4 : 3
(2:0, 0:2, 1:1 - 0:0)
HK GROTTO Spišská Nová Ves
Naposledy zmenené pred rokom

Zápas museli rozuzliť až samostatné nájazdy, v ktorých boli úspešnejší domáci hráči a preto Dukla Trenčín víťazí nad Spišskou Novou Vsou 4:3. Brankár v drese Vojakov David Honzík má za sebou úspešnú premiéru v tomto tíme. Zo zápasu je to všetko, ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc.

3:2

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK DUKLA Trenčín. Autorom víťazného samostatného nájazdu je DENIS HUDEC.

Samostatné nájazdy začínajú.

O extra bod navyše sa zabojuje v samostatných nájazdoch.

65:00

Predĺženie sa skončilo.

64:57

Sojčík to skúsil ešte v závere z ľavého krídla, brankár hostí vyrazil na zadný mantinel.

63:24

Vandas strieľa ďaleko od Honzíkovej brány.

62:46

Ani Starosta svojím sólom zápas nerozhodol.

62:08

Hostia v plnom počte.

61:45

Bortňák sa opäť obetavo hodil do strely.

Oddychový čas pre tím Spišská Nová Ves.

61:29

Pietroniro vystrelil od modrej a puk smeroval priamo do lapačky Melicherčíka.

60:46

Tourigny trafil svojou strelou z osi ihriska len Bortňáka pred sebou.

60:08

Vylúčenie v tíme HK GROTTO Spišská Nová Ves:
Verbeek – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

60:01

Začalo sa predĺženie.

Tretia tretina sa skončila výsledkom 3:3, keď najskôr otočil skóre Reway, ale 44 sekúnd pred koncom periódy vyrovnal Čacho. Po malej prestávke bude nasledovať predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:16

Trenčín dal gól! Gólovú situáciu načal Tourigny, ktorý poslal asi dve strely na Melicherčíka, k puku sa následne dostal VILIAM ČACHO a 44 sekúnd pred koncom vyrovnal.
Asistencie: Tourigny, Flick.

58:39

Flick spoza brány nahadzoval pred ňu, Melicherčík bol pozorný.

58:00

Posledné dve minúty tretej tretiny.

56:23

Čacho operoval pred bránou na teč, puk skončil u brankára Melicherčíka.

54:42

Sojčík prihrával Ulrychovi, ten vystrelil z osi ihriska, ale netrafil bránu.

53:43

Sloboda mal pred sebou priestor na zakončenie, ktoré nebolo úspešné.

53:01

Nasleduje reklamná prestávka.

52:31

Icing na strane hostí. Vhadzovanie po pravici Melicherčíka.

51:59

Bortňák zahral vysoko s hokejkou, rozhodca odpískal.

50:50

Vojaci dostali puk len do stredného pásma. Útočná akcia sa im nedarí vytvoriť.

48:17

Spišská Nová Ves dala gól! Verbeek si všimol pred bránou nikým nekrytého MARTINA REWAYA a ten svojimi šikovnými rukami otáča skóre tohto duelu.
Asistencia: Verbeek.

Dnešné stretnutie sleduje 671 divákov.

47:45

Zakázané uvoľnenie Spišskej Novej Vsi.

47:24

45:54

Pietronirovi nechýbalo veľa, aby strelil gól. Následne hostia vyhodili puk na icing.

44:10

Hostia prišli o puk v obrannom pásme, ku ktorému sa dostal Drábek, ale ten nedokázal Melicherčíka prekonať, keďže tento pokus brankár hostí vyrazil.

43:42

Hra konečne pokračuje a Honzík sa zahrial po strele z buly.

Puk skončil opäť na striedačke a trafil jedného člena z realizačného tímu Dukly. Už pár minút sa nehrá.

43:02

Puk je na domácej striedačke, prerušená hra,

42:33

Sloboda len nastrelil Džugana pred bránou.

41:00

Hra sa prelieva zo strany na stranu, brankári zatiaľ nemuseli zakročiť.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Ďalšia tretina sa začne približne o 20:46.

