Slovákom sa nedarí. Tatar ani Jaroš nebodovali, Halák nebol v zostave

Hokejisti New Jersey v zostave s Tomášom Tatarom a Christiánom Jarošom prehrali v noci na pondelok v NHL s Los Angeles 2:3. Slovenské duo nebodovalo.

24.01.2022 06:52
Tatar hokej Foto: ,
Tomáš Tatar.

Tatar strávil na ľade 14:05 min. Jaroš absolvoval 11:30 min a na bránku Kings vyslal jednu strelu.

Devils nepomohli ani dva góly Jespera Bratta, o triumfe Los Angeles rozhodol v 52. minúte Carl Grundström.

Vancouver v bránke bez Jaroslava Haláka prehral so St. Louis 1:3. Hráči Pittsburghu zdolali v nedeľnom zápase Winnipeg 3:2 po samostatných nájazdoch.

Penguins prehrávali 0:2, ale v tretej tretine dokázali dvomi gólmi vyrovnať a v rozstrele rozhodol o ich výhre kapitán Sidney Crosby, ktorý bol jediný úspešný nájazdový exekútor.

výsledky NHL:
New Jersey – Los Angeles 2:3, Columbus – Ottawa 1:2, Seattle – Florida 5:3, Vancouver – St. Louis 1:3, Pittsburgh – Winnipeg 3:2 pp a sn

Viac na túto tému: #Tomáš Tatar #New Jersey Devils #Christián Jaroš