Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Koniec profiligového sna? V zámorí sa rozoberá Mešárov rozhovor s kritickými slovami na adresu spoluhráčov

Slovenský hokejový talent Filip Mešár, ktorý pôsobí v organizácii Montrealu Canadiens, si v nedávnom rozhovore pre TVnoviny.sk jemne rypol do svojich spoluhráčov. To si všimli aj v zámorí, tamojším fanúšikom sa mladíkov prístup veľmi nepozdáva.

08.07.2024 05:49
Juraj Slafkovský, Filip Mešár Foto:
Slovenské nádeje v zámorí - Juraj Slafkovský a Filip Mešár (vpravo).
debata (10)

„Keď som chcel niečo vymyslieť, tak spoluhráči tam boli trochu neskôr a potom nastala aj mierna frustrácia, ale musel som sa cez to preniesť,“ povedal okrem iného Mešár v rozhovore. Práve tneto výrok si všimli weby Go Nordiques či habsfanatics.

Ako upozornil fanúšikovský web Montrealu habsfanatics.com, o Mešárovi, ktorého si kanadský klub vybral vybral v drafte 2022 v prvom kole spolu s Jurajom Slafkovským, sa v organizácii hovorí čoraz menej.

Vedenie Canadiens doteraz jeho výkony veľmi nezaujali a zámorskí experti ho už dlhšie nespomínajú ako jeden z najväčších talentov.

Kritika do vlastných radov mu tak na popularite rozhodne nepridá, podotýka habsfanatics.com s tým, že od hráča draftovaného v prvom kole sa očakáva viac.

Juraj Slafkovský Čítajte viac Pred sezónou som o Slafkovskom napísal stĺpček. A poriadne som sa sekol... Kanadský novinár hodnotí jeho progres, pri Mešárovi má otáznik

Väčšia pozornosť sa upiera na mená ako Lane Hutson, Logan Mailloux, Owen Beck alebo Oliver Kapanen, pričom „Mešár sa v hierarchii klubových talentov dosť prepadol a takýto prístup mu k lepšej budúcnosti v organizácii evidentne nepomôže“.

20-ročnému rodákovi zo Spišskej Belej sa vyčíta aj neúčasť na rozvojovom kempe Canadiens napriek tomu, že Slovák má stále status nováčika. Na septembrovom nováčikovskom kempe by však nemal chýbať.

Mešár strávil sezónu 2023/2024 v OHL, kde za Kitchener Rangers nazbieral 52 bodov v 45 zápasoch, v desiatich zápasoch play off pridal 16 bodov.

Priateľka Filipa Mešára Jocelyn Fotogaléria - 15 fotiek Všetky fotky
Slovenský hokejista Filip Mešár si po návrate z...
10 debata chyba
Viac na túto tému: #hokej #NHL #rozhovor #Montreal Canadiens #Filip Mešár