Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

Jágra trápia zranenia, dátum jeho návratu je otázny. Nad koncom neuvažuje

Český hokejový útočník Jaromír Jágr stále čaká na premiérový súťažný štart v aktuálnej sezóne. Už od prípravného obdobia ho trápia viaceré zranenia.

21.10.2018 18:50
Jaromír Jágr Foto: ,
Jaromír Jágr na tréningu Kladna.
debata

Momentálne laboruje s boľavým ramenom a natiahnutým zadným stehenným svalom. Štyridsaťšesťročný krídelník už viackrát avizoval, že jeho návrat do zápasov sa blíži, no „rytierom“ z Kladna pomáha zatiaľ iba radami z lavičky.

„Sám by som rád vedel, kedy budem fit. Aj keď ide o druhú najvyššiu ligu, stále je to kvalitný hokej. Aby som mohol mužstvu pomôcť, musím byť fyzicky dobre pripravený,“ vyjadril sa pre Hokej.cz člen Triple Gold Clubu.

Jágr vycestoval s Kladnom na zápasy na Morave, ale sám nepredpokladá, že do nich zasiahne.

„Prišiel som a zatrénoval si v Třinci. Duely pravdepodobne neodohrám, šanca je minimálna. Potrebujem sa pripraviť tak, aby som mohol dlhodobo nastupovať,“ pokračoval spoluvlastník klubu Rytíři Kladno, ktorý napriek viacerým zdravotným ťažkostiam neuvažuje nad koncom kariéry. „V prvom rade myslím na to, čo je najlepšie pre náš klub. Musím sa obetovať. Verím, že ak budem na ľade, budem pre Kladno prospešný,“ dodal.

debata chyba
Viac na túto tému: #Jaromír Jágr #HC Rytíři Kladno