Príprava NHL: Regenda s asistenciou, Nemec patril k najvyťaženejším

Slovenský hokejista Pavol Regenda si v prípravnom zápase pred štartom novej sezóny NHL pripísal na konto asistenciu.

28.09.2022 07:36 , aktualizované: 08:21
726535725 Foto:
Šimon Nemec v prípravnom zápase proti New York Islanders.

Anaheimu však asistencia slovenského útočníka k víťazstvu nepomohla, prehral na ľade San Jose Sharks 4:5. Regenda odohral 17:08 min a na bránku Sharks vyslal dve strely.

New Jersey Devils v zostave so Šimonom Nemcom zdolali New York Islanders 4:1. Slovenský obranca strávil na ľade 20:37 min a zaznamenal mínusový bod. Nemec bol druhým najvyťaženejším mužom v zostave New Jersey, viac strávil na ľade iba obranca Dougie Hamilton (21:44 min).

Adam Sýkora Čítajte viac Bol pri víťazstve v newyorskom derby. Sýkora mieri späť do extraligy

Tampa s Erikom ČErnákom prehrala na ľade Caroliny 1:5. Slovenský bek mal minutáž 17:44 a do štatistík mu pribudla mínuska.

New York Rangers v bránke s Jaroslavom Halákom prehrali na štadióne Bostonu Bruins 2:3 po predĺžení. Halák odchytal 32 minút, mal 14 úspešných zákrokov a inkasoval 2 góly.

Calgary s Adamom Ružičkom prehralo na ľade Seattlu Kraken 0:3. Slovenský útočník absolvoval 19:25 min a mal mínusový bod.