Koniec víťaznej série. Tampa Bay s Černákom padla v predĺžení

Hokejisti Tampy Bay Lightning v zostave aj so slovenským obrancom Erikom Černákom prišli o sériu 12 domácich víťazstiev v sérii. V noci na stredu prehrali so San Jose 3:4 po predĺžení.

08.02.2023 07:49
15 Tampa Bay Foto: ,
Tampa Bay Lightning.

Hráči z Floridy viedli po prvej tretine 3:1, no potom sa už presadili iba hostia.

Víťazný gól dal v tretej minúte predĺženia Timo Meier, pre ktorého to bol druhý presný zásah v stretnutí a na konto si zapísal aj asistenciu.

Černák odohral 17:41 min, trikrát vystrelil na bránu a zaznamenal tri „hity.“ Tampa prehrala druhý duel za sebou a má piatu najlepšiu bilanciu vo Východnej konferencii.

NHL – výsledky:
Tampa Bay – San Jose 3:4 pp, Pittsburgh – Colorado 2:1 pp, New York Islanders – Seattle 4:0, Detroit – Edmonton 2:5, Nashville – Vegas 1:5, Chicago – Anaheim 2:3 pp

Viac na túto tému: #Tampa Bay Lightning