Rangers padli po úžasnom góle, Halák to sledoval zo striedačky

Hokejisti Toronta zdolali v noci na štvrtok v NHL New York Rangers 3:2 po predĺžení a vybojovali šieste domáce víťazstvo v sérii.

26.01.2023 06:33
MArner nhl Foto: ,
Útočník Toronta Mitchell Marner (16) prekonáva v páde brankára NY Rangers Igora Šesťorkina.

O triumfe Maple Leafs rozhodol v 19. sekunde extra času Mitch Marner, ktorý skóroval efektne v páde po individuálnej ak­cii.

Pozrite si video:

Slovák Jaroslav Halák bol na striedačke, v bránke Rangers dostal prednosť Igor Šesťorkin, ktorý vykryl 32 striel.

Aj v dueli Dallasu s Carolinou muselo rozhodnúť predĺženie, v čase 61:34 strelil víťazný gól „hurikánov“ český útočník Martin Nečas. Ottawa si poradila s New Yorkom Islanders aj vďaka gólu a asistencii Claudea Girouxa 2:1.

Skončila sa víťazná šnúra Edmontonu, Oilers podľahli doma Columbusu 2:3 po predĺžení. Rozhodujúci gól strelil v tretej minúte predĺženia mladík Kent Johnson. „Olejári“ predtým ťahali sériu šiestich výhier.

Slafkovský proti Detroitu. Čítajte viac Sklamanie! Montrealský novinár zhrnul Slafkovského prvú sezónu a podal si klub

Hráči Seattlu nedali šancu Vancouveru, Canucks zdolali hladko 6:1. Dva góly domácich dal Oliver Bjorkstrand, Jared McCann mal bilanciu 1+2.

NHL
Toronto – New York Rangers 3:2 pp, Ottawa – New York Islanders 2:1, Dallas – Carolina 2:3 pp, Edmonton – Columbus 2:3 pp, Seattle – Vancouver 6:1