5 : 4
(1:1, 1:2, 2:1 - 0:0)
HK GROTTO Spišská Nová Ves
Naposledy zmenené pred rokom

Už to vyzeralo, že Spišiaci budú brať všetky tri body, no v priebehu 57. minúty Slovan potrestal vylúčenie dvoch jej hráčov a vyrovnal na 4:4. Rozhodnúť o víťazovi museli napokon až samostatné nájazdy, v ktorých bol úspešnejší Slovan a zdolal S. N. Ves 5:4. Rozhodujúci samostatný nájazd premenil Milan Kytnár.

0:0

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC SLOVAN Bratislava.
Autorom víťazného gólu je KYTNÁR.

0:0

Samostatné nájazdy začínajú.

Ani predĺženie nerozhodlo o víťazovi dnešného stretnutia, rozlúsknu to až samostatné nájazdy.

65:00

Predĺženie sa skončilo.

60:01

Začalo sa predĺženie.

Po skončení riadneho hracieho času je skóre medzi Slovanom a Spišskou Novou Vsou nerozhodné 4:4, pokračovať budeme predĺžením.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:49

Ešte strela La Porteho spomedzi kruhov.

59:09

Harris aj Pecararom sa snažia prekonať Melicherčíka a rozhodnúť v riadnom hracom čase. Hostia sa ubránili.

57:32

Slovan ako pokropený živou vodou, Harris aj Fominykh ohrozili bránu.

56:28

Slovan Bratislava dal gól!
Slovan dokonale trestá dvojnásobné vylúčenie S. N. Vsi a strieľa aj druhý gól. DANIIL FOMINYKH vyrovnáva na 4:4!
Asistencia: Tomáš Zigo

56:08

Ešte to bude zaujímavé. V presilovke 5 na 3 Slovan strieľa kontaktný gól. Po prihrávke Shcherbaka sa presadil dnes veľmi strelecky aktívny MATTHEW MACKENZIE.
Asistencia: Nikita Shcherbak

55:29

Vylúčenie v tíme HK GROTTO Spišská Nová Ves:
Belluš – 2 min., hrubosť,
Bortňák – 2 min., podrazenie.

53:53

Po dlhšom čase je Hlavaj v permanencii, pozorný musel byť pri strelách Nellisa, Grocha a Valacha.

52:18

Dnes na strane domácich strieľajú najmä obrancovia, ale ani Kallenova strela úspešná nebola.

50:44

Opäť MacKenzie strieľal z osi klziska, skóre sa nemení.

50:11

Vartovník – 2 min., faul kolenom.

48:07

Hra sa kúskuje, Slovan sa nevie dostať do súvislejšieho tla­ku.

46:11

Shcherbak i Kytnár strieľali z kruhu, Melicherčík pozorný.

42:53

Slovan zdá sa, zvyšuje obrátky, nič iné mu ani neostáva, ak chce dnes uspieť. Strieľali MacKenzie i Kallen.

41:01

Fominykh sa snažil o okamžitú odpoveď, ale taký úspešný ako Majdan nebol.

40:44

Spišská Nová Ves dala gól!
Slovan inkasuje hneď v úvodnej minúte tretej tretiny. Úspešným strelcom je JURAJ MAJDAN, ktorého strela spomedzi kruhov skončila v bránke.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Po dvoch tretinách vyhráva S. N. Ves nad Slovanom Bratislava 3:2. Až dva góly druhej tretiny padli v jej záverečnej minúte.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:49

Lenže padá ešte jeden gól, hostia využívajú presilovku a znova ide na konto druhého útoku. Zblízka z osi klziska prestrelil Hlavaja HAYDEN VERBEEK. Asistencie: Kale Kerbashian, Ouellet Beaudry

39:34

Tak toto môže byť veľká vzpruha pre Slovan, ktorý strieľal gól vo vlastnom oslabení a ešte k tomu gól do šatne. Po prihrávke Maiera sa presadil SAMUEL TAKÁČ.
Asistencia: Patrik Maier

39:10

Záver tretiny sa naťahuje, hra sa kúskuje.

39:04

Vylúčenie v tíme HC SLOVAN Bratislava:
Kytnár – 2 min., držanie.

36:32

Po strele Gachulinca Melicherčík prerušil hru.

