Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky
Tipos Extraliga (SR)

27.01.2023 o 18:00

HK Nitra
4 : 3
(2:1, 1:0, 1:2)
MHk 32 Liptovský Mikuláš
Naposledy zmenené pred mesiacom
obnoviť
Filter

Nitra zvládla dôležitý zápas proti Liptovskému Mikulášu, keď získala všetky tri bod po víťazstve 4:3. V tretej tretine najprv znížil na rozdiel jedného gólu Vähätalo, ale pokoj domácim dal presný zásah Krivošíka. Napriek tomu sa však hostia opäť dostali na dostrel vďaka Mezovskému, lenže záver hosťom úplne pokazili dve vylúčenia Šmídu a Karsumsa. Nitra sa tak týmto víťazstvom zatiaľ vzdialila poslednému Prešovu na rozdiel štyroch bodov a na Liptovský Mikuláš stráca už len päť bodov. To je odo mňa z tohto zápasu všetko, ďakujem za pozornosť a prajem ešte príjemný zvyšok večera!

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:30

Domáci kombinujú v útočnom pásme a už nechcú pustiť hostí k prípadnej hre bez brankára.

58:57

Vylúčenie v tíme MHk 32 Liptovský Mikuláš:
Karsums – 2 min., podrazenie.

58:16

Elmerova jednoduchá strela z pravej strany, ktorou chcel získať ďalšie vhadzovanie pred Valentom, čo sa mu podarilo.

57:43

Hra bude pokračovať vhadzovaním pred Valentom, pretože prihrávka bola zblokovaná jedným z hráčov hostí.

56:40

Ihneď nebezpečná situácia pred Valentom, ktorému vypadla strela Greena, ale napokon to aj za pomoci obrancov brankár hostí zvládol.

56:34

Vylúčenie v tíme MHk 32 Liptovský Mikuláš:
Šmída – 2 min., napadnutie.

54:54

Liptovský Mikuláš dal gól! Hostia však z ničoho nič opäť zápas dramatizujú, keď jednoduché nahodenie FILIPA MEZOVSKÉHO sa záhadným spôsobom ocitlo až za Kašíkom! Asistencie: Ventelä, Vähätalo

53:56

Puk opustil hraciu plochu a vhadzovať sa bude po ľavej ruke Kašíka.

53:28

Čas už plynie rýchlo pre hostí, Kašík teraz radšej prikryl puk aj za cenu vhadzovania v obrannom pásme Nitry.

51:38

Nitra dala gól! Možno rozhodujúci štvrtý gól, ktorý dokázali streliť domáci, keď sa po jednoduchom nastrelení Greena od modrej čiary dokázal presadiť z dorážky FILIP KRIVOŠÍK! Asistencie: Green, Baláž

51:15

Veľká príležitosť pre Baláža, ktorý získal puk v útočnom pásme, vymenil si ho so spoluhráčom a dostal sa do forhendového blafáku, ktoré však vychytal vynikajúci Valent!

49:37

Vylúčenie v tíme MHk 32 Liptovský Mikuláš:
Handlovský – 2 min., nešportové správanie.

49:37

Vylúčenie v tíme HK Nitra:
Bodák – 2 min., nešportové správanie.

49:09

Vylúčenie v tíme MHk 32 Liptovský Mikuláš:
Walega – 2 min..

49:09

Vylúčenie v tíme HK Nitra:
Lacka – 2 min., držanie.

47:42

Domáci vyhadzujú puk len cez všetky čiary, preto majú hostia opäť šancu pokúsiť sa vyhrať vhadzovanie v útočnom pásme.

44:42

Liptovský Mikuláš dal gól! Hostia sa opäť približujú na rozdiel jedného gólu a využili presilovku tesne pred skončením, keď Walegovi ešte vypichol puk Kašík, ale JULIUS VÄHÄTALO už mal pred sebou len odkrytú bránu! Asistencia: Walega

43:55

Domácim sa podarilo vyhodiť puk až za bránu Valenta, preto hostia musia začať ďalšiu útočnú akciu v presilovke len od nej.

42:45

Vylúčenie v tíme HK Nitra:
Elmer – 2 min., sekanie.

42:36

Kašík vyrazil puk až na ochrannú sieť, takže hostia stále zostávajú v útočnom pásme.

42:14

Zakázané uvoľnenie Nitry, ktoré znamená prvé prerušenie hry v tretej tretine.

40:01

Začala sa tretia tretina.

40:01

Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine sa toho príliš zaujímavého nestalo, napriek tomu padol však aspoň jediný gól a Nitru priblížil k dôležitým trom bodom Lacka. Posledná tretina sa začne približne o 19:57.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

38:24

Čederle sa dokonca v oslabení vydal do útoku a podarilo sa mu vybojovať vhadzovanie v útočnom pásme, pretože jeho zakončenie bolo zblokované.

