Krivošíkov pokus z obranného pásma minul bránku a vhadzuje sa pred Kašíkom.

Shcherbakovu strelu Kašík chytá a hra je prerušená.

Slovan hrá bez brankára.

58:01

Dlhšie sa hrá bez prerušenia, čo vyhovuje domácim hráčom.

56:33

Slovan opäť s pukom za vlastnou bránkou a obe mužstvá striedajú počas hry. Nitra sa doposiaľ dobre bráni a hostia sa nedostávajú do zakončenia.

55:02

Päť minút pred koncom tretej tretiny je Slovan s pukom v útočnom pásme.

54:35

Vhadzuje sa pred domácim brankárom.

54:25

Hostia s pukom za vlastnou bránkou a obe mužstvá striedajú počas hry.

53:06

Po reklamnej prestávke sa bude vhadzovať pred Kašíkom.

52:40

Hostia v plnom počte.

51:36

V oslabení sa dostali hostia do prečíslenia, Kytnárovu strelu zastavil Kašík.

51:11

Nitra s pukom pri vlastnej bránke.

50:34

Nitra si zahrá presilovku pri vylúčení Beňa.

49:48

Balážovu strelu z ľavej strany zastavil Hlavaj a hra je prerušená.

48:47

Greenova strela od modrej skončila na brvne hosťujúcej bránky.

46:36

Vhadzuje sa v strednom pásme.

46:15

45:41

Suboj pri striedačke hostí medzi Bajtekom a Kytnárom posúdili rozhodcovia ako nedovolený pre oboch hráčov obaja odišli na trestnú lavicu.

44:32

Nitra si zahrá presilovku pri vylúčení Maiera za držanie.

43:12

Slovan Bratislava dal gól!
Slovan v úvode tretej tretiny znižuje po tom, čo MICHAL BEŇO dorazil strelu jedného z obrancov hostí, ktorú Kašík vyrazil iba pred seba. Asistencia: Lukáš Lipiansky.

41:50

Dnešné stretnutie sleduje 3406 divákov.

40:53

Ofsajd Slovan.

40:11

Pomer striel po dvoch tretinách je 23:26.

40:01

Začala sa tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:28

Elmer sa individuálne presadil voči obrancovi hostí a nebezpečne vystrelil.

37:55

Dlhšie sa hrá bez prerušenia, v posledných sekundách zaujala rozohrávka Kašíka ďaleko od svojej bránky a zakončenie Kniesa.

35:25

Kašík na dvakrát chytá pokus jedného z hráčov hostí od modrej, Pecararo sa už k dorážke nedostal.

34:49

Baláž s pukom obkrúžil bránku, vystrelil pod brvnom. Hlavaj si priestor pod hornou tyčkou postrážil a bez problémov puk chytá a hra je prerušená.

33:41

Greenovu strelu od modrej Hlavaj bez problémov vyráža do rohu klziska.

32:16

Slovan túto presilovku už dokázal využiť, po vyhratom buly strieľal z pravého kruhu LIAM PECARARO a prvýkrát v stretnutí prekonal domáceho brankára. Asistencia: Mathew Mackenzie.

32:08

Ďalšia presilovka na strane hostí, tentokrát pri vylúčení Bodáka za podrazenie.

30:33

Domáci v plnom počte.

30:29

Nitra odpaluje puk k Hlavajovi a ubráni sa ďalšiemu oslabeniu.

29:33

Puk pri Hlavajovi a obe mužstvá striedajú počas hry.

28:31

Vitaloš podrazil Harrisa a Slovan si opäť zahrá presilovku.

28:18

Puk v hľadisku a vhadzuje sa pred Hlavajom.

28:01

Fominykhovu strelu vyrazil domáci brankár na ochrannú sieť a hra je prerušená.

27:14

Strela Pecarara z medzikružia, zákrok Kašíka lapačkou a hra je prerušená.

26:50

Gill dokonca v oslabení o dvoch hráčov zaútočil a získal cenné sekundy.

26:21

Presilovku o dvoch hráčov si zahrá aj Slovan. Na trestnú lavicu si sadol Gajdoš za krošček.

25:25

Slovan si zahrá presilovku pri vylúčení Vitaloša.

25:04

24:40

Hrá sa dlhšie zo strany na stranu, na pozore sa musel mať najmä Hlavaj po zakončeniach Buncisa. Stav sa však nemenil a vhadzuje sa v strednom pásme.

23:10

21:33

Pomer striel po prvej tretine bol 13:11.

19:59

Za mohutného potlesku z tribún končí prvá tretina trojgólovým náskokom Corgoňov.

18:50

Pecararovu strieľanú prihrávku na Harrisa skryl Kašík na dvakrát do svojej moci a hra je prerušená.

17:36

16:33

Slovan pokračuje vo veľkom nápore, Kašík hral dokonca chvíľu bez hokejky ale hostia to nedokázali využiť a pri puku Nitra.

