Střely na bránu: 43 – 21 | Přesilová hra: 1/3 – 0/3 | Trestné minuty: 16 – 16

Kdo se postavil do brankoviště?
Charlie Lindgren (---) – 17 zákroků, 3 OG, úspěšnost 85,0 %, odchytal 57:57
John Gibson (ANA) – 41 zákroků, 2 OG, úspěšnost 95,3 %, odchytal 60:00

Česká a slovenská stopa
Martin Fehérváry (WSH) – 0+1, –1 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 20:39

Tři hvězdy utkání

1. John Gibson (ANA) 41 zákroků
  2. Cam Fowler (ANA) 0+2
  3. T. J. Oshie (WSH) 1+0

Konec zápasu.

59:48

Zakázané uvolnění vrací hru před branku Anaheimu.

59:40

Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje.

59:00

Poslední minuta hry,

59:00

T. J. Oshie zakončoval, jeho pokus kryje brankář, bude se vhazovat.

58:29

Anaheim právě vstřelil branku!
Hostující celek tento zápas vyhraje, do prázdné branky poslal kotouč přes celé kluziště DEREK GRANT. Asistence: Kevin Shattenkirk.

58:14

Domácí hrají v šesti.

57:40

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Něco přes dvě minuty zbývá do konce třetiny.

56:52

Domácí v plném počtu.

55:50

Hosté hrají přesilovku, ale nemohou se dostat do útočného pásma.

55:16

Domácí obrana byla pozorná a při vlastním oslabení dokázala zblokovat dvě velké šance Ducks.

54:52

Vyloučení v týmu Washington Capitals:
T. J. Oshie – 2 min., sekání.

54:36

Domácí hokejisté jsou aktivnější, tlačí se do zakončení, ale nedaří se jim. T. J. Oshie minul branku z mezikruží.

52:47

Domácí celek rozehrává od své branky, rychle se dostal do útočného pásma, ale Erik Gustafsson neuspěl.

52:21

40:18, tak vypadá statistika střel na branku, jednoznačnou převahu mají domácí hokejisté. Ti však zatím prohrávají.

51:47

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Domácí měli další velkou šanci, ale neuspěli.

51:42

Komerční přestávka.

51:24

Domácí celek se pokouší vypracovat si velké šance, ale obrana hraje zatím zodpovědně.

50:42

Po zásahu vysokou hokejkou se bude vhazovat ve středním pásmu.

50:22

Domácí celek vyhrál buly v útočném pásmu, ale obrana si dokázala poradit.

50:01

49:40

Odražený kotouč mířil do mést, kde byl Ovečkin, ale prosadit se nedokázal.

48:43

Pasivněji hrající hostující celek vede o jednu branku a nyní jsou na tahu domácí, aby našli odpověď.

45:11

Mnoho šancí k vidění není, sledujeme spíše klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do pásma.

44:14

Conor Sheary pálil, jeho projektil kryje brankář.

43:44

Dylan Strome pálil a jeho rána byla zblokovaná do ochranné sítě nad bankou.

43:00

Nyní se pokouší něco vymyslet domácí celek v útočném pásmu, ale na výraznější šanci Capitals čekají.

42:15

Hostující celek se po rychlém přenesení hry do střelecké pozice, technicky dobře provedenou střelou překonal domácího brankáře aktivní JAKOB SILFVERBERG. Asistence: Maxime Comtois a Colton White.

41:49

Hosté v plném počtu.

41:20

Alexandr Ovečkin měl dobrou střeleckou pozici, ale minul branku z kruhu.

41:03

Zápas pokračuje třetí třetinou, zatím na nějakou šanci čekáme.

39:14

Zajímavou šanci měli hosté, ale rána končí vedle branky.

39:00

Probíhá poslední minuta hry ve třetině.

38:39

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

36:18

Maxime Comtois měl před sebou odkrytou část branky, ale prosadit se nedokázal. Puk netrefil.