36:33

Vylúčenie v tíme HK Nitra:
Hrnka – 2 min., podrazenie.

36:17

Postavenie mimo hry na domácej strane, ale domáci fanúšikovia teraz potleskom povzbudzujú svojich miláčikov po tom, čo sa Nitre opäť podarilo odskočiť do dvojgólového vedenia.

34:06

Nitra dala gól! Domáci strieľajú dôležitý tretí gól, keď rozhodujúce bolo hneď vyhraté vhadzovanie v útočnom pásme a JAKUB LACKA dokázal z uhla prekonať Valenta! Asistencie: Solenský, Knies

34:02

V závere tejto presilovky prišiel domáci tlak, lenže Valent viackrát zachránil hostí, napokon je hra prerušená po zblokovanej strele Uhríkom.

31:54

Vylúčenie v tíme MHk 32 Liptovský Mikuláš:
Diakov – 2 min., nedovolené bránenie.

31:07

Postavenie mimo hry zastavilo ďalšiu snahu hostí a nasleduje druhá reklamná prestávka.

29:45

Veľmi podobná situácia aj pred domácou bránou, lenže Kašík tiež v ľahu dokázal zabrániť puku na ceste do brány.

29:16

Na opačnej strane závar pred Valentom, ale brankár hostí dokázal zalahnúť puk a nedovolil prípadné dorážky.

28:45

Walega sa dostal k nenápadnej strele spoza hráča, ktorá napokon opečiatkovala tyčku domácej brány!

28:28

Valent radšej podržal puk a nasleduje reklamná prestávka.

27:44

Zbytočné zakázané uvoľnenie na domácej strane, ktoré dáva možnosť hosťom usadiť sa pred Kašíkom.

25:04

Po dlhšej dobe zákrok pre Kašíka, ktorý si poradil s nepríjemnou ranou od pravého mantinelu.

23:59

Hre v druhej tretine zatiaľ chýba tempo, pretože už tretíkrát v krátkom časovom úseku je hra prerušená pre ofsajd na domácej strane.

22:36

Ďalší prechod domácich cez stredné pásmo neúspešný, preto sa píska postavenie mimo hry a zdá sa, že hostia toto oslabenie prežijú bez ujmy.

21:32

Hneď dva zákroky pre Valenta, ktorý nevyrazil ani jednú zo striel Elmera a Greena.

21:01

Vylúčenie v tíme MHk 32 Liptovský Mikuláš:
Karsums – 2 min., podrazenie.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Skončila sa veľmi dlhá prvá tretina zápasu medzi Nitrou a Liptovským Mikulášom, pretože hra bola často kúskovaná a najväčšie zdržanie prinieslo posudzovanie nebezpčného faulu Bajteka na Novajovského. Okrem toho sme však videli aj tri góly, skóre otvoril Green a druhý gól domácich pridal Sýkora v presilovke. Hostia však dokázali celkom rýchlo streliť kontaktný gól zásluhou Saariho, ale šancu na vyrovnanie v podobe dlhej presilovky v závere prvej tretiny nevyužili. Napriek tomu je všetko otvorené pred druhou tretinou, ktorá sa začne približne o 19:03.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:56

V úplnom závere ešte roztržka pred Kašíkom, pretože domáci obrancovia chceli vyčistiť priestor pred vlastným brankárom, ale vylučovať sa už nebude.

19:13

Hra je prerušená, pretože rozhodcovia stratili puk z dohľadu po tom, čo ho prišliapol v súboji pri ľavom mantineli jeden z domácich hráčov.

18:50

Nitra bola naozaj pod veľkým tlakom, preto domáci diváci zatlieskali Hrankovému vyhodeniu puku cez všetky čiary.

17:45

Dobrá pozícia pre Novajovského, ktorý pálil príklepom tvrdú ranu z pravej strany, ale Kašík podržal domácich.

15:48

Dlho sa nehralo, pretože rozhodcovia na videu skúmali faul Bajteka na Novajovského, nakoniec je tu veľká šanca pre Liptovský Mikuláš v podobe dlhej presilovky, navyše Bajtek už do dnešného zápasu nezasiahne.

15:48

Vylúčenie v tíme HK Nitra:
Bajtek – 5 min., faul lakťom.

14:37

Hostia sa po strelení kontaktného gólu nadýchli k väčšej ofenzíve, ale napokon je hra prerušená kvôli postaveniu mimo hry na domácej strane.

11:37

Liptovský Mikuláš dal gól! Domáci síce zvládli hru v oslabení dá sa povedať bez problémov, ale pykajú tesne po skončení presilovky hostí, keď Štrauch podržal puk za bránou v ťažkej situácii a ešte zvládol naservírovať prihrávku pred bránu na MICKA SAARIHO, ktorý dokázal prekonať nepripraveného Kašíka! Asistencia: Štrauch

09:27

Vylúčenie v tíme HK Nitra:
Vitaloš – 2 min., napadnutie.

