3 : 4
(1:0, 2:3, 0:0 - 0:1)
Nemecko
Naposledy zmenené pred 12 mesiacmi

Aj dnes prehrávame s Nemeckom 3:4, tentokrát po predĺžení. Vyhrávali sme 3:1, no v 40. minúte sme dvakrát inkasovali, zápas následne dospel do predĺženia, kde sme zle striedali a naše jediné vylúčenie v zápase Nemci hneď potrestali víťazným gólom.

61:12

Nemecko dalo gól!
Fischbuch zamiešal pukom na vrchole kruhu, prihral na os klziska na modrú MORITZOVI MÜLLEROVI, ktorý trafil ponad Latkóczyho pravý betón.

Začalo sa predĺženie.

Po troch tretinách remizujeme s Nemeckom 3:3. O malú chvíľu sa začne 5-minútové predĺženie troch proti trom.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

58:59

Fischbuch vystrelil po prihrávke Sturma spoza hráča, puk až na Latkóczyho neprešiel.

58:36

Po Sturmovej strele Latkóczy prerušil hru.

58:23

Jedlička sa nepredral cez troch hráčov, stráca puk.

57:19

Pozor na Nemcov, Latkóczy chytil bekhendovú koncovku nemeckého útočníka, ktorý hľadal medzierku medzi jeho betónmi.

56:46

Na druhej strane Regenda strieľal spoza Nowaka, puk bol tečovaný vedľa bránky.

56:21

Nowak nastreľoval puk na bránu trafil Regendu.

54:52

Baláž prihrával bekhendom Kudrnovi, ten ale nemal šancu puk spracovať.

53:15

Nemeckí hráči sú opäť pred Latkóczym, ten kryje strelu od modrej.

52:04

Nemci v gólovej šanci, Noebels prihrával pred bránu, Latkóczy sa ale hodil po puku, znemožnil Nemcom skórovať a pomohol aj Lantoši na bránkovej čiare!

51:38

Tamáši sa snažil tečovať Lantošiho strieľanú prihrávku, Lantoši trafil ľavý betón Strahlmeiera.

51:00

Nemci vyhrali buly v útočnom pásme, no Zimmermann trafil iba do Baláža.

50:43

Puk sa od zadného mantinelu odrazil do bránkoviska, Latkóczy si dal pozor.

49:43

Mudrák pálil, Sukeľ puk tečoval mimo Strahlmeierovej brá­ny.

48:27

Puk sa dostal k Balážovi, ten ale nemal rýchlosť a Nemci mu ho berú.

47:21

Posielame puk na zakázané uvoľnenie, vhodí sa pred Latkóczym.

45:33

Striedanie v tíme Slovensko:
z ihriska odchádza Tomek, prichádza Latkóczy.

44:18

Noebels dostal pas medzi dvoch našich hráčov a išiel sám na bránu, Tomeka nedokázal prekonať! Gernát v snahe upratať puk si takmer strelil vlastný gól!

43:25

Sukeľ mal rýchlosť, aj Tomeka po pravej ruke, napokon ale ani neprihral, ani nevystrelil.

42:54

Ivan zabudol puk za sebou, Ehl prihral pod seba Sturmovi, jeho strel tesne minula pravú tyčku.

41:29

Ďalšia naša akcia, Čacho si prebral puk do jazdy, potom prihrával pred bránu Holešinskému, ktorý z otočky nedosiahol na puk.

41:08

Beňova dobrá strela tesne nad ľadom, pred bránou bol pripravený Sukeľ. Strahlmeier prerušil hru.

40:14

Pánik sa uvoľnil a spoza brániaceho Bittnera trafil pravú žŕdku!

40:01

Začala sa tretia tretina.

Zápas sme mali výborne rozohraný, viedli sme 3:1 a boli sme lepším tímom. No v záverečnej minúte druhej tretine sme inkasovali dva góly, ten druhý sekundu pred klaksónom a stav je teda vyrovnaný 3:3.
Tretia tretina sa začne o 16:10.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:59

Spolu s klaksónom strieľajú Nemci vyrovnávajúci gól! Z ľavého kruhu trafil vzdialenejší horný roh Tomekovej brány MORITZ MÜLLER.
Asistencie: Alexander Ehl, Dominik Bittner

39:40

Po inkasovanom góle sme naďalej pod nemeckým tlakom.

39:12

Nemci vyťažili z minima maximum, prešli do protiútoku a prečíslenia, po prihrávke z pravej strany strieľa druhý gól v stretnutí DANIEL FISCHBUCH.
Asistencie: Nico Sturm, Dominik Bittner

39:04

Sukeľ prihral na os klziska Chromiakovi, ktorý mal dobrú pozíciu, no triafa Strahlmeiera.

