Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 LOH 2024 Výsledky výsledky
Tipos Extraliga (SR)

15.02.2023 o 18:00

HK DUKLA Trenčín
3 : 2
(0:1, 2:1, 1:0)
HC MIKRON Nové Zámky
Naposledy zmenené pred rokom
obnoviť
Filter

Máme za sebou výborný hokej. Nové Zámky viedli rozdielom dvoch gólov, ale na výhru to nestačilo. Víťazstvo Dukly zabezpečil Peter Sojčík. Ešte pri hre bez brankára skóroval obranca Pietroniro cez celé klzisko, ale už to bolo po siréne. Všetko si to overili hlavní rozhodcovia. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia.

Koniec zápasu.

59:28

Nové Zámky hrajú power-play!

59:09

Pavel Kantor ešte dáva nádej Novým Zámkom! Sojčík skvelo nahral Valachovi, ale ten poistku nepridal!

58:41

Nové Zámky oddychový čas!

58:00

Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny.

57:34

Rob Flick pristavoval puk na hranici modrej čiary, no našiel len Leeho. Ten tlačí svoje mužstvo do útočného pásma. Dukla to teraz nemá jednoduché.

56:53

Zakázané uvoľnenie hosťujúcich hokejistov. Takéto prerušovanie hry im veľmi nehrá do kariet.

56:47

Čacho natiahol na seba Tomáša Mikúša, ktorý musel ísť do bránenia, nakoľko bol posledným hráčom. Možno to jemne zaváňalo faulom, no pomer síl sa nebude meniť.

55:46

Loggins to nabíjal Tomášovi Klempovi na úroveň kruhov. Jeden z Trenčanov k nemu spoľahlivo pristúpil a hokejkou znemožnil strelu.

53:57

Viliam Čacho získal prihrávku súpera pred jeho kruhmi. Hneď ho brali dvaja Zámčania, ale šikovne si to prehodil z bekhendu na forhend a iba tesne, že to netrafil do bránky nekrytý Petráš.

Reklamná prestávka.

52:59

Prerušená hra. Nové Zámky v ofsajde.

51:58

Nemčík mal väčšie komplikácie, keď rozhodca ukázal, že treba hrať ďalej. Juraj Mikúš ho zdolal pri mantineli a ešte sa rýchlo presunul pred LaCouveeho, ale puk k nemu nedošiel.

50:00

Pred záverečnou desaťminútovkou Trenčín vyhráva 3:2. Štadión Pavla Demitru je vo výbornej nálade a fanúšikovia chcú vidieť ešte nejaké góly.

Dnešný zápas sleduje 3457 divákov!

49:23

Tomáš Mikúš srdnato pracoval v priestoroch trenčianskej brány. Podarilo sa mu získať puk, ale jeho následné odovzdávanie na modrú čiaru nedopadlo dobre.

48:46

Čiarový rozhodca zodvihol ruku a dal signál Trenčanom, že nemôžu hrať.

47:07

Trenčín dal gól! Juraj Mikúš slabo bránil PETRA SOJČÍKA, ktorému stačila sekunda na úspešný strelecký pokus k ľavej tyčke novozámockého brankára. Dukla teda prvý raz vedie v stretnutí. Asistencia: Marek Valach.

Reklamná prestávka.

46:34

Marek Valach autorom streleckého pokusu, s ktorým neprišiel do kontaktu gólman Kantor. Jeden z jeho spoluhráčov vytesnil puk na ochrannú sieť. Prerušená hra.

45:31

Tourigny sa presúval dovnútra útočnej tretiny pomocou šikovných kľučiek, no pri poslednej ho prečítal Lee a obrátil hru smerom na Bezúcha. Bývalého Trenčana mali domáci pod kontrolou.

44:46

Adam Lapšanský výborne pretečoval ťažký puk na zadný mantinel, preto sa nebude pískať zakázané uvoľnenie.

44:07

Trenčania si spravili poriadok v zadných radoch, kde to pár sekúnd vyzeralo všelijako.

43:04

Zaujímavá príležitosť sa naskytla Hudecovi. Od ľavej žŕdky dostal ideálnu nahrávku a dostal sa aj do dobrej pozície na strelu. Kantor si s ním poradil.

