Studenič oslavuje víťazstvo. Tatar s Fehérvárym pauzujú pre koronu

Hokejisti New Jersey v zostave so slovenským útočníkom Mariánom Studeničom uspeli v zápase NHL na ľade Buffala 4:3.

30.12.2021 07:00
Marián Studenič Foto: ,
Marián Studenič to pred bránkou Buffala nemal jednoduché.

Studenič počas vyše 12 minút na ľade vyslal dve strely na bránku. Ďalší útočník Devils Tomáš Tatar je na koronavírusovom protokole rovnako ako obranca Washingtonu Martin Fehérváry.

Capitals zdolali Nashville 5:3 a po siedmich zápasoch uťali víťaznú šnúru Predators.

Vancouver zvíťazil v Anaheime 2:1 po predĺžení. Slovenský brankár Jaroslav Halák kryl na striedačke Canucks chrbát Američanovi Thatcherovi Demkovi, ktorý zneškodnil 22 z 23 striel domácich.

NHL – výsledky:
Buffalo – New Jersey 3:4, Florida – New York Rangers 4:3, Washington – Nashville 5:3, St. Louis – Edmonton 4:2, Seattle – Philadelphia 2:3 pp, Anaheim – Vancouver 1:2 pp.