blížiacimi sa MS do 20 rokov solídnu formu.