42:29

Juraj Bezúch v hlavnej úlohe. Našiel ho kapitán Tomáš Mikúš, ale Duklu stále drží svojimi zákrokmi kanadský brankár.

40:59

Hoci išiel na domácu bránu pokus z ťažkého uhla, LaCouvee musel byť prítomný a upratať puk hokejkou preč.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Tretia tretina sa začne o 19:47.

Nové Zámky neudržali vedenie 2:0. Duklu vrátili späť Obdržálek s Petrášom. Je to však kvalitný hokej a veríme, že aj tretia tretina bude nositeľom zaujímavého divadla.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:00

Prebieha posledná minúta druhej tretiny.

38:00

Hľadisko skanduje Pavol Demitra! 38. minúta je tu a táto tradícia je naďalej zachovaná!

37:19

Novozámčania v náznaku pohrozenia. Protismerný bekhend nasadil na LaCouveeho Troy Loggins. Chýbal mu kus šťastia, aby to zapadlo do siete.

36:46

Netradične prišiel robiť poriadky k svojmu brankárovi Roman Faith. Trúfol si na Obdržálka a jeho konaním opustila bránka svoje postavenie. Rozhodcovia ju ukotvia naspäť a zvyšok druhej tretiny môže pokračovať.

36:29

Ďalší parádny výlet nám doprial Miguel Tourigny! Jeho rýchlosť je jednoducho očarujúca! Neskutočne zrýchlil, ušiel hosťom, ale znova ho zradila presnosť!

35:51

Šimon Petráš vyslal nebezpečný pokus švihom. Kantor nepustil domácich do prvého vedenia v zápase.

Reklamná prestávka.

35:38

Slepá prihrávka hostí pred bránu. Naťahoval sa za pukom ešte Tomáš Mikúš, ale jednoducho sa to nedalo chytiť a ohroziť LaCouveeho.

34:20

Šanca Trenčína! Ale posunutá bránka Kantora!

33:49

Veľké množstvo síl nechali na ľade Novozámčania v posledných sekundách zápasu. Už toho bolo na nich naozaj veľa. Aspoň teraz si môžu vydýchnuť.

33:03

Dukla si vytvorila veľký tlak v pásme. Nové Zámky dezorientované. Diváci povzbudzujú svojich a je to teda veľký kolotoč.

32:18

Solídny teč, ktorý sa týkal Thelina.

31:03

Tourignyho naštartoval na modrej čiare Tomáš Starosta. Kanaďan preletel po pravej strane a obdobne hádzal puk pred bránku ako pri góle Petráša. V tomto prípade tam figuroval Čacho, ale Kantor nezasahoval.

30:00

V Trenčíne hráme nerozhodne 2:2. Tempo sa skvalitnilo a vidíme aktívny súboj z obidvoch strán.

28:03

Pietroniro má za úlohu páliť na bránu, aby sa k dorážkovým pokusom dostávali jeho útočníci. Kantor odolal Drábekovým chúťkam o skórovanie.

27:24

Trenčín dal gól! Puk prešiel popred bránkovisko Nových Zámkov. Pri ľavej tyčke bolo husto, ale práva ostala voľná pre ŠIMONA PETRÁŠA, ktorý rozvlnil sieť. Asistencia: Miguel Tourigny.

Reklamná prestávka.

26:48

Novozámčanom v tomto okamihu podkúril aj Marek Valach! Individuálne sa predral od mantinelu medzi kruhy a z výbornej pozície zazvonil na bránku Kantora!

26:19

Vynikajúco Hudec. Hodil puk do jazdy pre Sojčíka, ktorý z prvej ho parádne napálil na bránku Nových Zámkov. Pavel Kantor vykopol do rohu.

25:56

Do útočného pásma prenikol útočník Tomáš Klempa. Išiel na bránku z pravej strany a rozhodol sa strieľať. Pri opačnej žŕdke postával Lapšanský. LaCouvee pevne drží puk.

24:53

Kanadský obranca na domácej strane Tourigny obľubuje útočné výpady či situácie, pri ktorých je šanca skórovať. Kantora trochu znepokojil svojím pokusom, ale hosťujúci brankár nespravil chybu.

