Brankár sa nestihol ani rozpozerať a už ťahal puk zo siete. Regenda ho nachytal po 12 sekundách

Hokejista Pavol Regenda si opäť vylepšil svoje gólové konto v AHL.

30.03.2023 06:42
Pavol Regenda Foto:
Pavol Regenda v drese Anaheimu počas zápasu s Minnesotou.

Slovenský útočník svojim presným zásahom z prvej minúty otvoril skóre súboja medzi San Diegom a Tucsonom 5:6 po predĺžení.

Niekdajší hráč Michaloviec sa zapísal medzi strelcov už po dvanástich sekundách.

San Diego vyhralo vhadzovanie, získalo útočné pásmo a keď sa k puku dostal Regenda po tom, čo ho vybojoval, prekvapil brankára strelou medzi nohy.

Regendovi sa v drese farmárskeho tímu Anaheimu Ducks darí. V sezóne dal trinásť gólov a pripísal si aj dvanásť asistencií.

Je siedmym najproduktívnejším hráčom svojho tímu, ktorý sa však krčí na poslednom 10. mieste Pacifickej divízie.

Je teda pravdepodobné, že by mohol posilniť slovenskú reprezentáciu na blížiacich sa majstrovstvách sveta v hokeji.

Najviac plusiek Slovákov v jednej sezóne NHL Fotogaléria - 15 fotiek Všetky fotky
15. Anton Šťastný (vpravo; 1982/83, Quebec...

Viac na túto tému: #Pavol Regenda