Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

Slafkovský mal problém, zaostával za spoluhráčmi, zato Mešár vyčnieval. V Montreale rozobrali výkony Slovákov

Slovenskí hokejoví útočníci Juraj Slaflkovský a Filip Mešár zažili odlišný úvodný deň v tréningovom kempe tímu Montreal Canadiens zo zámorskej NHL pred začiatkom sezóny 2023/2024.

23.09.2023 07:51
Juraj Slafkovský Foto:
Juraj Slafkovský.
debata

Zahrali si v rôznych formáciách v modelovanom zápase a aj keď Slafkovský zaznamenal asistenciu, podľa Marca Dumonta z portálu Montreal Hockey Now sa ukázal v lepšom svetle Mešár.

Slafkovský hral v útoku s Alexom Newhookom a Joshon Andersonom.

"Mal veľký problém prispôsobiť sa rýchlosti spoluhráčov z formácie, pri väčšine akcií za nimi zaostával o pár krokov.

Juraj Slafkovský Čítajte aj V Montreale oživili nezabudnuteľné video, Slafkovský opäť ničil stacionárny bicykel. Známy web rieši kľúčovú otázku

Predviedol niekoľko slušných únikových prihrávok, ale väčšinu času si rozumeli iba Newhook s Anderson.

Slafkovský však odohral prvý zápas od 15. januára, čo mohlo vysvetľovať jeho slabší výkon," uviedol expert o vlaňajšej jednotke draftu nováčikov.

Mešár si zahral v jednej formácii s Jakeom Evansom a Joelom Armiom. Podľa odborníka patril medzi hráčov, ktorí v dueli vyčnievali.

Zadorov vs. Ovechkin Čítajte viac Ovečkinova podpora Putina? Je to jeho voľba. Rus z Calgary už nedokázal mlčať. V NHL stoja proti sebe dva ruské tábory

„Na ľade síce nedominoval, ale predviedol niekoľko pekných akcií, ktoré viedli k dobrým gólovým šanciam. Hráča ako Mešár chcete vidieť zapojeného do hry pri každom striedaní a tak to bolo aj v tomto stretnutí,“ zhodnotil Dumont krídelníka, ktorého Montreal draftoval vlani z 26. miesta.

Najslávnejšie bratské zoskupenia v NHL Fotogaléria - 17 fotiek Všetky fotky
Väčšinou zo súrodencov jeden vyčnieval, no...
debata chyba
Viac na túto tému: #Montreal Canadiens #Juraj Slafkovský #Filip Mešár