35:34

MacKenzie to vzal na seba, vystrelil zápästím z vrcholu kruhu, ale toto nie sú nebezpečné strely pre Melicherčíka.

34:29

Belasí sa momentálne nedostávajú do čistých šancí.

33:52

Slovanisti sa trochu zobudili, strieľali dvaja obrancovia Kallen a Beňo, ale S. N. Ves drží tesný náskok.

30:45

V polovici zápasu už Spišiaci vedú, zúročili presilovkový tlak. Spomedzi kruhov presne trafil HAYDEN VERBEEK.
Asistencie: Kale Kerbashian, Juraj Majdan

30:12

Ani Bellušova strela spomedzi kruhov si nenašla cestu do siete.

29:11

Nellis v dobrých streleckých pozíciach, no neprestrelil Hlavaja.

27:45

Pecararo – 2 min., napadnutie.

26:10

Beaudry – 2 min., zdržiavanie hry

25:54

Fominykh strieľal zvnútra kruhu, skóre sa nemení.

25:18

Valach – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

25:18

Pasáž bez výraznejších šancí, hralo sa prevažne v strednom pásme.

21:35

Spišiaci boli pri presilovke aktívni, strieľali Beaudry, Rapáč a Majdan, Slovan sa ubránil.

20:09

Harris – 2 min., vrazenie na mantinel.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Na gól Harrisa zo 4. minúty odpovedal v 13. minúte La Porte. Slovan remizuje po prvej tretine so Spišskou Novou Vsou 1:1.
Druhá tretina sa začne približne o 18:55.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

18:35

Bortňák pálil ešte zo stredného pásma.

17:17

Spišiaci sa snažia využiť presilovku a otočiť tak skóre stretnutia, strelu Giľáka spomedzi kruhov Hlavaj zastavil.

16:12

Beňo – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

15:37

Beňo strieľal z vrcholu ľavého kruhu, Melicherčík pozorný.

15:19

Slovan bez problémov ubránil oslabenie. Už v hre 5 na 5 nahadzoval puk na bránu Valach.

13:16

Hlavaj – 2 min., zdržiavanie hry

12:55

Hostia využívajú presilovú hru a vyrovnávajú. Z vrcholu pravého kruhu po prihrávke Majdana prestrelil Hlavaja strelou zápästím NOLAN LA PORTE. Asistencie Majdan, Giľák.

11:22

HL – príliš veľa hráčov na ľade.

10:52

Taktovku hry preberajú belasí, nepríjemnými strelami pre gólmana sa prezentovali Kytnár i Duke.

09:23

Pecararo sa snažil prekonať Melicherčíka zblízka z osi klziska, hostia sa ubránili.

08:56

Majdan – 2 min., držanie hokejky.

08:01

Hostia pokračujú v hernej prevahe, Myklukha ani Ališauskas však Havaja neprekonali.

03:18

Hostia síce začali aktívne, no Slovan zo svojej prvej strely otvára skóre. Po prihrávke Pecarara zvnútra kruhu prestrelil Melicherčíka BRANT HARRIS.
Asistencie: Liam Pecararo, Nikita Shcherbak

02:13

Hostia sú od úvodu veľmi aktívni, snažia sa hrať jednoducho a z každej pozície strieľať, ako to urobili Kerbashian, Ulander, či dvakrát Valach.

00:01

Na Slovan Bratislava čaká v 38. kole Tipos Extraligy súper z východného Slovenska – Spišská Nová Ves. Úvodné buly je na programe o 18:00.

Slovan síce v minulom kole podľahol Michalovciam 2:3, no stále sa drží na čele tabuľky. Na konte má 85 bodov a jednobodový náskok pred druhým Zvolenom. Belasí predtým zaznamenali štyri výhry v rade.

Spišiakom patrí štvrtá priečka so ziskom 69 bodov. Na tretie Košice strácajú tri body, no odohrali o duel viac. Pred piatou B. Bystricou majú dvojbodový náskok. S. N. Ves v minulom kole prehrala v L. Mikuláši 1:4, celkovo z posledných piatich zápasov vyhrala iba jeden.

Tímy odohrali proti sebe v tejto sezóne tri duely, S. N. Ves najprv vyhrala nad Slovanom 2:1 po predĺžení, potom ho zdolala 4:1, no a naposledy sa zase z výhry tešil Slovan, keď zvíťazil 4:3.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.