36:00

Mnoho šancí si zatím hostující celek v přesilovce nevypracoval.

35:21

Přesilovku hraje hostující celek, ale musí rozehrávat od své branky, sledujeme dobrou defenzivní hru domácích.

34:41

Dylan McIlrath – 5 min., bitka + 2 min., hrubost, odpyká Alexandr Ovečkin.

Sam Carrick – 5 min., bitka.

34:06

Domácí se usadili v útočném pásmu, dvě rány od modré čáry končí vedle branky.

33:00

Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Střelecky jsou aktivnější domácí, kteří vedou 21:12.

32:17

John Gibson musel na druhé straně zasahovat, proti střele soupeře nastavil rameno.

32:00

Hostující celek se usadil v útočném pásmu, rána od modré čáry nebyla přesná.

31:27

Charlie Lindgren si dokázal poradit s dobrou střelou soupeře.

30:57

Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit, stav zápasu je aktuálně vyrovnaný.

30:01

Tom Wilson – 5 min., bitka.

Simon Benoit – 5 min., bitka.

29:51

Po nepřehledné situaci před brankou je vyrovnáno, kotouč se štěstím dostal do branky TROY TERRY. Asistence: Dmitrij Kulikov a Cam Fowler.

29:07

Washington právě vstřelil branku!
Domácí celek se po krásné individuální akci dostává do vedení, střelou do horní části branky se prosazuje obranou neobsazený NICK JENSEN. Asistence: Nic Dowd a Martin Fehérváry.

28:41

Hostující celek se pokoušel o další rychlou akci, ale jeho akci chyběla přesnější koncovka.

27:09

Z ničeho nic je vyrovnáno, po rychlé akci a přihrávce středem se do brejku dosta ISAC LUNDESTRÖM. Počkal si na první pohyb brankáře, a pak šikovně zakončoval. Asistence: Cam Fowler.

26:40

Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, více ze hry mají hostující hokejisté, kteří se nyní usadili v útočném pásmu.

25:50

25:50

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

25:38

Mason McTavish se po individuální akci dostal do zakončení, ale jeho rána byla zblokovaná.

25:19

Nicolas Aube-Kubel se sice dostal k dorážce střely spoluhráče, ale kotouč končí vedle branky.

25:02

Lars Eller sice postupoval do útočného pásma, ale nedokázal přesněji vypálit.

24:20

15:6, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Více ze hry mají domácí hokejisté.

23:34

Isac Lundeström to zkoušel individuálně, ale do dobré střelecké pozice se propracovat nedokázal.

23:16

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do výraznější střelecké pozice.

21:57

John Gibson se vyznamenal proti obrovské šanci, kterou měl z bezprostřední blízkosti Alexandr Ovečkin.

21:18

Domácí hokejisté se nyní dostali do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet, ale zatím narážejí na dobře hrající obranu soupeře.

21:02

Nyní už sledujeme hru pět na pět, vyloučený hráč se vrátil do hry.

20:01

Začala druhá třetina.

Po první třetině vede zaslouženě domácí celek o jednu branku, dokázal se prosadit šikovnou tečí ve dvanácté minutě T. J. Oshie.

20:00

První třetina skončila.

19:42

Trevor Zegras minul branku, Charlie Lindgren zasahovat nemusel.

19:30

Washington vyhazuje přes všechny čáry.

19:08

Domácí celek vybojoval vhazování v útočném pásmu při vlastním oslabení.

18:55

Nicolas Aube-Kubel – 2 min., hákování.

18:30

Lars Eller pálil a jeho projektil byl zblokovaný do ochranné sítě nad brankou. Bude se vhazovat.

18:12

Ducks rozehrávají od své branky a čekají na dostřídání.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině, více ze hry mají domácí hokejisté.

17:22

John Gibson kryje kotouč, Tom Wilson neuspěl. Komerční přestávka.

17:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetině.

16:47

Trevor Zegras hledal dobrou přihrávkou spoluhráče v útočném pásmu, ale neposlal puk přesně.

