Strelecké pokusy aj mínuska. Chára a spol. podľahli Minnesote

Hokejisti Colorada natiahli víťaznú šnúru v NHL na desať zápasov.

31.01.2022 07:04
Zdeno Chára Foto:
Zdeno Chára.

Nad Buffalom triumfovali 4:1 a celkovo sa radovali v pätnástich z predchádzajúcich šestnástich vystúpení. Na vlastnom ľade si pripísali už osemnáste víťazstvo v sérii.

Hráči New Yorku Islanders v zostave so Zdenom Chárom prehrali s Minnesotou 3:4, slovenský obranca mal za vyše 18 minút na ľade jeden mínusový bod a dve strely na bránku.

Hokejisti New Yorku Rangers zvíťazili nad Seattlom 3:2. V Madison Square Garden strelil víťazný gól K'Andre Miller 34 sekúnd pred koncom tretej tretiny.

Los Angeles uspelo na ľade Pittsburghu, hoci domáci v tretej tretine dokázali zmazať dvojgólové manko a vyrovnať na 3:3. O cennej výhre Kings rozhodol v 54. minúte Trevor Moore.

NHL – výsledky:
New York Rangers – Seattle 3:2, Pittsburgh – Los Angeles 3:4, Carolina – San Jose 2:1, Dallas – Boston 6:1, Montreal – Columbus 3:6, New York Islanders – Minnesota 3:4, Colorado – Buffalo 4:1

Hokejisti s najviac zblokovanými strelami v NHL Fotogaléria - 12 fotiek Všetky fotky