Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Slafkovský ako hviezda strieborného plátna. Dostane sa do obývačiek Kanaďanov

Hokejisti Montrealu Canadiens budú hlavnými postavami osemdielneho dokumentárneho seriálu, ktorý uvedú v zámorí na trh v druhej polovici tohto roka.

07.06.2024 12:03
Juraj Slafkovský Foto:
Juraj Slafkovský.
debata

Dokument ponúkne pohľad dovnútra slávneho kanadského klubu NHL, naprieč celou sezónou 2023/2024. Výraznou osobnosťou Montrealu v uplynulom ročníku bol aj slovenský útočník Juraj Slafkovský.

Originálnu sériu pod režisérskou taktovkou Andrého St-Pierra ponúkne divákom kanadská televízna a strímovacia služba Crave. Každá z ôsmich epizód bude trvať hodinu.

tkachuk ovečkin Čítajte viac Demitra ich sleduje z neba. Z Tkachukovcov by mal veľkú radosť, Matthew vyzve najlepšieho hokejistu sveta

„Tento dokumentárny seriál je portrétom čistých emócií a ponúka jedinečný prístup ku kľúčovým hráčom, hviezdam a ikonám jednej z najznámejších kanadských športových organizácií,“ povedala Suzane Landry, viceprezidentka produkčnej spoločnosti Bell Media.

Dokument sleduje hráčov, realizačný tím a ďalších zamestnancov Habs od otvorenia sezóny na golfovom turnaji cez prípravný kemp až po zápasový kolotoč základnej časti profiligy.

Montreal obsadil vo Východnej konferencii predposledné 15. miesto a do play off sa neprebojoval už po tretíkrát za sebou.

Z chlapca je mladý muž. Pikošky o J. Slafkovskom Fotogaléria - 28 fotiek Všetky fotky
Koncom týždňa ho čaká životný prestup. Z...
debata chyba
Viac na túto tému: #Montreal Canadiens #Juraj Slafkovský