24:00

Stretnutie by sa nám mohlo rozbehnúť. Trenčania dostávajú z hľadiska poriadnu energiu od neúnavného fanklubu, ktorý vôbec nešetrí hlasivky.

22:38

Trenčín dal gól! Kantor Krajčovičovu strelu zachytil betónmi, od ktorých sa to odrazilo pred PETRA OBDRŽÁLKA, ktorý je tak úvodným strelcom na štadióne Pavla Demitru po rekonštrukcii. Asistencie: Andrej Krajčovič a Juraj Jurík.

22:28

HC Nové Zámky dali gól! Chovan vystihol výšku, do ktorej poslal nahodenie pred bránku. Kapitán TOMÁŠ MIKÚŠ výborne zvládol tečovanie a LaCouvee ostal bezmocný. Asistencie: Martin Chovan a Juraj Bezúch.

21:53

Dukla zastavená pred modrou čiarou. Vojaci boli nútení posúvať hru dozadu.

20:49

Sympatická robota v podaní Adama Lapšanského a dá sa povedať, že aj patrične dokončená, pretože LaCouvee musel nastaviť betón a skrotiť jeho strelu zápästím.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Druhá tretina sa začne o 18:54.

Návrat Dukly na Sihoť jej narušil Juraj Mikúš, keď bol pozorný a väčšie zaváhanie súpera dokázal trestať.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:50

Juraj Mikúš si v posledných sekundách dejstva nepripíše druhý presný zásah. Trenčiansky brankár mu to prekazil.

19:29

LaCouvee si vyslúžil pozornosť pri zneškodnení príležitosti Nových Zámkov. Pri striedačke Trenčína si dovolil Farley zabrnkať na nervy Valachovi a rozhodcovia prvý raz musia od seba oddeľovať hráčov.

19:00

Prebieha posledná minúta prvej tretiny.

19:00

Nové Zámky hrajú s piatimi hráčmi.

18:53

Flick sa nedal odradiť predošlými nevyužitými šancami, ktoré veľmi nevolali po góle, ale vedel sa k ním prepracovať. Jeho gólová radosť sa však presúva aj tentoraz.

17:59

Viliam Čacho musel zaveliť pri prechode do útoku, keďže predchádzajúce pokusy boli nevýrazné. Avšak Dukla dlho vo vnútri nepobudla.

17:22

Robby Jackson spravil to najjednoduchšie, čo mohol. Pomaly odprevadil puk do bezpečia.

17:00

Vylúčenie v tíme HC MIKRON Nové Zámky:
Loggins – 2 min., podrazenie.

16:05

Drábek strávil tvrdú ranu do spodnej časti tela od Ondrušeka a ešte to skúsil rozohrať na ľavé krídlo Thelinovi, no k nemu puk neprišiel.

15:23

Výborná práca Ulrycha. Počkal si pred útočnou modrou čiarou, kým nevyšli von jeho spoluhráči. Načasoval puk pre Flicka, ktorý vyslal bombu, no veľmi nepresnú.

14:30

Juraj Jurík veľa toho nepredviedol. V súboji jeden proti jednému sa nechal zablokovať obrancom, čím stratil kontrolu nad pukom a toho sa zmocnil Kantor.

13:47

Pietroniro ohrozil Kantora strelou bez prípravy sprava od mantinelu. Brankár Nových Zámkov na mieste.

Reklamná prestávka.

13:27

Juraj Mikúš nemal veľa možností na lepší strelecký pokus. Podarilo sa mu ale schovať strelu spoza ľavého kruhu a LaCouvee s istotou zakročil.

11:31

Snaha Novozámčanov o tlak do trenčianskej bránky. LaCouvee bol pod tieňom jedného z nich, no aj tak stačil zakročiť proti tvrdej strele Mamčicsa.

10:41

Duklu v tomto ročníku gólovo ťahá Šimon Petráš. Práve bratislavský rodák chcel byť hrdinom tohto striedania a vynaložil úsilie o vyrovnanie. Elegantne nechal za sebou Bezúcha, no pred bránkou proti nemu zasiahol Hatala a následne Kantor schoval puk.