V druhej tretine sme videli ďalšie dva góly, ktoré tentokrát strelili hostia zo Spiša a vyrovnali na 2:2. V tejto časti hry sa dve gólové situácie overovali s videorozhodcom, ale obe neboli uznané, jedna pre vysokú hokejku a druhá pre nastrelenie brvna.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

Gól to nebol. Hra pokračuje za stavu 2:2.

39:26

Džugan vypálil poriadnu ranu z pravého krídla a buď nastrelil brvno alebo to skončilo v bráne! Rozhodca Baluška si to ide ešte overiť zo záznamu.

37:43

Džugan strieľal z otočky na ľavom krídle, Honzíkov úspešný zákrok.

36:31

Čachova prihrávka neprešla na ľavú stranu.

35:20

Thelin vybojoval puk na modrej, ale strela mu neprešla cez Ališauskasa.

33:32

Spišská Nová Ves dala gól! MICHAEL VANDAS to vyskúšal v blízkosti brankára a puk Honzíkovi prepadol pri ľavej žŕdke.
Asistencie: Myklukha, Reway.

32:43

Petráš mohol Duklu opäť doviezť k dvojgólovému vedeniu po jeho úniku, ale strelu v bránkovisku zastavil Romaňák!

Gól neplatí! Skúmala sa situácia s vysokou hokejkou, ale v akom momente sa to udialo..

31:06

Spišská Nová Ves dala gól!
Gól strelil NOLAN LA PORTE. Gól sa ešte skúma videorozhodcom! Pravdepodobne tam nebol správny prechod do útočného pásma.

31:06

La Porte strelil gól, ale túto situáciu išli prešetriť hlavní arbitri s videorozhodcom! Čo presne sa skúmalo sa dozvieme v najbližších minútach, je pravdepodobné, že ofsajd.

29:49

Flick prihrával Petrášovi, ale jeho strela nebola vôbec razantná a trafil len do brankára hostí.

28:14

Honzíkovi vypadol puk po strele Bortňáka. Pre domáceho brankára to bolo šťastie, pretože tam nebol nikto z hostí na úspešný teč.

27:49

Domáci v plnom počte.

26:48

Zazvonila žŕdka, ktorú nastrelil La Porte!

26:31

Natlačenie sa s pukom pred Honzíka nebolo úspešné.

26:13

Puk za brankárom hostí.

25:49

Vylúčenie v tíme HK DUKLA Trenčín:
Hlaváč – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku.

25:15

Dukla je pri puku a v útočnom pásme. Domáci boli v menšom tlaku a Melicherčík si musel poradiť s niekoľkými strelami.

24:24

Spišská Nová Ves dala gól! ANTHONY NELLIS korčuľoval po pravej strane a po jeho strele švihom prepadol puk Honzíkovi do brány.
Bez asistencie.

23:45

Bortňákovi nechýbalo veľa, aby znížil stav stretnutia.

22:47

Až záver presilovej hry priniesol menší zával pred Honzíkom.

22:33

22:10

Pri puku brankár Melicherčík. Hostia počas presilovej hry nevystrelili na bránu.

21:06

Spišiakom sa nedarí usadiť sa v útočnom pásme.

20:38

Domáci vyhodili puk, ktorý skončil niekde na striedačke.

20:33

Tourigny – 2 min., nedovolené bránenie.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Ďalšia tretina sa začne približne o 19:51.

V Dubnici je po prvej tretine stav 2:0 pre domácu Duklu Trenčín. Trenčania hrali aktívne, úvodný gól strelil Hudec a vedenie o dva góly zabezpečil Nemčík.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:00

Jedna minúta do konca prvej tretiny.

18:26

Hosťom sa toho v prvej tretine veľa nedarí a dopustili sa zakázaného uvoľnenia.

17:56

Puk skončil na ochrannej sieti.

17:32

Pasáž Spišskej v útočnom pásme, ale ani jedna strela výrazne domáceho gólmana neohrozila.

15:30

Trenčín dal gól! Po Drábekovej strele bol puk vyrazený Melicherčíkom len na hokejku MARTINA NEMČÍKA, ktorého bekhend skončil v bráne.
Asistencie: Drábek, Thelin.

