Tatar nevystrelil, zbieral mínusky. Prvým postupujúcim je Vegas

Hokejisti Philadelphie Flyers zvíťazili v utorkovom štvrtom zápase štvrťfinále Východnej konferencie play off NHL nad Montrealom 2:0 a v sérii vedú 3:1.

18.08.2020 23:47 , aktualizované: 19.08.2020 07:22
Carey Price Foto: ,
Brankár Montrealu Carey Price inkasuje prvý gól v zápase proti Philadelphii.

Slovenský reprezentant Tomáš Tatar odohral za Canadiens 13:53 minúty bez strely na bránku a nazbieral dve „mínusky“.

O triumfe „letcov“ rozhodli góly Michaela Raffla a Phillipa Myersa, brankár Carter Hart neinkasoval v druhom zápase za sebou.

V hre v Toronte sa udržal Washington v zostave so slovenským útočníkom Richardom Pánikom, keď víťazstvom nad New Yorkom Islanders 3:2 znížil stav série na 1:3 zo svojho pohľadu.

V Západnej konferencii v Edmontone je krok od postupu Dallas, ktorý zdolal Calgary 2:1 a v sérii vedie 3:2. Za Stars absolvoval vyše 10 minút na ľade slovenský obranca Andrej Sekera.

Prvým postupujúcim sa stalo Vegas Golden Knights. V piatom zápase štvrťfinále Západnej konferencie v Edmontone zdolalo Chicago Blackhawks 4:3 a v sérii zvíťazilo 4:1.