38:15

Nowakova strela neprešla na nášho gólmana.

37:57

Nemecká prihrávka medzi kruhy našla iba naše hokejky. Sme jednoznačne lepší.

37:10

Tuomie páli do pripraveného Tomeka.

36:41

Rodila sa naša šanca pri zlej rozohrávke Nemecka, ale Strahlmeier futbalovo vybehol z brány a odohral puk.

35:51

Gernát sa zbavil Noebelsa, a nastreľoval puk pred bránu, kde bolo veľa hráčov, chýbal nám kúsok šťastia.

34:49

Beňo podporil útok, dostal sa za bránu a prihrával pred bránkovisko, tam však nebol nik z našich.

34:07

Zachytili sme puk v strednom pásme a dostali sa do prečíslenia, Baláž mal vľavo Lantošiho, no strieľal sám, Strahlmeier vyrazil pred seba.

32:58

Prečíslenie Nemcov, ale prihrávku Edera zrazil Kňažko.

32:29

Holešinský pekne našiel Gernáta, ktorý bol vpredu, no skĺzol mu puk z čepele.

31:38

Regenda si robil zálusk na hetrik, prihrával mu z ľavého krídla Sukeľ.

31:05

Dostali sme sa pod nemecký tlak, ale Wiederer nezakončil pri ľavej žŕdke.

30:22

Zásluhou Pánika sme získali útočné pásmo, strieľali sme z otočky od modrej, Pánik sa snažil tečovať puk pred Strahlmeierom.

29:38

Kňažko posunul puk Tamášimu, ten z prvej nahadzoval na bránu, mieril však kúsok nad brvno.

28:52

Bittner prihral Tuomiemu, ten prešiel s pukom cez pásmo a vystrelil, Tomek zasiahol pri pravej žŕdke.

27:26

Slovensko dalo gól!
PAVOL REGENDA strieľa svoj druhý gól v zápase. Nezištne mu prihral Sukeľ a Regenda mal čas zasunúť puk k ľavej tyčke, kam Strahlmeier nestihol dať svoj betón.
Asistencie: Matúš Sukeľ, Martin Chromiak

26:56

Lantošiho strelu po ľade Strahlmeier vyráža.

26:18

Fleischerova strela iba do bočnej siete Tomekovej brány.

25:35

Lunter na modrú Kňažkovi, ktorý si vylepšoval pozíciu na pravom kruhu, jeho pokus bol tečovaný vedľa brány.

24:37

Čacho sa tlačil pred nemeckú bránku, neprekonal ale Strahlmeiera.

23:18

Lantoši využil svoju rýchlosť s pukom a natlačil sa do zakončenia, Strahlmeier si pokryl bližšiu pravú tyčku.

22:34

Nemci korigujú na 1:2. Fleischer prihrával od pravého mantinelu medzi kruhy, kde zostal osamotený DANIEL FISCHBUCH, ktorý prudkou strelou prekonal Tomeka.
Asistencia: Tim Fleischer

22:02

Weber nastreľoval puk z úrovne bránkovej čiary, pred bránou bol Eder, ale netečoval puk za chrbát Tomeka.

20:27

Nádherná kombinácia v úvode druhej tretiny a ideme do dvojgólového vedenia! Dobre sme zapracovali v útočnom pásme, Lantoši našiel krížnou prihrávkou RICHARDA PÁNIKA a ten napol sieť za Strahlmeierom.
Asistencie: Róbert Lantoši, Martin Gernát

20:01

Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine vyhrávame nad Nemeckom 1:0. O jediný gól sa v 18. minúte postaral Regenda.
Druhá tretina sa začne o 15:25.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:49

Lantoši prihral Pánikovi, ten z ľavej strany netrafil bránu.

18:36

Výborná individuálna akcia Čacha, ktorý prešiel cez niekoľkých Nemcov a dostal sa do zakončenia. Strahlmeier však predviedol úspešný zákrok.

17:42

Kombinácia dvoch najnovších zámorských posíl, Chromiak prešiel s pukom pomedzi dvoch Nemcov a poslal puk pred bránu, kde sa z prvej presadil PAVOL REGENDA.
Asistencia: Martin Chromiak

17:19

Regenda si spracoval prihrávku vo vzduchu a potom pálil, minul nemeckú bránu.

16:54

Vylúčenie v tíme Nemecko:
Fohrler – 2 min., držanie.

16:32

Fleischer išiel dopredu, odzbrojil ho Ivan, no potom nepresne prihral.

15:13

Neusadili sme sa v útočnom pásme, Nemci odpaľujú puk cez všetky čiary.

14:22

Lantoši dával na modrú Gernátovi, jeho tečovaná strela skončila nad bránou.