14:49

Čacho urobil dobrú prácu za bránou, kde držal puk, následne smerovala prihrávka na Pietronira, ktorý si zasekol hráča a vystrelil na bránu.

14:07

La Porte napriahol z pravej strany, Honzík pohotovo zakročil. Reklamná prestávka.

12:24

Na Melicherčíka mieril hráč Dukly, ale hosťujúci brankár si s jeho pokusom poradil.

11:59

V tejto časti hry sa hralo väčšinou v strednom pásme. Oba tímy sa nevedeli presnými prihrávkami dostať do útočného pásma.

10:13

10:05

Honzík mal veľa práce s pukom, keďže ho nemal vo svojej moci a nasledovalo niekoľko dorážaných pokusov.

09:00

Trenčianska bránka bola odkrytá, ale domáci hráč zabránil zakončiť hosťujúcemu Spišiakovi.

08:28

Domácim sa podarilo vyhodiť puk cez všetky čiary.

08:13

Jurík – 2 min., podrazenie.

07:57

Melicherčík radšej puk podržal v lapačke, pretože za ním korčuľoval jeden z domácich hráčov.

07:05

Honzík podržal Duklu! Musel dvakrát zasahovať, ale puk mu prepadol v bránkovisku, kde ho následne priľahol.

06:04

Melicherčík zasiahol lapačkou a prerušil hru. Reklamná prestávka.

04:21

Trenčín dal gól! DENIS HUDEC nebol pred brankárom nikým bránený, dostal prihrávku od Valacha a zakončil úspešne.
Asistencie: Valach, Sojčík.

03:59

Honzík nevedel kde je puk, ale pre Trenčín to dobre dopadlo.

03:38

Nemčík pri puku a posúva spoluhráčovi, aby mohol vystriedať. Hrá sa dlhšie bez prerušenia.

02:00

Na Honzíka smerujú jednoduché strely, ktoré vyrazí ku svojim spoluhráčom.

01:06

Nepresná prihrávka Spišiakov spôsobila zakázané uvoľnenie.

00:01

Úvodné zostavy:

HK Dukla Trenčín: Honzík (Durný) – Tourigny, Starosta – Nemčík, Pietroniro – Hlaváč, Ulrych – Stašiniak; – Valach, Čacho, Petráš – Drábek, Flick, Thelin – Krajčovič, Sojčík, Hudec – Obdržálek, Jurík, Sloboda
Tréner: Róbert Döme

HK GROTTO Spišská Nová Ves: Melicherčík (Surák) – Romaňák, Beaudry – Malina, Ališauskas – Ulander, Valach; – Majdan, Nellis, La Porte – Verbeek, Reway, Giľák – Kerbashian, Myklukha, Vandas – Džugan, Bortňák, Vartovník
Tréner: Vlastimir Wojnar

Rozhodca: Novák, Baluška – Kacej, Junek.

Február v najvyššej hokejovej súťaži odštartuje duelom medzi HK Dukla Trenčín a HK GROTTO Spišská Nová Ves.

Vzájomné zápasy v sezóne 2022/2023:

Spišská Nová Ves 6:2 Trenčín
Spišská Nová Ves 3:2 Trenčín
Trenčín 1:4 Spišská Nová Ves

HK Dukla Trenčín: Trenčania po troch prehrách zabodovali naplno proti Prešovu, ktorý zdolali 3:2. Aj keď je Dukla na 9. mieste v tabuľke, tímy za ňou nemajú veľkú stratu, preto si Vojaci určite pôjdu po tri body z tohto duelu. 21 gólov a 13 asistencií si v doterajších odohratých zápasoch pripísal najproduktívnejší hráč Dukly Šimon Petráš.

HK GROTTO Spišská Nová Ves: Ani forma Spišiakov nie je taká, akú si predstavujú. Naposledy prekvapivo padli proti Nitre, ktorej nestrelili ani gól. Spišská Nová Ves je v tabuľke na 4. mieste so ziskom 65 bodov. 32 kanadských bodov sa podarilo získať Jurajovi Majdanovi.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.