16:29

Hostující celek měl možnost situace dva na jednoho, ale nedokázal se prosadit.

14:26

Tom Wilson se po pěkné rychlé akci dostal do zakončení, ale jeho rána končí vedle branky. Nechybělo moc jeho pokusu.

13:46

Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení.

12:48

Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude ve středním pásmu ve středu.

11:41

Devátá domácí střela už končí v brance, Capitals se dostávají do vedení. Přesilovku proměnil šikovnou tečí střely od modré čáry dobře stojící před brankou T. J. OSHIE. Asistence: Erik Gustafsson a Nicklas Bäckström.

11:17

Další přesilovku mají k dispozici domácí hokejisté. Rychle se usadili v útočném pásmu, kde kombinují.

11:06

Ryan Strome – 2 min., sekání.

10:07

09:46

Špatná domácí rozehrávka znamená zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Capitals.

09:07

Erik Gustafsson rozehrává od své branky, domácí se rychle dostali do útočného pásma. Zakončení se však nepovedlo.

08:51

Sledujeme rychlý hokej, T. J. Oshie se dostal do zakončení. Jeho rána končí nad brankou.

07:57

Po krátké přestávce se bude vhazovat před brankou domácích. Následně se do šance dostali hosté, ale Troy Terry nedokázal přesněji vypálit.

07:57

07:15

Hostující celek se nyní usadil v útočném pásmu, ale vypálit na branku nedokázal.

07:00

Sledujeme klidný hokej, na nějakou výraznější šanci zatím marně čekáme.

05:50

Derek Grant pálil a Charlie Lindgren kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

05:13

Maxime Comtois se dostal do zakončení a poprvé v zápase musel zasahovat také domácí brankář.

05:00

3:0, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase.

04:33

Hosté se také nyní dočkali zajímavé útočné akce, ale vypálit na branku nedokázali.

04:12

Nicolas Aube-Kubel pálil už při hře pět na pět, jeho projektil končí výrazně vedle branky.

03:45

Alexandr Ovečkin ránou z první minul branku, vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme už hru pět na pět.

03:28

Marně se domácí celek pokouší o to, aby se usadil před brankou soupeře.

02:22

Ducks znovu vyhazují přes všechny čáry. Domácí musí bojovat o útočné pásmo.

02:18

John Gibson musel zasahovat poté, co pálil Alexandr Ovečkin. Bude se vhazovat v útočném pásmu domácích.

02:00

Domácí celek hraje přesilovku a nyní rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu zápasu.

01:45

Max Jones – 2 min., podrážení.

00:10

Utkání začalo, sledujeme klidný úvod zápasu.

00:01

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Washington Capitals: C. Lindgren (Kuemper) – E. Gustafsson, T. van Riemsdyk, Fehérváry, Jensen, Irwin, McIlrath – Ovečkin, Kuzněcov, Wilson – Sheary, Bäckström, M. Johansson – Milano, D. Strome, Oshie – Eller, C. Brown, Aube-Kubel.

Anaheim Ducks: Gibson (Dostál) – Fowler, Kulikov, Beaulieu, Colt. White, Benoit, Shattenkirk – Zegras, R. Strome, Terry – Max Jones, McTavish, Silfverberg – Vatrano, Lundeström, Leason – Comtois, Grant, Carrick.

Washington je v tabulce Východní konference na jedenácté pozici, odehrál 59 zápasů se ziskem 62 bodů. V poslední době se týmu však nedaří, z posledních pěti zápasů prohrál všechny a nezískal ani bod.

Anaheim Ducks je v tabulce Západní konference je nejhorším týmem, v tabulce má po 58 zápasech 41 bodů a na předposlední Chicago ztrácí čtyři body. Z posledních pěti zápasů Ducks prohráli všechny. zápasy, jediný bod z posledních pěti zápasů byl za prohru v prodloužení s Floridou.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Washington Capitals a Anaheim Ducks.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.