15:29

Strelu Shcherbaka vyrazil Kašík na ochrannú sieť a hra je prerušená. Nasleduje reklamná prestávka, ktorá padne vhod Nitre, ktorá sa bránila predchádzajúce minúty veľkému tlaku hostí.

14:42

Slovan pridal v aktivite,čoho výsledkom boli zakončenia Pecarara a Harrisa. Kašík je zatiaľ oporou svojho mužstva.

13:34

Veľká šanca Slovana, Fominykh sa rútil s Takáčom na domáceho brankára. Kašík si poradil so strelou prvého menovanáho aj následnou dorážkou Takáča a podržal svoje mužstvo.

11:42

Nitra s pukom v útočnom pásme pokračuje v nápore.

10:26

Oddychový čas pro tím HC SLOVAN Bratislava.

10:26

Nitra dala gól!
Slovan zaváhal v obrannej tretine, puk sa dostal k Sýkorovi v rohu klziska, ten uvidel pred Hlavajom osamoteného SAHIRA GILLA, ktorý následne bez problémov prekonal brankára hostí. Asistencie: Branislav Mezei, Adam Sýkora.

09:48

Ofsajd Nitra.

08:39

Nitra zvládla oslabenie, po naskočení z trestnej lavice sa cez dvoch hráčov hostí pretlačil po ľavej strane s pukom až za bránku Knies, ktorý prihral na os klziska na FILIPSA BUNCISA, ktorý strelou z prvej prekonal Hlavaja. Asistencia: Filip Knies.

08:20

07:40

Slovan v presilovkovom nápore avšak bez ohrozenia Kašíka.

06:47

Slovan prišiel o útočné pásmo, následne si nerozumeli hráči hostí pri rozohrávke a píska sa zakázané uvoľnenie Slovana.

06:17

Nitra hrala v šestici a Slovan si zahrá presilovku.

06:03

Lackovu strelu si do odkrytej bránky takmer vrazil jeden z obrancov hostí.

05:42

Buncis strieľa z predbránkového priestoru tesne vedľa.

05:26

04:18

JOZEF BALÁŽ po prihrávke od Krivošíka cez bránkovisko na pravú stranu prekonáva strelou švihom brankára hostí a Nitra sa ujíma vedenia a pokračuje v presilovke o jedného hráča. Asistencia: Filip Krivošík.

03:54

Puk v strednom pásme a hostia striedajú počas hry.

03:21

Maier posunul hokejku ležiacu na ľade, čo je proti pravidlám a Nitra si zahrá presilovku o dvoch hráčov.

02:23

Prvú presilovku v stretnutí si zahrá Nitra pri vylúčení ex-Nitrana Dukea za podrazenie.

01:30

Shcherbak strieľa z pravej strany, domáci brankár puk chytá a hra je opäť prerušená.

00:55

Po Torokovej strele si pripisuje zákrok aj Kašík a hru prerušuje.

00:33

Úvodný útok na domácej strane, strela Mezeia od modrej neprešla cez hradbu tiel.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.

Po hymne je všetko pripravené na úvodné buly.

V Nitre dnes bude istotne búrlivá atmosféra, už počas rozcvičky boli na tribúnach prekrikovačky oboch fanklubov.

Úvodné zostavy:

HK Nitra: Kašík (Beržinec) – Mezei, Green, Gajdoš, Bodák, Stacha, Vitáloš, Shishkov – Bajtek, Baláž, Krivošík – Sýkora, Gill, Elmer – Tvrdoň, Buncis, Čederle – Knies, Solenský, Lacka
Tréner: Antonín Stavjaňa

HC SLOVAN Bratislava: Hlavaj (Beke) – Golian, Mackenzie, Maier, Kallen, Sersen, Gachulinec, Beňo, Šotek – Shcherbak, Harris, Pecararo – Takáč, Duke, Fominykh – Zigo, Kytnár, Torok – Preisinger, Lipiansky, Kukumberg
Tréner: Ján Pardavý

Rozhodca: Stano, Krajčík – Hajnik, Tvrdoň.

V nedeľu sa v zápase 39. kola hokejovej Tipos Extraligy predstaví pod Zoborom proti HK Nitra aktuálny majster HC Slovan Bratislava.
V stretnutí sú favoritom hostia, ktorý v piatkovom zápase vyhrali na svojom ľade 5:4 po samostatných nájazdoch nad Spišskou Novou Vsou. Rozhodujúci nájazd premenil v druhej sérii Milan Kytnár. Slovan je so ziskom 87 bodov na prvom mieste v tabuľke.
Nitra má bodov 54 a je na desiatej priečke. V piatok Corgoni získali dôležité tri body do tabuľky na ľade Michaloviec, kde vyhrali 4:2. Strelecky sa dvakrát presadili Baláž a Solenský.
Kto bude v nedeľnom stretnutí úspešnejší sa dozviete aj z nášho prenosu.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:15.