08:43

Nitra dala gól! Nádherne to zohrali domáci, keď Green rýchlo preniesol hru na Elmera a ten si všimol medzi kruhmi voľného ADAMA SÝKORU, ktorému adresoval dokonalú prihrávku na teč a Valent je po druhýkrát prekonaný! Asistencie: Elmer, Green

08:14

Veľmi komplikovaný prechod do útočného pásma v podaní domáceho útoku nevyšiel, takže Nitra nezačala ideálne prvú presilovku.

07:55

Vylúčenie v tíme MHk 32 Liptovský Mikuláš:
Uhrík – 2 min., podrazenie.

06:38

Nitra dala gól! Domáci sa aj so šťastím udržali v útočnom pásme, Mezei stihol ešte posunúť puk tesne pred modrou čiarou a LUKE GREEN prudkou strelou z ľavej strany mieril presne! Asistencia: Mezei, Gill

06:13

Liptovský Mikuláš sa nevedel dlhšie dostať z vlastného obranného pásma, nevyšlo to konštruktívnou rozohrávkou, a tak všetko skončilo zakázaným uvoľnením.

05:25

Bodák si všimol voľného Buncisa, ktorý mal dobrý priestor na strelu, lenže ani tento pokus nezaskočil hosťujúceho brankára.

04:04

Nebezpečné nastrelenie Handlovského, ktorý tak vyskúšal prekvapiť Kašíka z otočky, ale domáci brankár si poradil napriek nepríjemnej clone.

03:01

Prvá nebezpečná situácia pred Valentom, o ktorú sa postaral Čederle, ktorý sa natlačil pred bránu hostí, ale už nedokázal z blízkosti lepšie zakončiť.

02:41

Hra sa začala zaujímavo prelievať zo strany na stranu, ale napokon je hra prerušená pre hranie rokou a vhadzovať sa bude po ľavej ruke Kašíka.

01:06

Na druhej strane aj úvodný zákrok pre Valenta, ktorý tiež nemal problém puk skryť a radšej prerušil hru.

00:12

Hneď na úvod sa dostali hostia k zakončeniu, ktorú vyslal Kriška, ale bol to len pohodový prvý zákrok pre Kašíka.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

HK Nitra: Kašík(O´Connor) – Mezei, Green – Gajdoš, Bodák – Stacha, Vitaloš – Pánik, Pekarčík – Baláž, Buncis, Krivošík – Sýkora, Gill, Lacka – Bajtek, Hrnka, Elmer – Knies, Čederle, Solenský
Tréner: A. Stavjaňa

MHk 32 Liptovský Mikuláš: Valent(Kozel) – Ventelä, Mezovský – Diakov, Bokroš – Hudec, Novajovský – Pavúk, Kapičák – Handlovský, Walega, Kriška – Štrauch, Saari, Karsums – Uhrík, Vähätalo, Michalík – Vankúš, Šmída, Braun
Tréner: E. Bokroš

Rozhodca: V. Baluška – M. Štefik.

Vitajte pri sledovaní zápasu 33. kola Tipos Extraligy, v ktorom nás čaká záchranárský súboj medzi Nitrou a Liptovským Mikulášom. Podstatne horšie sú však na tom domáci, ktorí majú len o bod viac ako posledný Prešov a ten ešte k tomu odohral aj o zápas menej. V poslednom zápase skončila aj víťazná séria Nitry v domácom prostredí práve proti Prešovu, čím sa teda „corgoni“ dostali ešte pod väčší tlak. Liptovský Mikuláš sa v tabuľke síce nachádza len o jednu priečku vyššie, ale pred Nitrou má po štyroch víťazstvách v rade už celkom značný osem bodový náskok, ktorý im môže dodať pokoj pred blížiacim sa záverom základnej časti sezóny. Inými slovami možno povedať, že Nitra rozhodne dnes musí, naopak Liptovský Mikuláš môže.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

HK Nitra

HK Nitra

 • Kašík(O´Connor)
 • Mezei
 • Green
 • Gajdoš
 • Bodák
 • Stacha
 • Vitaloš
 • Pánik
 • Pekarčík
 • Baláž
 • Buncis
 • Krivošík
 • Sýkora
 • Gill
 • Lacka
 • Bajtek
 • Hrnka
 • Elmer
 • Knies
 • Čederle
 • Solenský
MHk 32 Liptovský Mikuláš

MHk 32 Liptovský Mikuláš

 • Valent(Kozel)
 • Ventelä
 • Mezovský
 • Diakov
 • Bokroš
 • Hudec
 • Novajovský
 • Pavúk
 • Kapičák
 • Handlovský
 • Walega
 • Kriška
 • Štrauch
 • Saari
 • Karsums
 • Uhrík
 • Vähätalo
 • Michalík
 • Vankúš
 • Šmída
 • Braun