09:54

V pásme prepadol puk za Lapšanského. Získal ho Rob Flick a spolu s ofenzívnymi spoluhráčmi Drábekom i Thelinom podnikli útočné kroky. Kantor nakoniec dostáva jeho pokus do lapačky.

09:01

Martin Chovan spadol pri stredovom kruhu po kontakte s protihráčom. Podľa rozhodcov to bolo v poriadku, ale Obdržálek nezrýchlil a ani nič nevymyslel smerom k akcii.

Reklamná prestávka.

07:23

HC Nové Zámky dali gól! JURAJ MIKÚŠ ťaží z nedorozumenia v domácej obrane. Namieril to presne z pravej strany. Asistencie: Roman Faith a Mário Múčka.

06:33

Trenčín hrá s piatimi hráčmi.

06:09

Zámky majú pevne v rukách početnú výhodu. Dukle niekoľkokrát znemožnili oslobodiť sa.

04:58

Novozámčania si rozložili svoj stan v útočnej tretine. Dlhšie sa pohrávali s pukom a nakoniec nikto nezachytil nepresné zakončenie Tomáša Mikúša. Hra sa presúva do stredného pásma.

04:33

Vylúčenie v tíme HK DUKLA Trenčín:
Čacho – 2 min., podrazenie.

03:01

Obdržálek neudržal puk v útočnom pásme. Hostia sa vzdialili od Trenčanov a dokonca sa dostali k streleckému pokusu. Prvý zákrok LaCouveemu pripravil Roman Faith z uhla.

02:18

Thelin prekvapil protihráča pri jeho kruhu v obrannom pásme. Obkorčuľoval bránku a nasmeroval prihrávku na čiaru.

00:29

Tourigny vystúpil proti strele hosťujúcich hokejistov! Od vlastnej modrej čiary sa vyrútil na Kantora! Netrafil jeho bránku!

00:01

Stretnutie sa práve začalo.

Pred vhodením oficiálneho buly vystúpil na ľadovú plochu primátor Trenčína Richard Rybníček! Čestné vhadzovanie zabezpečia legendy slovenského hokeja a niekdajšie hviezdy Dukly Marián Hossa a Gáborík!

Vážení hokejoví fanúšikovia. Vítam vás pri sledovaní zápasu dohrávky 37. kola TIPOS extraligy medzi Trenčínom a Novými Zámkami.

HK DUKLA Trenčín


Šesťmesačné čakanie trenčianskej Dukly na vlastný štadión skončilo. Množstvo vybaľovania, cestovania a striedanie útočísk bolo pre hráčov a celý klub neúmorné. Trenčania veria, že návratom pod Matúšov hrad dokážu získať ešte čo najviac bodov, aby sa nemuseli ocitnúť na hrane postupu do kvalifikácie a predčasného konca sezóny.

HC MIKRON Nové Zámky

Hostia nastúpia po prestávke s novou útočnou akvizíciou. Je ňou skúsený slovenský útočník Adam Lapšanský, ktorý sa dohodol na odchode s Michalovcami a krátko na to prišla ponuka Býkov. Novozámčania potrebovali dobiť baterky pred finišom základnej časti, pretože sa postupne z čela zošmykli na hranu priameho postupu do play-off. Sú si vedomí, že každý bod musia mať, ak sa chcú vyhnúť možnosti bojovať o vyraďovaciu časť.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

HK DUKLA Trenčín

HK DUKLA Trenčín

 • LaCouvee
 • Tourigny
 • Starosta
 • Nemčík
 • Pietroniro
 • Hlaváč
 • Ulrych
 • Stahoň
 • M. Sloboda
 • Čacho
 • Š. Petráš
 • Drábek
 • Flick
 • Thelin
 • Valach
 • Sojčík
 • Hudec
 • Obdržálek
 • Jurík
 • Krajčovič
HC MIKRON Nové Zámky

HC MIKRON Nové Zámky

 • Kantor
 • Lee
 • M. Chovan
 • Kozák
 • Hatala
 • Mamčics
 • Ligas
 • Laurenčík
 • Farley
 • Johnson
 • Jackson
 • Klempa
 • Ondrušek
 • Lapšanský
 • Loggins
 • Faith
 • Múčka
 • T. Mikúš
 • J. Mikúš
 • Bezúch