13:45

Bokk – 2 min., podrazenie.

13:33

Gernátova strela z prvej Strahlmeierovi vypadla, nepodarilo sa nám dorážať.

12:38

Wiederer zakončoval z otočky, Bokk následne fauloval, hráme v šestici.

12:20

Mali sme aj my šancu na prečíslenie, Kudrna ale nespracoval prudký puk a Nemci idú dopredu.

11:13

Jedlička zachytil puk pri nemeckej rozohrávke, škoda, že sa potom pošmykol, aj tak ale zakončil do Strahlmeiera.

09:54

Gernát prenikol sám pred nemeckú bránu, zakončenie bekhendom mu už nevyšlo podľa predstáv.

08:55

Nemci síce rozohrávali s problémami, napokon si ale dokázali vytvoriť prečíslenie, Noebels hľadal Edera, k nemu sa puk nedostal, výborne ho bekčekoval Čacho.

08:15

Mudrákova strela po buly nebola tečovaná, puk má Strahlmeier.

08:10

Pretečovanie nebolo úspešné, hra sa sťahuje po icingu pred Strahlmeiera.

07:02

Výborná pozícia pre Jánošíka medzi kruhmi, náš obranca však tesne minul nemeckú bránu.

06:07

Tečovaný puk po Fleischerovej strele. Tomek bol v pohotovosti, zasiahol betónom.

05:14

Jedlička výborne napádal a získal puk pre Mudráka, ktorý však trafil nemeckého hráča pred sebou a vyhnal nás z útočného pásma.

04:37

Chromiak si nakorčuľoval do dobrej pozície, ale netrafil prudký puk.

04:16

J Müller vystrelil po buly, netrafil našu bránu.

03:45

Kňažko zle rozohral spoza brány na hokejku Wiederera, ktorý z tesnej blízkosti minul našu bránu.

03:15

Hra sa upokojila, no je rýchla a z jednej strany na druhú.

01:28

Chromiak sa dostal za bránu, odkiaľ hľadal medzi kruhmi Sukeľa. Ten sa k puku nedostal, a Nemci podnikli rýchly protiútok, ktorý zakončili strelou do žrde!

00:42

Lantoši sa natlačil do zakončenia, Strahlmeier si pokryl bližšiu žŕdku. Ešte Pánik sa snažil dorážať. Kňažko potom na modrej nenašiel spoluhráča. Svižný úvod z oboch strán.

00:19

Obrovská šanca Nemcov hneď po úvodných sekundách. Wiederer v prečíslení dva na jedna adresoval prihrávku Bokkovi, ktorý však minul našu bránku!

00:01

Úvodné zostavy:

Slovensko: Tomek (Latkóczy) – Gernát, Kňažko, Beňo, Ivan, Mudrák, Jánošík, Gajdoš – Lantoši, Tamáši, Pánik – Chromiak, Sukeľ, Regenda – Holešinský, Čacho, Jedlička – Faško-Rudáš, Baláž, Kudrna – Koch, Lunter

Nemecko: Strahlmeier (Ancicka) – Bittner, M. Müller, Nowak, J. Müller, Fohrler, Zimmermann, Weber, Mebus – Bokk, Wiederer, Noebels – Ehl, Sturm, Soramies – Kammerer, Eder, Tuomie – Fischbuch, Fleischer, Schmölz

Rozhodca: Stano, Štefík – Synek, D. Konc ml.

Prvý z dvojice prípravných zápasov proti Nemecku sme včera nezvládli a prehrali sme 3:4. Dne máme šancu to Nemcom oplatiť, hrá sa o 14:30 v Trenčíne.

28.4. Žilina: Slovensko – Nemecko 3:4 (1:1, 0:2, 2:1)

Góly a asistencie: 5. Kňažko (Tamáši, Kudrna), 45. Lantoši (t. s.), 59. Pánik (Lantoši, Gernát) – 17. Kahun, 30. Bokk (Kahun), 33. Fischbuch (Schmölz), 55. Kahun (Bokk)

Slovensko: Hlavaj (Škorvánek) – Kňažko, Gernát, Ivan, Beňo, Jánošík, Mudrák, Gajdoš – Cehlárik, Hrivík, Pánik – Lunter, Tamáši, Lantoši – Kudrna, Sukeľ, Chromiak – Jedlička, Čacho, Holešinský – Baláž
Tréner: Craig Ramsay

Nemecko: Franzreb (Strahlmeier) – Müller M., Bittner, Müller J., Nowak, Zimmermann, Fohrler, Mebus, Karrer – Noebels, Kahun, Bokk – Soramies, Sturm, Ehl – Tuomie, Wiederer, Kammerer – Schmölz, Eder, Fischbuch
Tréner: Harold Kreis

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 14:30.