Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 LOH 2024 Výsledky výsledky

V Montreale oživili nezabudnuteľné video, Slafkovský opäť ničil stacionárny bicykel. Známy web rieši kľúčovú otázku

Slovenský hokejový útočník Juraj Slafkovský sa pripravuje na svoju druhú sezónu v drese tímu Montreal Canadiens v zámorskej NHL, ktorá môže byť rozhodujúca z pohľadu jeho ďalšej kariéry.

18.09.2023 12:01
debata
Juraj Slafkovský v drese Montrealu Canadiens. Foto: Profimedia
Slafkovský Juraj Slafkovský v drese Montrealu Canadiens.

Myslí si to expert Jacob Stoller z portálu The Hockey News, ktorý špekuluje o tom, či 19-ročný Košičan dostane šancu presadiť sa v tíme „Habs“ alebo poputuje do nižšej AHL.

"Nasledujúca sezóna bude pre Slafkovského veľmi dôležitá. Po nováčikovskom ročníku, na ktorý by najradšej zabudol, bude mať v tréningovom kempe čo dokazovať a to isté platí pre Montreal.

Juraj Slafkovský Čítajte aj Po „macovi“ niet ani stopy, pozrite si, ako schudol Slafkovský. Kouč mu poslal jasný odkaz

Treba férovo priznať, že rozhodnutie klubu nechať ho hrať v minulej sezóne v prvom tíme sa neukázalo ako najlepšie.

To, ako s ním budú zaobchádzať odteraz, môže definovať jeho ďalší rozvoj," myslí si Stoller, ktorý nastolil otázku: „Kde skončí Slafkovský?“

„Nechajú ho Habs bojovať o miesto v prvých dvoch útokoch v nádeji, že sa presadí alebo ho pošlú do ich záložného tímu Laval Rocket v AHL, aby tam dominoval a bol aspoň na nejaký čas rozdielový hráč?“ pýta sa odborník o úlohe vlaňajšej jednotky draftu nováčikov do NHL v sezóne 2023/2024.

Juraj Slafkovský Čítajte aj Slafkovský nazbiera v NHL vyše 50 bodov, prognózujú experti. Fanúšikovia Montrealu absolútne nesúhlasia

V tej predošlej odohral pre januárové zranenie kolena iba 39 zápasov, v ktorých zaznamenal štyri góly a šesť asistencií.

Po vyše roku sa na sociálnych sieťach Montrealu objavilo video Slafkovského na stacionárnom bicykli. Pred minulou sezónou sa jeho test na ňom stal hitom internetu. Pozrite si, ako zaberal tentoraz:

Aj so 4 Slovákmi! Najlepší hráči NHL od roku 1967 Fotogaléria - 25 fotiek Všetky fotky
Aj so štvoricou Slovákov! Toto sú najlepší...
debata chyba
Viac na túto tému: #Montreal Canadiens #Juraj Slafkovský