NHL nadchli dva góly za 6 sekúnd. Slávna aréna však zažila aj rýchlejšie údery

Hokejisti New Yorku Rangers zažili v domácom zápase NHL s Torontom osemgólovú prestrelku so šťastným koncom, zvíťazili 5:3.

06.02.2020 07:30
NY Rangers, Toronto Foto: ,
Hokejisti New Yorku Rangers oslavujú gól na 3:1 v zápase proti Torontu.

Úvodný zásah v Madison Square Garden zaznamenal v 8. minúte John Tavares, o vyrovnávajúci gól sa zakrátko postaral Filip Chytil.

Moment, ktorý stojí za vyzdvihnutie, však prišiel na konci prvej tretiny. Rangers otočili stav a zvýšili na 3:1 v čase 17:18 a 17:24. Paráda Miku Zibanejada a Chrisa Kreidera však neznamenala prekonanie klubového rekordu. O ten sa postarali Martin St. Louis a Rick Nash v októbri 2014, ktorí San Jose strelili dva góly – opäť na domácom ľade – za štyri sekundy.

Pre zaujímavosť, rovnaký kúsok ako v stredu sa hráčom Rangers podaril v histórii klubu už siedmykrát. Pozrite si videá rýchlych gólov proti Torontu a rekordu spred piatich rokov.

Viac na túto tému: #New York Rangers #Toronto Maple Leafs